Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] nl5 sh:j9s

• kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.05 BB (6 handed) Hand History converter Courtesy of PokerZion.com

CO ($5.30)
      Hero ($6.90)
      SB ($10.37)
      BB ($5.57)
      UTG ($11.52)
      MP ($3.18)

Preflop: Hero is Button with 9[:club:] , J[:club:] .
      2 folds, CO calls $0.05, Hero raises to $0.2, 2 folds, CO calls $0.15.

Flop: ($0.47) 8[:heart:] , Q[:diamond:] , 9[:heart:] (2 players)
      CO checks, Hero checks.

Turn: ($0.47) 7[:club:] (2 players)
      CO bets $0.25, Hero calls $0.25.

River: ($0.97) J[:spade:] (2 players)
      CO bets $0.66, Hero calls $0.66.

Final Pot: $2.29

minden utca érdekel.
  • 7 válasz
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      pre csak calloznék, utána c/f a riverig, az pedig ismét csak call.

így viszont ha a statja megfelelő akkor cbet, de csak is azért mert Ip vagyunk. utána c/f, river call.
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Original von Sharrrky pre csak calloznék, utána c/f a riverig, az pedig ismét csak call.

így viszont ha a statja megfelelő akkor cbet, de csak is azért mert Ip vagyunk. utána c/f, river call.
      na ne Sharky:)
      pre csak belimpelnél?
      egy weak playa limpelt előttem simán izolálom,hatalmas többlet profit ezeket a limpereket minden kicsit is potenciális lappal izolálni.

én pont h OOP cbetelnék,IP pedig ck behind,kevés gyengébb hand adja,viszont van sd value-m,nem akarok c/r-be nézni vmi drawy ellen.
      turn tényleg dobható,csak azért adtam mert flopon nem mutattam erőt,ergo elém blöffölhetett,riveren meg megcsinálhatja,busted drawal,rosszabb 2párral.
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      nem mondtam hogy rossz, csak 'inkább'.. - mway potban ilyen lappal ipből jó játszani
      (oop felesleges lenne cbetelni, ha az arc laza megadó, könnyen megérinthette a board, ip egy check után könnyebb cbetelni)
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Eredeti hozzászólás Sharrrky felhasználótól: nem mondtam hogy rossz, csak 'inkább'.. - mway potban ilyen lappal ipből jó játszani
      (oop felesleges lenne cbetelni, ha az arc laza megadó, könnyen megérinthette a board, ip egy check után könnyebb cbetelni)
      limplet potban nehéz potot építeni-->ergo stackért játszani,plusz elesünk az izoláció profit termelő funkcióitól ( na ezt jól megfogalmaztam :D :D )
      abszolút nem látok rációt a limpben, SH-n ami jó lap limpre az emelésre is...ha előttem limpeltek volna mondjuk ketten akkor már hajlanék a limpre,de még akkor sem szoktam,dobás vagy emelés...
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      értem én mit mondsz! :D 1 limper izó+steal a vakokra, cbettel is viszed sokszor, ám ha pusztán a kéz értékét tekintem, akkor óvatos duhaj lennék. :)
      Ismétlem: nem mondtam, hogy rossz!
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      lehet flop bet turn check river call ilyen boardon.

mivel elcheckelted a floppot ( ellenfél függően jó döntés ) ezért turn call

de riveren már dobnám... 10x gyakori megjátszott lap.... simán sorra tenném. nem hiszem, hoyg elégszer lesz blöff...

azzal hogy a lyuksor kiegészült és turnön esetlegesen blöffölt... neki ez nagyon scary, mert gondolhatja, hogy te 10x-el calloltad az ő turn betjét...
      ezért itt nagyon kevesen fogják folytatni a rivern is a blöfföt

szóval flop jó lehet turn call alap river fold...
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      pre teljesen ok az izolálás, flopon cbetelnék, mert adhatja rosszabb és tudunk javulni, illetve potkontrollozni a turnon, river sajnos fold, mert nem hiszem, hogy rosszabbat vbetel itt, blöffje meg nem sok lehet, max busted fd.