Kezdő kérdéseim!

• gyakorlo
      gyakorlo
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.05, Hozzászólások: 129
      Üdvözlök Mindenkit!
      Kezdő vagyok szeretném elkezdeni az online pókert, de lenne pár kérdésem mielőtt belevágnék:

1.Ha regisztrálok egy pókeroldalon egy adott számítogépen akkor beléphetek-e másik számítógépről arra oldalra (pl stars, vagy ftp)?

2.Minden oldalon hirdetik ezt a 100% first deposit bonus, ha felteszek 50 USD-t akkor 100 lesz a számlámon? Mikor tudom ezt levenni, vagy hogy van ez?

3. Ha fel akarok tölteni pénzt mondjuk ftp-re (kb 50 dolcsit), hogyan tegyem először MB-re rakjam fel és onnan utaljam át? Vagy mit ajánlatok?

4. Ha jól emlékszem még 1-2 hónapja csináltam egy számlár ftp-n még játékpénzzel hülyültem rajt de elfelejtettem a nevét és jelszavát nem tudom milyen e-mail címmel regisztráltam. Tudok tenni valamit hogy azt kitöröljék vagy nem?

válaszaitokat először is köszönöm!
  • 6 válasz
    • drakenm
      drakenm
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.27, Hozzászólások: 474
      Szia!

1.Ha regisztrálok egy pókeroldalon egy adott számítogépen akkor beléphetek-e másik számítógépről arra oldalra (pl stars, vagy ftp)?
      Elvi akadálya talán nincs, a felhasználói feltételeket nem böngésztem át ugyan, de egy esetleges gépcsere meglehetősen bonyolult lenne úgy. DE!!!!! különböző trackelési eljárások miatt óvatosan bánnék ilyesmivel, mert ha a terem zárol csalás gyanú miatt, neked kell bizonyítani, hogy nem volt csalás, és nem a teremnek, hogy volt.

2.Minden oldalon hirdetik ezt a 100% first deposit bonus, ha felteszek 50 USD-t akkor 100 lesz a számlámon? Mikor tudom ezt levenni, vagy hogy van ez?
      teremfüggő, hogy a befizetési bónuszt egyből kapod-e, vagy ki kell játszani, erről minden terem leirásánál (weboldalán) találsz infót. A pénzkivételnek is teremfüggő feltételei vannak, amiket szintén a termek leirásánál találhatsz meg.

3. Ha fel akarok tölteni pénzt mondjuk ftp-re (kb 50 dolcsit), hogyan tegyem először MB-re rakjam fel és onnan utaljam át? Vagy mit ajánlatok?
      Feltételezve, hogy nem 50$-os befizetést követően kizárólag a bónusz kivétele a cél, szerintem ajánlott az MB, vagy más hasonló rendszer, mivel nem túl bonyolult vele a termek közötti pénzmozgatás, és ráadásul elvileg még gyors is. De erről biztos tudnak mások, akik használják, pontosabb infót is adni :D
    • CrabJamBB
      CrabJamBB
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.23, Hozzászólások: 2.998
      Original von gyakorlo

4. Ha jól emlékszem még 1-2 hónapja csináltam egy számlár ftp-n még játékpénzzel hülyültem rajt de elfelejtettem a nevét és jelszavát nem tudom milyen e-mail címmel regisztráltam. Tudok tenni valamit hogy azt kitöröljék vagy nem?

Írnod kell a supportnak. Nem tudom, a Full TIltnél van-e magyar nyelvű support, ezért inkább angolul írd meg a problémádat. Nem akarom, hogy hiú reményeket táplálj, ugyanezen okból akartam én is töröltetni velük, de nem fogják megtenni, csak zárolják, aztán, ha kéred, újra megnyitják... Mindenesetre egy próbát megér...
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.384
      Eredeti hozzászólás gyakorlo felhasználótól: Üdvözlök Mindenkit!
      Kezdő vagyok szeretném elkezdeni az online pókert, de lenne pár kérdésem mielőtt belevágnék:

Szia gyakorlo!

1. Bármilyen számítógépről beléphetsz, nem csak arról, amelyikről regisztráltál.

2. A legtöbb oldalon nem egyből kapod meg a bónuszt, hanem egy bizonyos mennyiséget játszani kell hozzá, úgymond "ki kell játszani", de miután megkaptad, bármikor leveheted.

3. Jó az MB, a NETELLER, és a VISA kártya is. Kezdetben teljesen megfelelő a VISA, később, nagyobb összegeknél jöhet az MB vagy a NETELLER. (Nálam legalábbis így működöött)

4. A Tapasztalatok azt mutatják, hogy szinte semmi esélyed nincs. Abban az esetben maradt némi remény, ha nem adtál meg anno személyes adatokat.
    • hozo77
      hozo77
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.20, Hozzászólások: 803
      Sziasztok!
      Meg tudnátok mondnai mi az az sss+???És miben tér el ez a stratégia a kezdő sss-től?előre is köszönöm!
    • Spica
      Spica
      Ezüst
      Regisztrált: 2007.09.03, Hozzászólások: 1.524
      Van magyar support is FT-n.

Nekem erről a címről válaszoltak utoljára:

support-hu@fulltiltpoker.com

@hozo77 szerintem nézz körül az SSS topicban ;)

GL!
    • GayerTamas
      GayerTamas
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.06, Hozzászólások: 7
      van szerintem is magyar support ftpn