NL100 6max AQo

• Diablerize
      Diablerize
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.12, Hozzászólások: 181
      Full Tilt No-Limit Hold'em, $1.00 BB (6 handed) - Full-Tilt Hand Converter from HandHistoryConverter.com

SB ($106.20)
      BB ($21.70)
      UTG ($83.65)
      MP ($106.45)
      CO ($115.85)
      Hero (Button) ($142.50)

Preflop: Hero is Button with A:heart: , Q:diamond:
      UTG bets $3.50, MP raises to $11, 1 fold, Hero calls $11, 3 folds

Flop: ($27) J:spade: , Q:club: , 8:diamond: (2 players)
      MP checks, Hero bets $17, 1 fold

Total pot: $27 | Rake: $1.35

Results:
      Hero didn't show A:heart: , Q:diamond: (nothing).
      Outcome: Hero won $25.65

sziasztok. a 3betelő srácról a statok: 22/21/10/110. jó a call ebben az esetben? köszi
  • 7 válasz
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szvsz nem hiszem, hogy ez nyereséges játék lehetne bármikor is. Egyrészt ha a 110 a hand szám, akkor ugye MP-ről még nem sokat tudunk. UTG-ről semmit nem írsz. Egyébként sem szoktam soha hidegen megadni 3betet, de így, hogy még présben is vagy, biztos hiba, mert nem tudhatod UTG hogyan fog reagálni. Ha ő 4betel, akkor neked nagy valószínűséggel dobnod kell. Arról már nem is beszélve, hogy MP 3betelti UTG-t, ez a skála pedig nagyon nagy valószínűséggel előtted lesz.
    • Diablerize
      Diablerize
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.12, Hozzászólások: 181
      Szia. Hát nem is tudom, pozícióban vagyunk, szerintem elég laza rangevel 3betel az arc. De a fold tényleg jobbnak tűnik. köszi (töltöm, nézem a videód (: )
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.395
      Én ilyen kis remegőszájú vagyok, de biztos nem ilyen típusú lapot választanék 3B CC-re. Egyszerűensok olyan flop lenne, ahol be kellene tenni a lóvét, de nem lennék vele kibékülve.
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.395
      Kérdés: sokat izomkodó playára azért mehet egy 4B/F?
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      @Diablerize: hiába vagyunk pozícióban, UTG még utánunk beszél és ez itt a nagyobb baj.

@bogec: sokat izomkodó ellen SH-n az AQ 4bet/call, de ez leginkább vakharcban jellemző. Sőt SB vs BB-ben ha mondjuk én vagyok BB és 3beteltem, amire jön egy 4bet, akkor én betolom a nagyon aggrók ellen.
    • MegaLevi
      MegaLevi
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.11, Hozzászólások: 1.279
      Sztem is a legrosszabb lehetőség itt a call.
      Egy értelmes játékos ellen csinálod ezt, le is vágja mid van kb. 99+ AQ+ kb.
      Utg-t mpből 3betelte, hiába a nagy 3bet %, itt sokszor dominálva leszel.
      Ha HM-t használsz, nézhetsz poziciós 3bet statot, és ha mpből is sokat 3betel, akkor mehet akár cold 4bet blöff.
      Nekem tetszene...evvel hatalmas erőt reppelnél, ha utg értelmes, ilyen line-ra sztem AK, és QQ is fold.
      De valószínűleg fold pre a legjobb döntés.
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      fold preflop. nincs mintad az ellenfelekrol, hogy milyen szazalekban 3betelnek, stb.

de ha mar eljutunk a flopig, szinte sose betelnem ezt. mibol szeretnel valuet nyerni? max a KQ rakja be ellened, aminel jobb vagy. sima check back.