Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL10 SH K10o

• katka1965
      katka1965
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.08, Hozzászólások: 78
      Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $35,02
      Hero:
      $10,00
      MP3:
      $39,11
      CO:
      $4,00

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (5 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with K:diamond: , T:heart: . CO posts a blind of $0,10.
      MP3 raises to $0,20, 2 folds, SB calls $0,15, Hero calls $0,10.

Flop: ($0,70) 2:club: , 4:spade: , T:club: (3 players)
      SB checks, Hero checks, MP3 bets $0,40, SB calls $0,40, Hero raises to $1,60, MP3 calls $1,20, SB folds.

Turn: ($4,30) K:heart: (2 players)
      Hero checks, MP3 bets $37,31 (All-In), Hero calls $8,20 (All-In), MP3 gets uncalled bet back.

River: ($20,70) 6:diamond: (1 players)

Final Pot: $20,70

Results follow (highlight to see):
      Hero shows two pairs, kings and tens (Kd Th)
      MP3 shows a pair of tens (Ts Js)

Hero wins with two pairs, kings and tens (Kd Th)
  • 4 válasz
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      szerintem flopon nagyobb raise kéne, ~2$-ig és ha gyakran minraisel pre, akkor all in is vinném ott, ilyen fishek ekkora stacken hajlamosak megőrülni. Turn call, mi más? :)
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Minek fordítod blöffbe a showdown képes kezed?
      A raise/call nagyon nagy túljátszás multiway floppon, a raise/fold-nak meg semmi értelme.

Flop call, turn c/r.
    • katka1965
      katka1965
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.08, Hozzászólások: 78
      Ilyenkor mindig azt gondolom, hogy mivan ha csak flushdrawal betelt bele és védeni szeretném a handemet. Máskor is észrevettem, hogy azt írtátok drawheavy multi potban, hogy csak call a helyes játék top pár jó kickerrel, de akkor egy párral nem is kell védeni a handet csak két pár+? Vagy csak hu potban kell? Vagy hogy van ez? Főleg hogy ez az arc szinte mindig emelt, ha gyengeséget látott maga előtt, úgyhogy itt majdnem biztos voltam, hogy jobb vagyok, tehát ha alacsonyabb lap érkezett volna turnre, és ketten maradunk, tönkre is mentem volna ellene.
      Vagy nem jó ez a szemlélet?
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Nem minden esetben kell védeni a kezedet, egy gyenge showdown képes hand-del nyugodtan előtérbe lehet helyezni a potkontrollt a védelem rovására.

Ez a hand nagyon kevés, hogy floppon all-in menjünk vele, ezért nincs értelme raise-elni.