Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL100 SH - A4s turn?

• pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Ellen: 24/20/3,4 3,4k hand alapján.
      3bet 9%
      Fold to Cbet 49%
      Raise CB 12%
      AFq 42-30-25 %

Kérdés, hogy jó-e a flop call és mitévők legyünk ezután?

Range?

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $1(BB) Replayer
      SB ($99)
      BB ($164)
      UTG ($118)
      Hero ($130)
      BTN ($125)

Dealt to Hero A:diamond: 4:diamond:

fold, Hero raises to $3.50, fold, fold, BB calls $2.50

FLOP ($7.50) 6:diamond: 7:club: 7:diamond:

BB checks, Hero bets $5, BB raises to $16.87, Hero calls $11.87

TURN ($41.24) 6:diamond: 7:club: 7:diamond: A:spade:

BB bets $30.93, Hero ?
  • 8 válasz
    • Lackoogcb
      Lackoogcb
      Black
      Regisztrált: 2008.04.16, Hozzászólások: 1.648
      valaki mondja mar el nekem plz hogy kell ezt az AFq-t ertelmezni sosem ertettem
    • dondinnyo
      dondinnyo
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.27, Hozzászólások: 97
      Original von alicenorbie "Aggression Frequency: A postflop aggressionnel (más néven aggression factor) ellentétben, ami (%Raise + %Bet) / %Call), ezt a következőképp számoljuk: (%Raise + %Bet) / (%Raise + %Bet + %Call + %Fold). Röviden, az aggr. freq. azt mondja meg, milyen gyakran voltunk agresszívak, amikor erre alkalmunk nyílt. A fold bevételével szerintem ez hasznosabb, mint a factor, mert ugyanaz a factor több mindent jelenthet a fold értékétől függően (egy magas faktorú játékos lehet viszonylag passzív, ha nagyon tight és sokat dob). A frequency egyenletesebb képet nyújt. 50-60 között van egy jó játékos, 40 alatt nagyon passzív, 65 felett pedig már a maniac kategóriáról beszélhetünk. Van belőle külön flop, turn, river, illetve total is, a total elég jó, de érdemes nézegetnünk a popup menüben az utcánkénti értékeket. Komplexebb stat lévén ez lassan áll be, de amikor pár száz hand után beállt, már nagyon jól használható. "
    • Lackoogcb
      Lackoogcb
      Black
      Regisztrált: 2008.04.16, Hozzászólások: 1.648
      koszonom :)
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      call turn, call river ha aggro es szeret barrellezgetni.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Eredeti hozzászólás dondinnyo felhasználótól:
      Original von alicenorbie "50-60 között van egy jó játékos, 40 alatt nagyon passzív, 65 felett pedig már a maniac kategóriáról beszélhetünk.
      ??? ezekkel a számokkal valami gond lesz....
    • Zol19
      Zol19
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.27, Hozzászólások: 10.900
      Igen, ezek nem stimmelnek. 50-60 közötti AFq az már igencsak sok. 40 körüli pedig egyáltalán nem passzív.
    • alicenorbie
      alicenorbie
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.05, Hozzászólások: 8.062
      Legalább 4 hónapja ez az első kézelemzés, amibe bekukkantok omahán kívül, erre a saját nickembe botlok... :f_biggrin:
      Én csak idéztem, de szerintem ez nem is NL SH-re vonatkozik.
      Bocs az off-ért!
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Igen ezek a számok valóban nem stimmelnek. De a jelenlegi ellenfelem egy elég jó példa. Elég sok hand van róla és egy jó LAG játékosnak néz ki. Az én számaim is hasonlóak, csak én picit passzívabb vagyok 35-30-20.

Ja és 87s volt nála ;)