Kezdőtőke& regisztrációs gond

• KapiDia
      KapiDia
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.11, Hozzászólások: 3
      Sziasztok, kicsit komolytalan a problémám, de már ideges vagyok

bő 1 hónapja megcsináltam a kvízt, elküldtem az adatokat(másolatokat), nem volt semm gond

regeltem a bet365-re, mert a legtöbb teremben sajnos már volt regem , 1-2 freroll miatt, így azokból választatottam, ahol még nem volt

mind1, szépen beregeltem, erre kapok egy üzenetet itt az oldalon belül angolul, hogy nem kaphatom ide meg, mert nem a pokerstrategy kódjával regeltem náluk, pedig azt írtam be , szinte biztosan, mind1, azt javasolták, hogy válasszak másik termet

jó eltelt 1 hónap, mert nem is voltam itthon, vidéken dolgoztam, most letöltöttem a Cake Poker termét, az PStrategy oldaláról, és én most a PSVIP kódot írtam be, erre írtam ,hogy ide kérem a pénzt, kapom megint a választ, hogy ide nem kaphatom, mert a deposit bonusz kóddal regeltem, nem pedig az ingyen 50$ kódjval, ami PS150 lett volna elvileg, kicsit dühítő, hogy ezmiatt kiesett, még 1 terem, és a többiben majdnem mindenhol van regem, ahová szerettem volna menni játszani

még a Mansion-t akarom megpróbálni, de már nem tudom mégis milyen kódot kéne beírnom, hogy jó legyen, ezért légyszi segítsetek, hogy milyen kód kell,mert nem vagyok tisztában már ezekkel a kódokkal, nekem az kellene, amelyik az ingyen 50$-hoz kell, holnap fogok majd regisztrálni

a többi teremben mind van sajnos számlám, így ha ezt a regisztrációt is elrontom, már sehol sem kaphatok, ezért is idegesítő, hogy a kvíz másodszorra sikerült jó sok olvasás után, erre a "buta" registráción megy el a dolog

most a mansion-hez két pókerkódot látok, van itt is egy PSVIP meg egy PS150kód, melyik kell az 50$-hoz ?

köszönöm szépen
  • 28 válasz
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia KapiDia,

Az alábbi útmutató alapján készítsd el a számládat: Mansion Poker - lépésről lépésre.
      A kliens letöltése előtt töröld a sütiket, ha már a gépedre fel volt telepítve, akkor pedig uninstalláld, és töröld a kulcsokat a regeditből is.
      Ha követed az útmutató lépéseit, akkor elméletileg nem lehet probléma a számláddal, és a kezdőtőkét át tudjuk utalni.
    • KapiDia
      KapiDia
      Bronz
      no sikerült regisztrálni, most elvileg a jó kóddal a MAnsion-re(PS150)

1 gond van még, hogy azon az oldalon nem tudom beírni a felhasználó nevemet,amin az útmutató van(az inygen 50$-oshoz) , nem ad ki semmi helyet ahová beírhatnám

csak azon az oldalon,ahol a PSVIP-es leírás van a Mansion-höz(ami a depositbonuszos), most hova írjam be akkor,mind1 ?

nem akarok ezen elcsúszni megint

köszi
    • bogsi
      bogsi
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.15, Hozzászólások: 6
      Üdv mindenkinek,

nem azért mondom, de nem semmi egy tortúra egy kvízkitöltés utáni ügyintézés és azonosítás....Bocs, de "ha nem mondhatom el senkinek, elmondom, mindenkinek", hátha más is járt így és ha megtudja, hogy nincs egyedül, nem robban fel, mint én majdnem. Tökéletes PS oldal, tanulás a leckékből, fórumból, sikerült a kvíz, hurrá, regisztrálás Partyra, azonosító levél bekérése, személyi, kutyafüle fényképez, szarul nézek ki, de nem baj, nem szépségkirálynő választás van amúgy sem, elküld, örül, várja a kezdőtőkét.
      Aha, másnap este bejelentkezésnél hibaüzenet: deaktiváltuk a profilod. Összesen 5 levél, plusz 3 üzenet itt a supportnak, akik magasról, még csak válaszra sem méltattak, ID cardok elküldése szintén háromszor.
      Két hét után és ma már némileg emeltebb hangvételű levélre nagy nehezen be tudtam lépni.... Siker!
      A kezdőtőkét már nem is várom ezek után... :)
      De úgy elment a kedvem a pókertől, hogy már inkább mosogatnék, mint ez :)

b.
    • enve
      enve
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.17, Hozzászólások: 451
      Én az összes olyan haveromat meghívtam, akik vevők voltak a játékra ~10 ember kapta meg a tőkét. + a bátyám. Nem tudom, hogy nálad mi volt a gond, de én azt tapasztaltam, hogy akivel foglalkoztam, segítettem neki, hogy mi merre hol, azok mindannyian megkapták a tőkét napokon belül. Senkivel sem volt probléma, pedig 1-2 embernek én regisztráltam itthonról a pókerterembe, mert a tapasztalatom az volt, hogy képesek elszúrni a bonus kódokat, stb... Nem tudom nálad mi lehetett a probléma, de ne általánosíts belőle. Képzeld magad abba a helyzetbe, hogy te osztod az ingyen 50$okat, nyilván megteszel mindent, a csalás kiszűrése érdekében. Szerintem biztosan megfogod kapni a tőkéd, egyetlen dolgod van csupán, csinálni amit mondanak, megtenni a szükséges lépéseket, és biztos vagyok benne, hogy megfogod kapni. Nekik is ez az érdekük, szóval bizakodj csak. További sok sikert
    • enve
      enve
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.17, Hozzászólások: 451
      KapiDia oda írd be nyugodtan! Szerintem küldj 1 üzit utánna a supportnak, talán hamarabb kezdheted el a játékot! 2-3 nap, és küldik is szerintem! Sok sikert!
    • KapiDia
      KapiDia
      Bronz
      okt. 20-án regisztráltam a MAnsion-re, még aznap beírtam itt az oldalon a felhasználónevemet, de semmilyen 50$-t még nem kaptam

a kvízt, és a személyes cuccok elküldése már szeptemberbe megtörtént amúgy

mikkora várható a dolog ?

köszi
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia KapiDia,

Miután beírtad a profilodba a felhasználóneved, felvetted a kapcsolatot az Ügyfélszolgálattal, és informáltad őket a teremváltásról? Ha még nem tetted meg, akkor mindenképp írj egy üzenetet a Segítség menüponton keresztül a Supportnak.
    • EST82
      EST82
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.29, Hozzászólások: 114
      Sziasztok!

Előre elnézést kérnék, ha rossz topicba írom a problémámat. Ma kaptam levelet a PS-től, amiben 2. kezdőtőkét ajánlanak a PartyPoker terembe. Ez a gesztus nagyon jól esett, csak sajnos a Party Pokerren volt már számlám, így sajnos oda nem tudom kérni a 2. kezdő 50 dollárt.
      Ha írok a PS supportnak van rá esély, hogy esetleg egy másik terembe kérjem az 50 dollárt, vagy csak a Partyra érvényes az ajánlat?

Nagyon szépen köszönöm a türelmet és a segítséget!

Üdvözlettel:

EST82
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

Sajnos ezek az ajánlatok általában csak egy teremre vonatkoznak, de utána kérdezek pontosan.
    • EST82
      EST82
      Bronz
      Szia MaxMad!

Nagyon szépen köszönöm a segítséged. Ha esetleg lehetne kérni másik terembe, akkor nekem a Cake vagy az Everest lenne a megfelelő. (Elnézést, hogy ennyire pofátlan vagyok, csak akkor másodjára lehetőleg ne olyan terem legyen, ahol már regisztrált vagyok, mert akkor feleslegesen rabolom az idődet.)

Köszönöm a segítséget!

Üdvözlettel:

EST82
    • EST82
      EST82
      Bronz
      Szép napot!

Mivel eddig nem érkezett válasz, így gondolom nem lehetséges másik terembe kérni a második 50 dollárt.
      Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Üdvözlettel:
      EST82
    • Pistika123
      Pistika123
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.31, Hozzászólások: 6
      HELLO!!

Lenne egy kérdésem...megvan az 50$-os kezdőtőkém, a kérdésem: Ha elküldöm az igazolványomról és magamról a képet (szóval befejezem amit kérnek), Kapok Postai úton levelet róla? valami értesítőt, vagy ilyesmi.

Válaszoljatok légyszíves, ha tudjátok!

köszönöm,

üdv
    • drakenm
      drakenm
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.27, Hozzászólások: 474
      Eredeti hozzászólás Pistika123 felhasználótól: HELLO!!

Lenne egy kérdésem...megvan az 50$-os kezdőtőkém, a kérdésem: Ha elküldöm az igazolványomról és magamról a képet (szóval befejezem amit kérnek), Kapok Postai úton levelet róla? valami értesítőt, vagy ilyesmi.

Válaszoljatok légyszíves, ha tudjátok!

köszönöm,

üdv
      Postai úton nem leszel értesítve, sőt még elektronikus levélben sem biztos. De miről is kellene értesítést kapnod?
    • Pistika123
      Pistika123
      Bronz
      Nem szeretném ha zaklatnának különféle "akciókkal", "ajánlatokkal" stb :)
      Szóval, ha nem küldenek, akkor okés a dolog.
      Köszi a gyors választ,

üdv
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.384
      Szia Pistika123!

A Pokerstrategy az adatellenőrzés után megsemmisíti a képeket, azok semmilyen esetben nem kerülnek további felhasználásra. ;)
    • Pistika123
      Pistika123
      Bronz
      Rendben, köszönöm az információt =)
      üdv
    • Ringloszilva
      Ringloszilva
      Bronz
      Regisztrált: 2009.11.02, Hozzászólások: 7
      Sziasztok!

Első olvasatra kétségeim támadtak az oldal megbízhatóságával, az adataim titokban tartásával kapcsolatban, melyeket hosszas olvasgatás után sikerült eloszlatnom(remélem helyesen). Mégis sokkal nyugodtabb lennék ha a sz.i.sz.-omat nem kellene közszemlére bocsájtanom. Lehet hogy paranoiás vagyok így hajnaltájban, mégis így lennék egészen nyugodt. Egy igen- nem válasz is megteszi:) Előre is köszönöm.
    • balika74
      balika74
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.18, Hozzászólások: 1.559
      Szia. Igazolvány számot nyugodtan kitakarhatod. Gl
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.384
      Original von Ringloszilva Sziasztok!

Első olvasatra kétségeim támadtak az oldal megbízhatóságával, az adataim titokban tartásával kapcsolatban, melyeket hosszas olvasgatás után sikerült eloszlatnom(remélem helyesen). Mégis sokkal nyugodtabb lennék ha a sz.i.sz.-omat nem kellene közszemlére bocsájtanom. Lehet hogy paranoiás vagyok így hajnaltájban, mégis így lennék egészen nyugodt. Egy igen- nem válasz is megteszi:) Előre is köszönöm.

Szia Ringloszilva!

A személyi igazolvány számot kitakarhatod, amit viszont semmiképp ne takarj ki: arckép, név, születési dátum. Illetve a lakcím.
    • 1
    • 2