Miért nincs kezdőtőke?

• Timcsi87
      Timcsi87
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.09, Hozzászólások: 1
      Sziasztok!
      Kitöltöttem a poker kvízt és követtem az utasításokat,az everest pokert választottam!ennek már több mint 1 hete és nem történik semmi!Kaptam e-mailt de szó sincs a kezdőtőkéről!Tudna nekem vki segíteni?Előre is köszi!
      Jó játékot és tanulást mindenkinek!
  • 17 válasz
    • Tammmasss
      Tammmasss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.25, Hozzászólások: 6.107
      Segítség menüpont, írj egy üzenetet angolul vagy németül az ügyfélszolgálatnak, add meg benne az adataid, nevedtől kezdve az everest felhasználónevedig, 48 óra múlva válaszolnak általában, de ne bombázd őket, mert minden levéllel újraindul a 48 óra.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Original von Timcsi87 Sziasztok!
      Kitöltöttem a poker kvízt és követtem az utasításokat,az everest pokert választottam!ennek már több mint 1 hete és nem történik semmi!Kaptam e-mailt de szó sincs a kezdőtőkéről!Tudna nekem vki segíteni?Előre is köszi!
      Jó játékot és tanulást mindenkinek!
      Szia,

A kérdés az, hogy mi volt abban az e-mailben amit kaptál. Jó lenne tudni az e-mail tartalmát, hiszen valamit csak kérnek ha küldtek egy e-mailt. ;)

Üdv.
      kisike
    • reeedati
      reeedati
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.14, Hozzászólások: 3
      Sziasztok!
      Nekem is hasonló problémám lenne, mint az előző hozzászólónak.
      Megcsináltam a kvízt, felajánlotta a lehetőségeket és mivel már bwinen, partypokeren és pokerstarson regelve vagyok így a pacific pokert választottam.
      Mindent a leírás szerint csináltam, a végén ki is írtak egy üzit itt a pokerstrategy-n, hogy gratulálnak sikerült a dolog.
      Nah ez volt pénteken és azóta semmi, 0 az egyenlegem.

Igazából engem nem is a lóvé izgat, mert fel is tudnám tölteni a számlát, én csak az anyagokat akarom elérni, de ugye azt meg csak akkor lehet, ha bronz szinten vagyok.
      Oda meg csak akkor juthatok ha megvan az 50es bónusz X( .
      Szval nekem az sem gond, ha nem lesz meg a lóvé, csak vhogy tudjam elolvasni a cikkeket, ebben nem tudtok segíteni, hogy van-e erre másik lehetőség? (mert a kezdő anyagok tetszettek és most nem tom folytatni a hüle bónusz miatt :f_mad: )
    • enve
      enve
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.17, Hozzászólások: 451
      Nézd meg az e-mail címed, valószínűleg ID checket kértek. Egyébként, ha pokerstrategyn keresztül regisztrálsz valamelyik terembe, és befizetsz akkor is kapsz strategy pontokat, tehát elérheted a cikkeket.
    • reeedati
      reeedati
      Bronz
      "Egyébként, ha pokerstrategyn keresztül regisztrálsz valamelyik terembe, és befizetsz akkor is kapsz strategy pontokat, tehát elérheted a cikkeket."

Thx a helpet, majd utána nézek.
      Még annyi lenne, hogy ugye írtam, hogy bwinen ill. partyn regelve vagyok és nekem azok az oldalak tetszenek.
      Nah most nemtudok semmit sem csinálni, hogy az ott gyűjtött pontjaimat ide beszámolják?
      Tehát inkább játszanék partyn, nem érdekel a bónusz, csak ha teszek fel lóvét akkor az ottani játékok után kapjam itt a pontokat.
      Vagy ez nem megoldható?
    • enve
      enve
      Bronz
      Vannak termek amelyek bekötik a számlád ps-hez, de nem tudom melyek ezek. Bwin talán, party szerintem tuti nem. De egyébként ha lecsekkolod az email címed biztosan kaptál levelet az adatellenőrzésről, ha elküldöd a képeket nincs az az isten, hogy ne küldjék a kezdő tőkét. Miért akarnál saját pénzt beletolni, ha nem muszáj? :)
    • reeedati
      reeedati
      Bronz
      "Miért akarnál saját pénzt beletolni, ha nem muszáj?"

Ez mondjuk jogos.
      Elküldtem a képeket, gondolom 1-2 nap amíg leellenőrzik...
      Aztán nekiugrok a dolognak. :D
      Mégegyszer köszi a helpet. :f_thumbsup:
    • enve
      enve
      Bronz
      Így van, 1-2 nap. Sok szerencsét a játékhoz, és a tanuláshoz:)
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.388
      Szai reedati!

A strategyhez meglévő számlát kötni egyenlőre csak a bwinnél lehetséges.
    • lopicigaspar
      lopicigaspar
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.17, Hozzászólások: 127
      Original von bogec84 Szai reedati!

szia!

Es ezt hogyan lehet kerni?

kosz!
    • 00stranger00
      00stranger00
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.01.12, Hozzászólások: 2.449
      Original von lopicigaspar
      Original von bogec84 Szai reedati!

szia!

Es ezt hogyan lehet kerni?

kosz!
      Hali!

Írsz egy üzenetet a supportnak, és ők megcsinálják neked.
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.388
      Update-elem, és megkövetem magam :f_thumbsup: A bekötés sajnos a bwin-en sem lehetséges
    • 00stranger00
      00stranger00
      Ezüst
      Original von bogec84 Update-elem, és megkövetem magam :f_thumbsup: A bekötés sajnos a bwin-en sem lehetséges
      Eddig mintha az lett volna, hogy sok helyen be tudnak kötni, ha nem másik affil oldalról regeltünk, akkor ez már nem így van?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Elvi lehetőség a bekötésre jelenleg a következő oldalakon van:

- Pokerheaven
      - Unibet
      - Betfair

Ahogy írtam, itt is csak elvi lehetőségről van szó, tehát ezekben a termekben sincs garancia a sikeres bekötésre.
    • 00stranger00
      00stranger00
      Ezüst
      Értem, köszi a választ! :s_thumbsup:
    • libero29
      libero29
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.10.27, Hozzászólások: 1
      Szia!Nagy gondban vagyok.Kitöltöttem a kvizt.Sikerült is.Rosszul csináltam meg (szerintem) a Partypoker-en a regisztrációt.Nem a PS150 kódot ütöttem be.Kértem segítséget a meghívómtól,szerinte ez lehet a baj.Lehet ezen változtatni vagy másik teremben kell kérnem az 50$-t.
      Nagyon kezdő vagyok ezen a téren.
      Előre is köszönöm!
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

Sajnos utólag nem lehet ezen változtatni...

Most választanod kellene egy másik termet a megadott útmutató alapján, ( http://hu.pokerstrategy.com/quiz/platform/ ). Ügyelj arra, hogy csak olyan pókeroldalra regisztrálj, ahol még nem rendelkezel számlával. Ha már van számlád a kinézett oldalon, akkor válassz egy másikat a listáról, és pontosan, lépésről-lépésre kövesd a megadott útmutatót. Ezután a Segítség menüpontban írni kellene egy üzenetet, hogy melyik termet választottad, és mi lett ott a neved. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, így az üzeneteket angol vagy német nyelven tudjuk fogadni.