Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Cap Nl5000 Sh

• lino5
      lino5
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.22, Hozzászólások: 8.935
      Full Tilt Poker, $25/$50 NL Hold'em Cash Game, $1 Betting Cap, 6 Players
      LeggoPoker.com - Hand History Converter

SB: $7,404
      Hero (BB): $5,000
      UTG: $3,988
      MP: $189.50
      CO: $7,697
      BTN: $2,216

Pre-Flop: K:heart: T:diamond: dealt to Hero (BB)
      UTG raises to $125, 4 folds, Hero calls $75

Flop: ($275) 8:club: Q:spade: T:spade: (2 Players)
      Hero checks, UTG checks

Turn: ($275) A:club: (2 Players)
      Hero checks, UTG bets $175, Hero calls $175

River: ($625) 5:spade: (2 Players)
      Hero ?

itt elgondolkoztam. ugye nem vagyok ismerős a limiten, ígyhát kiindulhatnak a villainek abból, hogy lehet, hogy fish vagyok, vagy legalábbis egy nem túl erős játékos. ezért talán könnyebben elhiszik itt a színt és talán még egy middle pairt is dobatni tudok. (persze a middle pair itt a flopon top pair amivel illik c-betelni, dehát ki tudja :D ) c/r-elni nem akartam, mert ugye itt a gyenge TP már behind checkol. illetve azért itt ugye a kérdés, hogy egyátalán érdemes-e blöffbe fordítanom a kezem. mert ugye a blöfföt még mindig verem. mi lehet itt a legjobb move?

nemtom mi az az 1$ betting cap amit kiír a converter. 1500$-ig lehet itt emelni, illetve összesen egy ember annyit tehet a potba 1 leosztás alatt. szóval olyan mintha sima 30bb-vel ülne mindenki
  • 1 válasz