Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Nl100 Sh Qq

• Lackoogcb
      Lackoogcb
      Black
      Regisztrált: 2008.04.16, Hozzászólások: 1.648
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $1(BB) Replayer
      SB ($338)
      BB ($100)
      UTG ($170)
      Hero ($127)
      BTN ($100)

Az arc 26/15 3bet: 5.0, 4bet: 11% (had kerdezzem mar meg, hogy HM-ben egybol a fold to 3bet mellett van a 4bet, az most ugye nem a fold to 4bet?:) hanem maga a 4bet, nem? csak mert van olyan is hogy 4bet range) 3k hand

elozmenyek: kozvetlen ez elott a kor elott, 3beteltem AK-val mire o 4betelt pusholtam es dobott, egy masik asztalon egy feloraja pedig KQ-val squeezelt, en QQ-val IP csak megadtam es bebloffolte az egesz stackjet tunre, K magassal. Viszont, pontosan ugyanakkorat 4betelt most mint az elozo korben, es valahogy azt sugallta nekem h eros lesz most, mintha pont ugyanazt a push szitut akarna lejatszani mint az elobb. Na de a kerdesem, ilyen hiperagressziv elozmenyek utan lehet ezt dobni/csak megadni IP?

Dealt to Hero Q:diamond: Q:club:

UTG raises to $3.50, Hero raises to $12, fold, fold, fold, UTG raises to $26, Hero ?
  • 7 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      én a 4bet range-t szoktam nézni.
    • nefarius020101
      nefarius020101
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.13, Hozzászólások: 246
      annyira de annyira rühellem az ilyen szituációkat :)

azt vagy teljesen blöffböl teszi, vagy KK AA ja van (vagy idióta és azt hiszi hogy 88+ a nuts)

de legtöbbször KK AA lesz ez, legalábbis eddigi tapasztalataim alapján, de a fold ilyen oddsok mellett akkor sem tűnik jó megoldásnak, viszont alacsony flop esetén meg mivan? nemtudom :D
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Original von Lackoogcb Viszont, pontosan ugyanakkorat 4betelt most mint az elozo korben, es valahogy azt sugallta nekem h eros lesz most, mintha pont ugyanazt a push szitut akarna lejatszani mint az elobb. Na de a kerdesem, ilyen hiperagressziv elozmenyek utan lehet ezt dobni/csak megadni IP?
      Miért furcsa az, hogy ugyanakkorát 4betelt? Már a múltkor is írtam, hogy ez a "normális". Vagyis aki használja a light 4betet, az nem variálhatja a méretét, mert akkor simán rájönnek, hogy mikor value, mikor blöff. Egyébként én is ilyen 26-28 körül szoktam HU.

Ilyen előzmények után én simán rátolnám most is, mert szinte biztos, hogy ezek után képes megadni akár 99+ AQ-val is szerintem, mert nem hiszi el, hogy ennyiszer lapod legyen.
      4bet callt QQ-val nem ajánlatos játszani szerintem, legalábbis én soha nem tenném. Már csak azért sem, mert ahogy írtam, ha itt rátolod, képes megadni gyengébb kezekkel is, de ha csak callozol, akkor nagyon sokkal ezek közül valószínűleg nem tudja majd folytatni postflop (bár ha a KQ-beblöffölte ezt megcsinálhatja még1x), Te meg megint csak bajba lennél egy A vagy K láttán.
    • Lackoogcb
      Lackoogcb
      Black
      Regisztrált: 2008.04.16, Hozzászólások: 1.648
      ugy ertettem, hogy o nem annyira jo jatekos. Es o nem hasznal mindig ugyanakkora a beteket, ezert volt most erdekes.
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.395
      boriszhoz hasonló okok miatt én is betenném. simán lehet tilten is a srác, ha meg AA vagy KK, akkor visszamegy a letét, előfordul az ilyen.
    • kisgali
      kisgali
      Black
      Regisztrált: 2007.05.20, Hozzászólások: 3.042
      allin :)
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      nos, ez tok egyszeru szerintem :)

valuebol 3betelted, nem? akkor meg nincs kerdes, rakjuk be.