Accproblémák

• FamousGT
      FamousGT
      Globális
      Regisztrált: 2009.07.28, Hozzászólások: 10
      Sziasztok olyan problémám lenne anno regeltem az oldalra. Beírtam a fulltiltes/pstartson acc nevemet eljátszottam nem kis összegeket nagyon nem érdekelt a pokerstrategy. De rájöttem hogy tudással van a gond 1-2 hónapja nem játszottam gépem is újratettem fel se raktam fulltiltet/pstarst olvastam könyveket etc. Nézegettem pstrategy-t zavart hogy nem tudok már újakat olvasni gondoltam megcsinálom a kvízt csinálok új acc neveket pstarston/full tilten és elkezdek újra játszani normálisan ésszel. De ahogy ma megcsináltam a kvízt annak a reményébe hogy szedek pontokat mert csodálkoztam is mennyit játszottam és 0pont nem érdekelt akkoriba szóval megcsináltam a kvízt pontok reményébe (kezdőtöke nem érdekel) és akartam volna reggelni az új nevekkel és ezzel találkoztam miután jobban körülnéztem "Ha van számlád a PokerStarson (mindegy, hogy valódi vagy játékpénzes számla) és ezt nem a mi bónuszkódunkkal készítetted, sajnos ez nem számít a mi jutalmazási rendszerünknél és nem tudsz Strategy pontokat szerezni. Válassz innen egy másik pókertermet: " Elégé elszomorított mert csak pstartson/fulltilten szeretek/szeretnék játszani és ez űgyben szeretnék segítséget kérni hogy ezzel az acc nével nem lehet az hogy pstrategy linken keresztül regelek mind2 oldalra uj nevekkel és jönnek a pontok és gyűjthetem a tudást tovább? vagy esetleg pstartegyin csinálok új accot és úgy regelek új nevekkel az nem lehetséges? Vagy ezt az accom törölni vagy bármi. Engem tényleg az érdekel hogy jöjjenek pontok úgy hogy fulltilten/pstartson játszhassak és új dolgokat olvashassak/nézhessek.Még annyi hogyha csinálok pstartson/fulltilten új neveket nem lehet gond a kifizetésekel hogy 1 név több acc? Segíteségetek előre is köszönöm "egy lelkes újonc" helyesírási hibáimért előreis bocsánat disgráfia... ty bye
  • 20 válasz
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia FamousGT,

Minden felhasználónak csak egy PokerStrategy számlája lehet, illetve a termekben is csak egy accountot nyithatsz. Ha ez a második PS számlád, akkor zárolásra fog kerülni.
    • FamousGT
      FamousGT
      Globális
      Ez az első accom itt. DE problémámba nem tud senki sem segíteni? Lényeg hogy szerezhetek úgy pontot a pstartson,fulltilten hamár van accom itt és nem az oldalon keresztül (pokerstrategy) regeltem?.
    • SleeD
      SleeD
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.13, Hozzászólások: 127
      Sziasztok!

Bennem felmerült a kérdés, hogy mi lenne, ha írna a pstarsnak, hogy töröljék az accountját, mert létrehozna egy újat pokerstartegyn keresztül?
      Vagy ez nem járható út?

Üdv.: SleeD
    • 00stranger00
      00stranger00
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.01.12, Hozzászólások: 2.449
      Eredeti hozzászólás SleeD felhasználótól: Sziasztok!

Bennem felmerült a kérdés, hogy mi lenne, ha írna a pstarsnak, hogy töröljék az accountját, mert létrehozna egy újat pokerstartegyn keresztül?
      Vagy ez nem járható út?

Üdv.: SleeD
      Minden terem szabályzatában szerepel, hogy minden embernek csak egy accountja lehet. Ha kéri, hogy töröljék, valószínűleg csak zárolni fogják, és ha újra szeretne játszani, megint feloldják. Anno én is ezt próbáltam a FullTiltnél, hogy be tudjam köttetni, erre írtak egy e-mailt, hogy zárolták az accomat, és szívesen feloldják, ha szeretnék játszani, de felhívják a figyelmemet, hogy minden személynek csak egy felhasználója lehet. Így aztán azóta sincs beköttetve a Fulltiltes számlám. Másik felhasználót csinálni meg nem érdemes, mert ha elkapnak elveszik az egész pénzed. Az ilyen trükkök (multiacc mindenhol tilos!) helyett inkább csinálj egy számlát magadnak máshol. Például a PartyPokeren, vagy a CakePokeren, ott is épp elég a hal. Aztán ha majd gyűjtesz PS pontokat, akkor már tudod olvasni a cikkeket, és közben játszhatsz Starson vagy FTP-n is. Partyn igazán könnyen jönnek a pontok még alacsony limiteken is (nekem 2nap alatt lett meg az ezüst státusz FL 5/10 centen).
      Kicsit hosszúra sikerült, remélem tudtam segíteni.
      GL
    • FamousGT
      FamousGT
      Globális
      Kössz stranger a segítséget.Márcsak annyi érdeklne hogy nekem nem 1 accom van pstarson abból az okból hogy anno elfelejtettem a régi passát. Szóval ha így kezdek el játszani a 2. accomon és ha akarok kivenni pénzt valószínüleg megszívom? ?(
    • 00stranger00
      00stranger00
      Ezüst
      Ha jól értem, akkor a régi számládon már játszottál, csak mivel elfelejtetted a jelszavát, csináltál egy újat.
      Ez nem megfelelő eljárás. Ha elfelejted a jelszót, akkor inkább igényelj újat. Viszont ha már csináltál új accot, akkor inkább írj a supportnak mindkét e-mail címedről, hogy ez történt, és legyenek szívesek töröljék az új accot, a réginél pedig állítsák vissza a jelszót.
      Amíg ez az ügy nem tisztázott, semmiképp se tölts fel pénz Starsra.
    • FamousGT
      FamousGT
      Globális
      Hm és ha már az email címeket se tudom? :s_ugly:
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.385
      Original von FamousGT Kössz stranger a segítséget.Márcsak annyi érdeklne hogy nekem nem 1 accom van pstarson abból az okból hogy anno elfelejtettem a régi passát. Szóval ha így kezdek el játszani a 2. accomon és ha akarok kivenni pénzt valószínüleg megszívom? ?(

Szia FamousGT!

Semmiképp nem szerencsés ez így. Mindenképpen csináld azt, amit 00stranger00 írt, és akkor elkerülhető a későbbi galiba, és a nagyobb baj.
    • FamousGT
      FamousGT
      Globális
      Ezt értem bogec de ha a régi accaimnak se a nevét se az emailjét nem tudom már olyankor mit lehet csinálni?.. Tudom nehéz eset vagyok. De most végig nézegettem 1-2 termet hogy esetleg máshol játszani de rádöbbentem anno hülye voltam és kb összes nagy terembe regeltem és már se a login neveket nem tudom se a passt se az emailt. Tényleg nem tudom mi tévö legyek lehet hogy else kezdődött a online poker pályafutásom de már beis fejezhetem?:O
    • FamousGT
      FamousGT
      Globális
      Olyan nincs hogy írok nekik hogy hello sziasztok elbaztam az összes regelésem töröljétek ami "Nagy Lajos" néven van kaptok fényképes igazolvány képeket minden ami kell és had kezdhessek új tisztalappal?! :s_biggrin:
    • 00stranger00
      00stranger00
      Ezüst
      Megpróbálhatod, sajnos mi itt a forumban ennyit tudtunk segíteni, a többi a support dolga.
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.385
      Egy próbát valóban megér, de sok jóra ne számíts.
    • FamousGT
      FamousGT
      Globális
      Pstarts supportnak vagy fulltiltnek lehet magyarul írni? Mert ha nem akkor nem is fáradozok vele angol nem megy olyan szinten hogy letudjam nekik írni mi a problémám X(
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Mindkét teremnek van magyar nyelvű Ügyfélszolgálata.
    • FamousGT
      FamousGT
      Globális
      szuper köszönöm
    • FamousGT
      FamousGT
      Globális
      Üdv úgy néz ki végre rendeződnek a dolgaim.Pstarsokoal arra jutottam hogy 1számlát engedélyeztek többit le tiltották szerencsére azt az email címem tudtam ami arra az accra volt regelve és kértem új passt. De fulltiltnél gondvan mivel nem tudom mia ligon nevem azt tudom melyik email címemre van regelve de viszont nem tudom annaka az email címnek passát szuper mi?: :s_ugly: Indamailosok nem sígitenek mível anno nem adtam meg más e-mailcimet szóval új passt nem tudok szerezni ez végett. Kb 4. levelmnél felfogták a fulltiltesek is és az lett a vég hogy kérik az irataimról képeket és csinálhatok egy új accot! Arra gondoltam hogy ez jó esély volna arra hogy bekössem a pokerstrategygyis accomba de mivel anno nem nene regeltem csak beírtam a felhasználonevem nem tudom változtatni. Szóval az volna a kérdésem hogy megoldható hogy itt a pstrategyin fulltiltes ID-m megváltoztahassam vagy töröljék. A másik meg hogy ugyanarra az e-mailcimre regeltem ezt az accot mint amire a fulltiltest szal nem tudok belépni aza kérdés hogy tudok emailcimet változtatni itt úgy hogy nem tudom a régit? :rolleyes:
    • FamousGT
      FamousGT
      Globális
      Senkinek Semmi tippje? Most végülis nekem az lenne a legfontosabb hogy a fulltiltes idmet megváltoztathassam vagy törölhessem és pstrategyin keresztül csinálhassam az új accot.
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Ha írsz az Ügyfélszolgálatunknak egy üzenetet, akkor ők módosítani fogják a profilodhoz hozzáadott FTP felhasználói nevedet.
    • boroalvarez
      boroalvarez
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.04, Hozzászólások: 333
      Egy kis segítséget szeretnék kérni.
      Regeltem PS-en keresztül a PokerHeaven-re viszont még mindig nem kapok strategy pontokat, már 1 hete játszom. Kérdésem az, hogy lehet az a probléma, hogy PIN kódomat nem jól adtam meg? Egy 6 vagy 7 jegyű szám, hirtelen nem tudom, de előtte írtam a POK_HVN szót, ami lehet hogy nem kellett volna. A Webdollar menüjében így szerepelt.
      Légyszi aki tud segítsen, hogy supportnak írjak-e, vagy rendeződni fog-e a helyzetem? Bocs hogy ide írtam de a terem topicjában egy szót se kaptam még válaszul, pedig már rég felvetettem.
    • 1
    • 2