NL100 SH - 89s multiway flop akciók

• pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      A játék pilanatában azt gondoltam, hogy hibás döntést hoztam, de most így visszanézve már nem is vagyok ebben olyan biztos.

BU 21/16/3.4 1.3k hand - normál reg, postflop kicsit agresszívabb. Valószínűleg nem volt még ideje visszatölteni, ezért ül ennyivel.
      SB PF laza passzív fish (kevés hand) flopon viszont szeret megőrülni.
      MP 21/14/2.6 4.2k hand jó TAG játékos

A gondolatmenet az volt, hogy mivel utánam elég agresszív arcok ülnek, ezért nem nyitok bele, hanem c/c-t játszok, mert szinte biztos, hogy valaki nyitni fog. Ha meg nem, akkor olcsón nézünk turnt.
      1. kérdés: jobb lett volna inkább mégis nyitni és b/c (push AI) játszani?

Miután BU nyitott, nagyon nagy valószínűséggel KQ, KJ, 99, 33-ra tettem. A fish 68 VPIP-pel rendelkezett ekkor és mint írtam flopon aggrón tolta, így nem gondolkoztam rajta, mi lehet nála, de neki is inkább valami Kx-et adtam.
      Mivel BU-t is inkább K-ra tettem mint szettre (azzal gondolom nagyobbat emelt volna), ezért döntöttem a push mellett, hogy kettesben maradjak SB-vel és mivel elég jó húzóm van, a K-ok ellen nagyon jól állok, a szettek ellen meg ott a FD.

Vélemény?

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $1(BB) Replayer
      SB ($50.03)
      BB ($109)
      Hero ($100)
      UTG+1 ($107)
      CO ($155)
      BTN ($78.23)

Dealt to Hero 9:heart: 8:heart:

Hero raises to $3.50, UTG+1 calls $3.50, fold, BTN calls $3.50, SB calls $3, fold

FLOP ($15) K:heart: 9:club: 3:heart:

SB checks, Hero checks, UTG+1 checks, BTN bets $11.25, SB raises to $46.53 (AI), Hero raises to $96.50 (AI), UTG+1 folds, BTN calls $63.48 (AI)
  • 7 válasz