Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

nl100 sh AJ

• Lackoogcb
      Lackoogcb
      Black
      Regisztrált: 2008.04.16, Hozzászólások: 1.648
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $1(BB) On Game
      SB ($99)
      BB ($99.35)
      UTG ($100)
      CO ($270)
      Hero ($109)

Dealt to Hero J:heart: A:club:

fold, CO raises to $4, Hero calls $4, fold, fold

FLOP ($9.50) A:spade: 8:club: A:heart:

CO bets $4, Hero raises to $12, CO raises to $30, Hero ?

29/23 AF: 2 hands: 3k

na most itt az a kerdesem, h jatszuk a szokasos "vagynagyonelolvagyunk-vagynagyonhatul-ch/call riverig" vagy flop 4bet/broke
  • 4 válasz
    • crem3fra1ch3
      crem3fra1ch3
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.06, Hozzászólások: 516
      Először azt gondoltam nem jó a flop raise, de így kifejezetten tetszik. Mármint itt kevés Ax-el tudnál raiselni valueért, ezért sokszor visszajátszat már egy NL100-reg is is a c-betraisere és TT-KK-val simán brokeolhat.

Flop nálam call. Ha itt 4betelsz és berakjátok nagyérszt AK\AQ\88 ellen és ritkán AT ellen tudjuk bepakolni. Rosszabb Ax-eket egy értelmes már képes lehet laydownolni. Meg hát ergó csak az A9-et vered ezeken kivül :D

Lehet nagyobbat raiselnék flopon,hogy mégjobban bluffszaga legyen\lehessen a dolognak.

Így játszva flop call, turn raise\bet.(nem tudom h ott jó lehet-e a call. :) )

Érdekes hand, bár nem értem hogyha raiselted a flopot, akkor mi a kérdés a 3b után. Nyilván nem bluffból csináltad, ha meg valuért akkor yeess, ship the money. Nem árt ha ilyenkor megvan a terv arra h mi lesz ha -raisel - callol stb.
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      Original von SoufiShark
      Érdekes hand, bár nem értem hogyha raiselted a flopot, akkor mi a kérdés a 3b után. Nyilván nem bluffból csináltad, ha meg valuért akkor yeess, ship the money. Nem árt ha ilyenkor megvan a terv arra h mi lesz ha -raisel - callol stb.
      detto ezt akartam irni. te tudod, hogy eme ellenfel ellen miert is raise-elted a flopot. ha azert, mert tok tag a range-e es sok rossz lappal is tonkremegy, akkor nincs kerdes imo.
    • Lackoogcb
      Lackoogcb
      Black
      Regisztrált: 2008.04.16, Hozzászólások: 1.648
      azert 3beteltem, mert ilyenkor siman ramteszi TT+-al, de aztan valahogy ezen a kis 4beten megingtam, azt call, turnon pedig pusholt, es megadtam, AK-t mutatott
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      std