50$ kezdőtőke

• 5 válasz
    • Benec12
      Benec12
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.04, Hozzászólások: 2.051
      szia, az tegnapelőtt volt, úgyhogy még van időd. 2-10 nap, ha elküldtél minden szükséges fényképet és a kvíz is sikeres volt.
      1-2 napon belül biztosna megkapod, annál tovább ritkán tart :f_wink:
    • Benec12
      Benec12
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.04, Hozzászólások: 2.051
      Ha megjelenik 1$ a pókerszámládon, aktiváld a 49$ bónuszt, amit természetesen a bónuszok között fogsz megtalálni. sok sikert
    • wolfg84
      wolfg84
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.11, Hozzászólások: 5
      sziasztok!

ma kaptam meg az 50 dollár kezdőtőkét, már nagyon vártam - köszönet érte a PokerStrategynek!

gyakorlatilag a lapok és kézerősségek sorrendjén kívül semmit sem tudtam a pókerről. elolvastam az elérhető cikkeket, megnéztem a videókat, aztán újra az egészet -> kvíz. huhh, de örültem amikor kidobta az ablakot hogy sikerült :D

szval ma kb 9 körül elkezdtem az NL 0,05-0,10-et, fél 2-ig. lényeg a lényeg, viszonylag egyenletes ütemben tudtam haladni felfelé, komolyabb nyereségek és bukások nélkül. 13,50 körüli plusszal zártam a napot, ami ahhoz képest hogy a legrosszabbra is fel voltam készülve - nagyon kellemes pozitív csalódás volt.

ha van valaki akit érdekel akkor majd részletezem, de most L , már majd el alszok - írni is alig tudok... ez csupán 20 percembe telt

jó éjt mindenkinek, és GL
    • vezso
      vezso
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.29, Hozzászólások: 4
      Hello mindenkinek!

Én a bonus-ért a kvízt e hó elején csináltam meg és még mindig nem jött meg a promóció. Ha a stars-os számlámat szeretném beírni a strategy-n elfogadja és továbblép, de nem változik sajnos semmi... E-mailt nem írtam a support-nak mert csak angol és német leveleket fogadnak egyenlőre.

előre is köszönöm........zsolti
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.384
      Szia vezso!

Válaszoltam a másik topicban ;)