[SH] NL10 FR AJo

• Peetie1
      Peetie1
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.16, Hozzászólások: 1.171
      Turnon el lehett volna engedni? Ha riveren is hív nemtudom mit csináltam volna.

Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $9,90
      BB:
      $30,99

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (8 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is SB with J:diamond: , A:heart:
      6 folds, Hero raises to $0,30, BB calls $0,20.

Flop: ($0,60) 4:heart: , T:spade: , A:diamond: (2 players)
      Hero bets $0,28, BB raises to $0,56, Hero calls $0,28.

Turn: ($1,72) 4:diamond: (2 players)
      Hero checks, BB bets $1,64, Hero calls $1,64.

River: ($5,00) 7:club: (2 players)
      Hero checks, BB checks.

Final Pot: $5,00

Results follow (highlight to see):
      Hero shows two pairs, aces and fours (Jd Ah)
      BB shows a full-house, fours full of aces (4c Ac)

BB wins with a full-house, fours full of aces (4c Ac)
  • 4 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      floppon nem tetszik a betsizingod.... nem ez az első hand... itt 2/3 emelés lenne ok

flop teljesn ok a minrase call...

turn: milel a floppon nem történt orbitális emelés. a minrasei is kisebb volt a potnál inkább megpróbálkoznék egy blockbet/foldal... oylan fél pot körül

ha nagyobb lett volna a floppon az emelés akkor turn c/f ilyen nagyobb emelésre
    • Peetie1
      Peetie1
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.16, Hozzászólások: 1.171
      Azért ilyenek a betek, mert a partyn 2 gomb van fél pot és 3/4 pot, én meg lusta vagyok írogatni és számolgatni :( Tudom, rossz tulajdonság.

Itt meg ha nincs nála ász úgyis dob, ha van akkor inkább olcsón jussak a riverig, mert úgyis adni fog mindent, vagy ami még rosszabb majd emel.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Original von Peetie1 Azért ilyenek a betek, mert a partyn 2 gomb van fél pot és 3/4 pot, én meg lusta vagyok írogatni és számolgatni :( Tudom, rossz tulajdonság.

Itt meg ha nincs nála ász úgyis dob, ha van akkor inkább olcsón jussak a riverig, mert úgyis adni fog mindent, vagy ami még rosszabb majd emel.
      fölöslegesen irom akommentet ha nem hallgatod meg....

Ax 16% EQ

10x 18% EQ val megy ellened

ha 25% pot oddsot adsz neki akkor messze +EV callolni, mert ha túlhúz akkor behozza majd amit befektetett...

ellenben ha 30-33% pot oddsot adsz neki.... ahol már sokkal drágább lesz neki a turn
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Floppon tényleg nagyobb legyen a bet. Ez kisebb mint fél pot. A potgombok mellett még ott vannak a + és a - gombok is, arra is kattinthatsz néhányat.
      A call a minraise-re teljesen jó. Turnön ellene én ugyanígy c/c-oztam volna. Elég agresszív hogy rosszabb kézzel beteljen.