Sos

• dezs77
      dezs77
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.09, Hozzászólások: 16
      Sziasztok ! Kitöltöttem a kvízt,elkűldtem az adataimat és ezt az üzenetet kaptam: Tudtok segíteni nekem? Hogy hogyan tovább?

We weren't able to transfer your $50, because youeither did not register at the Cashier or you did not validate youre-mail. But you can change that quickly.

Register at the Cashier:
      To do this, click on "Cashier"->"Deposit" in the menu
      and fill out the form. It is important that you enter the correct data
      to get the $150. After confirming your data, a browser window with
      different methods of payment will open. You can simply close this
      window without changing anything in it.

Validate e-mail:
      Yougot an e-mail with a Code. Open the Poker Software. Go to "My Account",select "Validate/Change E-Mail". Here you have to enter the code, oryou can request another code, in case you lost the mail fromPartyPoker.

After doing so, please just answer this ticket so we know that we can transfar your $50 now.

Best regards,
      Patrick
  • 29 válasz
    • Benec12
      Benec12
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.04, Hozzászólások: 2.051
      Szia
      azt írják, hogy nem töltötted ki az adataidat a valódi pénzes számlán a Cashier menüpontban vagy nem hitelesítetted az e-mail címedet. Ezt egyszerűen bepótolhatod a Cashier menüpontban, nyisd meg a Cashier-t, ott pedig a Deposit menüpontot, és töltsd ki a valós adataidat, hogy megkaphasd az 50$-t és a 100$-os bónuszt.
      Miután hitelesítetted az adataidat, meg fog nyílni egy ablak, ahol különböző pénzbefizetési lehetőségeket találsz, de ezt az ablakot simán bezárhatod már utána.
      Az e-mail cím hitelesítése:
      kaptál egy e-mailt, amiben egy kód szerepel. Menj a My Account menüpontba a pókerszoftverben, és kattints a Validate/Change E-mail menüpontra. Itt kell beütnöd a kódot, amit e-mailben kaptál, vagy ha már nincs meg az e-mail, itt kérhetsz új kódot is.
      Ha megvagy ezzel, akkor válaszolj erre az üzenetre, hogy tudják, hogy utalhatják az 50$-t.
      Sok sikert.

Válasznak írhatod majd ezt:

Thanks for the assistance, I've validated my e-mail/ registered at the Cashier.
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.385
      Szia dezs77!

Mindent csinálj úgy, ahogy Benec12 írta, és akkor meg fogod kapni az $50-t ;)
    • dezs77
      dezs77
      Bronz
      Nagyon köszönöm a segítséget!! Azt csináltam amit írtatok vissza kűldtem a válasz e-mailt! Most kb 2-3 nap ha jól olvastam még esetleg rá érkezik a pénz.
      Addig ismerkedem a programmal! Kérdésem az lenne A Cash Games menüben vannak az asztalok?? Illetve tudnátok egy rövid tájékoztatást adni a Program használatáról? Hol kezdjem stb Köszi
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Szia dezs77!

Első lépésben fusd át a Party Poker honlapján az útmutatót, magyarul van, és ott mindent megtalálsz, ami felmerülhet. Ha valami ezekutá sem világos, akkor kérdezz bátran ;)
    • dezs77
      dezs77
      Bronz
      Szia! Az az igazság minél többet olvasom a különböző fórumokat annál jobban összekeveredem!
      Tehát ott tartok hogy elküldtem az adataimat visszaigazoló e.mail stb meg volt! Most szombaton küldtem egy e-mailt az ügyfélszolgálatra hogy küldhetik az 50 dolcsit, de azóta semmi nem történt!
      Azt olvastam az egyik fórumon hogy igényelnem kell az 1 dollár mellé a plusz 49! A másikban meg azt olvastam hogy ne csináljak semmit sem! Azt olvastam hogy addig nem is küldenek semmit sem még az adataim mellet zöld pipa nem jelenik meg hogy leellenőrizték! Na most az én adataim mellet semmi sincs! Tehát végkép összekeveredtem! Jó lenne ha értelmesen "kezdő" ésszel valaki leírná a pontos tenni valókat vagy! A programhoz meg tök süket vagyok pedig a nem vagyok kezdő internet és más program használó!Nincs leírva sehol sem a Program helyes használatát,hogy egy kezdő is megértse! Egyszerűen epekedem egy normális emberért mint ti is Pl. Elfogadok minden jó tanácsot!
      Köszönöm
    • dezs77
      dezs77
      Bronz
      Ezt kaptam ma e-mailban! Mit küldjek még el vagy mit csináljak? Segítség valakitől?

We want you to get your poker career off to the best possible start. That's why we've come up with our special Bankroll Builder freeroll tournaments, exclusively for new players.

You could win a slice of $30,000 in these free-to-enter tournaments. Join the action in our three daily $100 freerolls, progress to our weekly $2,500 freerolls and then play your way to our huge $10,000 monthly freeroll finale.

You can enter our daily freeroll qualifiers for 60 days after you´ve made your first deposit. To give you an even better shot at boosting your bankroll, you can enter the weekly $2,500 freeroll directly for the seven days after your first deposit.

Make sure you take the chance to win a fortune without risking a thing: make a deposit and start playing today.

Deposit Now
      See you at the tables.
    • enve
      enve
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.17, Hozzászólások: 451
      Ez a bankroll builder freeroll sorozatának bemutatása. Tudsz nevezni ilyen ingyenes nevezésü versenyekre, 3 féle van belőle. Van a 100$os minden nap, ezzel lehet beugrót nyerni a heti 2.5K$-os hetire. Itt pedig a 30K-s havira lehet beugrót nyerni, ezeken kívül pénzt is kapsz a helyezések tükrében.
    • Evva
      Evva
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.06, Hozzászólások: 2.735
      De semmiképp ne fizess be pénzt, ezeken majd akkor fogsz tudni játszani, ha már megkaptad a kezdőtőkét.
      Az üzenetet pedig inkább írd be itt felül a SEGÍTSÉG-re kattintva, akkor gyorsan olvassák, és reagálnak.
      Addig olvasgasd a Fórumban a PARTY Póker teremnél a hozzászólásokat, abból sok mindent meg lehet tudni.

Sok sikert! :D
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia dezs77,

Az üzenetet a Segítség menüponton keresztül küldted el? Ha igen, akkor általában 2-3 munkanap alatt szokott megérkezni ugyanoda a válasz. Ha rosszul készítetted el a számládat, nem megfelelő bónuszkódot használtál, nem érkeztek meg az elküldött másolatok, vagy bármi más probléma merülne fel, akkor arról értesíteni fog a Support válaszában.
      Nos a Party Poker esetében 1$ kerül jóváírásra a számládon, majd evvel tudod aktiválni a további 49$-t a Számlám -> Bónuszok menüpont alatt.
    • dezs77
      dezs77
      Bronz
      Kérdés: Hogy tudom aktiválni a bónuszomat? A programban rámegyek a számlám menüpontra utána Bónusz ott mutatja az új bónuszokat,rámegyek és kiad különböző bankkártyák típusait! Mit kell utána csinálnom? Ezt nem akkor kéri ha először beakarok fizetni?? És mi a helyzet akkor ha nincs egyik bankkártyám sem hanem olyan van ami itt nincs feltüntetve a listában? Köszönöm a választ! Ja és bocsi hogy ide írok de nem állok nagyon jól az Angollal és a Némettel!
    • Evva
      Evva
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.06, Hozzászólások: 2.735
      Nekem sehogy nem kellett aktiválni.
      Amikor bronz színűvé válsz, az jelenti, hogy megkaptad a pénzt.
      Akkor a Party pókerben azt fogod látni, hogy van 1$-od, és 49$ a
      feltételes pénznél. Ez így is marad, de ezzel tudsz játszani.
      Tehát ha beülsz 2 asztalhoz 2-2 $-ral, akkor azt fogja mutatni:
      Van 1$-od
      Játékban 4$
      Feltételes: 45$

Ha nyersz hozzá 3$-t, akkor lesz Neked 4$, feltételes 49$.
      Amikor vesztesz, a feltételes pénzből kerül levonásra, és vissza kell nyerned 49$-ig, hogy utána a saját tőkéd növekedjen.
      Azért feltételes, mert ennek a megszerzéséhez kell a 300 pont,
      ezt tudod nyomon követni a bónuszoknál.

De mint említettem, olvasgass a Fórum/Termek/Party Póker-nél,
      ott milliószor le van írva minden információ.
      Nem Te vagy az egyetlen ezekkel a problémákkal, tehát egyszerűbb lenne az életünk, ha csak a nem ezerszer elmagyarázott dolgokról kérdeznél.
    • Benec12
      Benec12
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.04, Hozzászólások: 2.051
      Tudtommal az 50$-ból automatikusan csak 1$ jelenik meg a számlán, 49$ pedig a Bónuszok között aktiválható.
      Menj rá a Bónuszok menüpontra, és ott kell lennie egy olyan bónusznak, ami 49$ összértékű. Itt pedig az "Opt in" gombra kattintva tudod aktiválni a 49$-t, ami azonnal megjelenik a számlán, így 50$-od lesz az egyenlegen.
    • dezs77
      dezs77
      Bronz
      Úgy gondolom ennyi idő után már meg kellett volna kapnom a pénzt! Valami nem stimmelhet az adataimmal az lehet a gond! Írnom kellene az ügy félszolgálatnak hogy nézzenek utána mi lehet a gond de sajna nem tudok Angolul. Van valaki aki leírná nekem Angolul hogy mit írjak az ügyfélszolinak? Köszönöm
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia dezs77,

Küldd el az alábbi üzenetet a Segítség menüponton keresztül az Ügyfélszolgálatnak:
      Dear PokerStrategy Support!
      I passed the quiz and I sent the requested documents X weeks ago, but unfortunately I didn't get the starting capital. Please help, what should I do, to get the money?

X: Ahány hete elküldted az irataid másolatát.
    • dezs77
      dezs77
      Bronz
      Kösz a választ! Már meg is kaptam az angol szövegre a választ az ügyfélszolitól! Az van hogy a profilomba nincsenek megerősítve az adataim! Itt lenne még egy kérdésem van egy nyilatkozat benne, ezt le kell töltenem vagy kinyomtatnom és aláírva vissza kell küldenem e-mailben?
    • drakenm
      drakenm
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.27, Hozzászólások: 474
      dezs77!

Másold be ide a szöveget, amit kaptál, mert amit irsz, az alapján az első hozzászólásod lép érvénybe, miszerint ott is azt jelezték, hogy nincs megerősítve, ill. nincsenek kitöltve az adataid.
    • dezs77
      dezs77
      Bronz
      Dear dezs77,

Thank you for your message.

In order for us to send you the starting capital you will need to convert your PartyPoker account into a real money account.

To do so click on "Deposit now".

Important: Don't actually deposit yourself, otherwise we won't be able to transfer you the starting capital. Simply fill in your personal data.

Enter your personal data in order to complete the registration.

It is important you enter the correct information in order to receive your starting capital.

You can simply close the window with the self deposit options that opens afterwards.

As soon as you have created this account, please inform us, so we can restart the process to transfer your starting capital.

Best regards,
      Thomas
      Mit írnak?
    • drakenm
      drakenm
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.27, Hozzászólások: 474
      Szia dezs77!

Amit ide bemásoltál, az arról szól, mint a legelső postod, csak itt már nem szerepel az email visszaigazolás.

Nyisd meg a póker programot, jelentkezz be, majd a számla->befizetés opciónál töltsd ki a kért adatokat, és lépj tovább. A következő lépésben kellene kiválasztani, miről fizetnél be, na ezt már nem kell/szabad megcsinálni! zárd be az ablakot, és elvileg kész is, amit hiányolnak.
      Gondolom az email megerősítést megtetted. Ha nem, akkor pótold azt is!

Benec12 szépen leírta mit kell csinálni:
      "Szia
      azt írják, hogy nem töltötted ki az adataidat a valódi pénzes számlán a Cashier menüpontban vagy nem hitelesítetted az e-mail címedet. Ezt egyszerűen bepótolhatod a Cashier menüpontban, nyisd meg a Cashier-t, ott pedig a Deposit menüpontot, és töltsd ki a valós adataidat, hogy megkaphasd az 50$-t és a 100$-os bónuszt.
      Miután hitelesítetted az adataidat, meg fog nyílni egy ablak, ahol különböző pénzbefizetési lehetőségeket találsz, de ezt az ablakot simán bezárhatod már utána.
      Az e-mail cím hitelesítése:
      kaptál egy e-mailt, amiben egy kód szerepel. Menj a My Account menüpontba a pókerszoftverben, és kattints a Validate/Change E-mail menüpontra. Itt kell beütnöd a kódot, amit e-mailben kaptál, vagy ha már nincs meg az e-mail, itt kérhetsz új kódot is.
      Ha megvagy ezzel, akkor válaszolj erre az üzenetre, hogy tudják, hogy utalhatják az 50$-t.
      Sok sikert.

Válasznak írhatod majd ezt:

Thanks for the assistance, I've validated my e-mail/ registered at the Cashier. "
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Szia dezs77!

mindent csinálj úgy, ahogy a srácok írták ;)
    • 1
    • 2