[SH] KQo Sh NL10

• 4Balage4
      4Balage4
      Ezüst
      Regisztrált: 2009.03.03, Hozzászólások: 2.658
      $0.05/$0.1 No Limit Holdem
      4 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      Hero ($10.66)
      BTN ($8.96)
      SB ($9.12)
      BB ($17.88)

Pre-Flop: ($0.15, 4 players) Hero is CO Q:spade: K:club:
      Hero raises to $0.40, BTN calls $0.40, 2 folds

Flop: 4:heart: 3:diamond: 3:heart: ($0.95, 2 players)
      Hero checks, BTN bets $0.50, Hero folds

Final Pot: $0.95

BTN wins $1.41 ( won +$0.51 )

Hero lost -$0.40

menjen c-bet a flopon? ezen a boardon kevés lapot tudnák elhitetni vele. Ha checkelt volna akkor a turnon ment volna a bet. így h belenyitott c/r mennyire lett volna jó ötlet?
  • 5 válasz
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.042
      XXY flopon én mindig cbetek!

Néha el lehet sütni egy checkraise-t. Nagyon erős handat reprezentálnál talán elhinné hogy 44, 33, TT+, de ha nagyon fish akkor nem gondolkodna el ezen úgysem!

Reg ellen itt nekem tetszene a c/r!
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      Original von wilmots83 XXY flopon én mindig cbetek!

Néha el lehet sütni egy checkraise-t. Nagyon erős handat reprezentálnál talán elhinné hogy 44, 33, TT+, de ha nagyon fish akkor nem gondolkodna el ezen úgysem!

Reg ellen itt nekem tetszene a c/r!
      pont h nem reppelnél semmit ;)
      sima cbet! nagyon kevés handet talált el,pont emiatt,magasabb limiten simán visszajátszanak az 1.0-ás gyengébb regek a cbetre egy ilyen boardon.csak nem gondolnak bele,h kb semmit nem reppelnek.

Reg ellen itt nekem tetszene a c/r

na mondjuk egy 1.0-ás NL10es reg ellen aki már eljutott oda h ez a board pl tökéletes egy reblüffre, úgy megkomponálva h szimplán visszaemel a cbetedre(jobb esetben floatol),de annyi nincs benne h végig gondolja h nem reppel semmit,na ellene végülis akár lehet opció.
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.042
      Original von kitartas77

.
      Sima cbet nálam is! C/r esetleg reg ellen! Mert: ha tudom hogy reg van róla 100-200 leosztásom akkor már ismer annyira ő is engem hogy HU potban sokat cbetelek, ezért gondoltam arra hogy itt jobb ellene a c/r!

NL10en bejött ez néhányszor, de ha magasabb limiten ez már gáz, akkor inkább már most elfelejtem! :)
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      Original von wilmots83
      Original von kitartas77

.
      NL10en bejött ez néhányszor, de ha magasabb limiten ez már gáz, akkor inkább már most elfelejtem! :)
      videókban(már nl25-ös vidiben is volt róla szó) illetve cikkekben mondták ezt sűrűn.

amúgy írtam, "regek" ellen a c/r koncepcióban látok rációt:)
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

cbet/fold, ezen a floppon nagyon kevés hand talált valamit, sokszor fognak dobni. Itt maximum egy kézbe pár adja, amit egy jó barrel turn lap segítségével még tudunk dobatni a turn-ön. ;)