Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL 25 88 5max

• bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      SB ($24.75)
      Hero ($83.28)
      UTG ($37.58)
      CO ($27.55)
      BTN ($25)

Dealt to Hero 8:heart: 8:club:

UTG calls $0.25, CO raises to $1.12, fold, fold, Hero calls $0.87, UTG calls $0.87

FLOP ($3.48) K:diamond: 3:diamond: 8:diamond:

Hero bets $2.25, UTG folds, CO calls $2.25

TURN ($7.98) K:diamond: 3:diamond: 8:diamond: 4:diamond:

Hero checks, CO bets $4, Hero calls $4

RIVER ($15.98) K:diamond: 3:diamond: 8:diamond: 4:diamond: K:heart:

Hero bets $75.91 (AI), CO folds

Hero shows 8:heart: 8:club:

Hero wins $15.23

szétestem, nem találom a helyes lineokat.... ez is rossz,....

kösz
  • 2 válasz
    • crem3fra1ch3
      crem3fra1ch3
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.06, Hozzászólások: 516
      flop bet 3$.
      turn ck\call így jó.

river overbetshove: csak az Ad adja. Én is sokszor megőrülök. És a range erős rész Adx

Beszéltem egy ismerősömmel a partiról, én igazából preferálnám a ck\r-t,de állítása szerint nagyon rossz :D Engem a bluffjeiból még kiszedett value motivál de utána rájöttem h sok Qd\Jd mögénk checkelhet.

A valuemaximalizálás érdekében valszeg a legjobb itt bet 8$ vagy akár 6-7.

Nagyon jó pot oddsot kap ellenfelünk (tágabb rangel callolhat). Egy spewmonkey ellen magasabb téten bluffot indukálhat mert tűnhet weak blockbetnek és stb. Akár Kx is callolhatja. + Ad ettől függetlenül ugyanúgy shipel.-> $$$$ :heart:
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      hali a lineod nem volt rossz, flop tényleg nagyobb bet, turnon nem tudsz valuet nyerni obv, :) riveren meg kisebbet betelnék, lehet Kx calloz vagy obv nyilván flushök is.