Kis letétes stratégia

• szalay1111
      szalay1111
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.21, Hozzászólások: 274
      Első alkalommal megvágtak a kvízen, gondoltam elöbb kicsit gyakorlok egy játékpénzes asztalon.
      Két alkalommal is 1- 1/2 órát ültem egy asztalnál és a stratégia alapján egyszer kaptam megfelelő kezet.
      Véletlen, vagy ez az általános, hogy ezzel a stratégiával inkább csak nézem a játékot és nagyon ritkán jön egy pozició szerinti jó kéz.
      Köszönöm ha válaszol valaki!
  • 15 válasz
    • METALzx
      METALzx
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.08.03, Hozzászólások: 4.501
      Ez a stratégia sok (8+ asztalra) van tervezve, mert kevés asztalon, mint ahogy írtad ritkábban jönnek játszható kezek.
    • shaykee
      shaykee
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.11, Hozzászólások: 4.212
      Persze, vannak végletek is, mint ahogy Te is írtad, akár 5-10 leosztásonként is jöhet olyan kezdő kéz, amit meg lehet játszani, fontos dolog itt a türelem! :f_biggrin:
    • dedica
      dedica
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.14, Hozzászólások: 66
      Szia,én úgy látom,hogy legalább 8+ asztal,legyen bónuszod és TÜRELMED! Győzd kivárni a hosszútávot ,de matematikailag nyerő stratégiának kell,hogy legyen és valóban az is de nem,mostanság.Mivel még kezdő vagy,mint én jó ha egy darabig ezt játszod és néha néha bele kóstolgatsz,más játék tipuskba is.Sokan don sit&gokat játszanak.Kezdetnek az sem rossz hiszen ehez elég egy feszes ABC poker,még. Hajrá.
    • szalay1111
      szalay1111
      Bronz
      Köszönöm!
      Bár nagy a kisértés, hogy ne dobjak el 8-as párt belső pozicióból.
      De legyen, türelmes leszek!
    • hozo77
      hozo77
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.20, Hozzászólások: 803
      Szia szalay1111!

Csatlakozom az előttem szólókhoz !Szerintem is kell később a min 4 asztal most énis azt nyomom!Vannak mákolások de azért jönnek a sikerek!Ja és sokan csak a mákolásra figyelnek az persze természetes ha mi mákolunk le másokat!De ezt nem bántásként mondom hanem mert így van ilyen az ember alapbol!De sok sikert kitartást és szerencsét kívánok!Fontos a BRM ezt azért tartsd be !Meglátod menni vagyis jönni fog a siker is!Minden jót és kitartást kívánok!!!

UI:Amúgy én csak cash game-ot nyomok nl10 en titanon!te hol és mit tolsz??
    • drakenm
      drakenm
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.27, Hozzászólások: 474
      Original von szalay1111 Köszönöm!
      Bár nagy a kisértés, hogy ne dobjak el 8-as párt belső pozicióból.
      De legyen, türelmes leszek!
      Szia!

Mivel játékpénzes asztalnál "gyakorolsz" ;) nyugodtan megteheted, hogy nem dobod el, amit úgy érzel, hogy nem kellene eldobni, de NE azt strigulázd, mikor nyersz vele, hanem azt, amikor NEM nyersz :D és be fogod látni, hogy a KKT nem hülyeség :f_ugly:
      csak egy apró megjegyzés: a kvízt a cikkek újraolvasásával lesz könnyebb megoldani, nem a "gyakorlással :D a játékpénzes asztalnál azt tudod begyakorolni, hogy milyen pozícióból mivel lépsz játékba. Másra a játékpénzes asztal nem igazán jó. (max unaloműzőnek a kezdőre várva, ha már minden elérhető cikk tartalma világos )

@hozo77:
      "Ja és sokan csak a mákolásra figyelnek az persze természetes ha mi mákolunk le másokat!"
      SSS nem mákol, ott csak jön a papírforma :D elvileg mindig előnyben teszed be a pénzed, így nem is tudsz mákolni :)
    • GrimTheCat
      GrimTheCat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.31, Hozzászólások: 7.327
      Kb a kezeid 7-8%-ával teszel pénzt a potba, még kevesebbel játszhatsz tovább ha rádemel valaki, esetleg ha nem találtál be flop. Az elején max 1-2 asztalon érdemes játszani, és ha már minden olajozottan megy, akkor növelheted meg az asztalok számát. A fehér kisletétes stratégia nem rossz, de önmagában épp hogy csak nem veszteséges. Ha megkapod a kezdőtőkéd akkor érdmes átnézni és megtanulni a BRONZ kisletétes cikkeket, mert annyi tudással viszont már egész nyereségesen lehet játszani NL10-NL25 limiteken. Már ha nem vagy nagyon peches.
    • szalay1111
      szalay1111
      Bronz
      A neten csak néhány hónapja játszom és játékpénzben. A Strason és a Partyn játszottam.
      A személyes asztal ismerősökkel jobban ment. Élőben izgalmasabb talán. Nem csak a pénzről szól. A Strategyt ajánlották, gondolom kipróbálom a cashgame-t ha tényleg adnak induló 50$-t.
      Nem volna rossz felépiteni egy bankrolt.
    • satya88
      satya88
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.07, Hozzászólások: 4.358
      Sok sikert hozzá!
    • szalay1111
      szalay1111
      Bronz
      Eredeti hozzászólás satya88 felhasználótól: Sok sikert hozzá!
      Tehát!
      Mindenkinek köszönöm a segítséget és hozzászólást, a kérdésemre választ kaptam. Azzal együtt mindenki dobhat 4-es párt ami lejön a plopon.
      És? Ki fogom próbálni élesben a stratégiát, de amellett szívesen játszom élőben is. És nem fogok mindent eldobni.
      Lehet még egy asztalon is összefutunk egyszer. Köszi, sziasztok szalay1111
    • freechains03
      freechains03
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.05, Hozzászólások: 2.693
      Írd már le helyesen a topic címét kérlek szépen, mert a hideg futkos a hátamon.

köszi
    • grimreaper00
      grimreaper00
      Globális
      Regisztrált: 2008.02.19, Hozzászólások: 2.117
      Eredeti hozzászólás freechains03 felhasználótól: Írd már le helyesen a topic címét kérlek szépen, mert a hideg futkos a hátamon.

köszi

Nekem is pont ez jutott az eszembe...
    • enve
      enve
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.17, Hozzászólások: 451
      Nézd, az élő póker teljesen más. Egyrészt gondolom ott nem 10en ültök egy asztalnál, és nem 20BB-vel, így ott ez nem optimális stratégia. Egyébként tudom kicsit robot játéknak tűnik ez az sss, de 6asztaltól már egész élvezetes. Amire nagyon kell figyelni, hogy nem szabad lazulni, pozíciókat nem figyelembe venni, stb... Ezek nagyon nagyon nagy veszteséget termelnek. Sok sikert!
    • szalay1111
      szalay1111
      Bronz
      Eredeti hozzászólás enve felhasználótól: Nézd, az élő póker teljesen más. Egyrészt gondolom ott nem 10en ültök egy asztalnál, és nem 20BB-vel, így ott ez nem optimális stratégia. Egyébként tudom kicsit robot játéknak tűnik ez az sss, de 6asztaltól már egész élvezetes. Amire nagyon kell figyelni, hogy nem szabad lazulni, pozíciókat nem figyelembe venni, stb... Ezek nagyon nagyon nagy veszteséget termelnek. Sok sikert!
      Köszi!
      Valahogyan mindenki elkezdte valamikor. Az élő játékban nagyon élvezem, hogy valóban "élő". Minden gesztusnak jelentősége van. De a cikkeket olvasva nagyon tetszik, hogy hihetetlenül sokat lehet tanulni és ezt nagyon élvezem.
      Főleg a stratégia, és a hihetetlenül összetett rendszer. Ma csináltam meg a kvízt, és gondolom az online és az élő szuperül ki fogja egyenlíteni egymást.
      Gondolom amit itt meg lehet tanulni, azt az ember sem magától, sem néhány könyv olvasásából nem tudja.
      Az is jó, hogy itt a fórumon lehet kérdezni és tanácsot kapni. A több asztalt még nem próbáltam de biztos eljön annak is az ideje.
    • Lesbat
      Lesbat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.04, Hozzászólások: 3.395
      Eredeti hozzászólás szalay1111 felhasználótól:
      Eredeti hozzászólás enve felhasználótól: Nézd, az élő póker teljesen más. Egyrészt gondolom ott nem 10en ültök egy asztalnál, és nem 20BB-vel, így ott ez nem optimális stratégia. Egyébként tudom kicsit robot játéknak tűnik ez az sss, de 6asztaltól már egész élvezetes. Amire nagyon kell figyelni, hogy nem szabad lazulni, pozíciókat nem figyelembe venni, stb... Ezek nagyon nagyon nagy veszteséget termelnek. Sok sikert!
      Köszi!
      Valahogyan mindenki elkezdte valamikor. Az élő játékban nagyon élvezem, hogy valóban "élő". Minden gesztusnak jelentősége van. De a cikkeket olvasva nagyon tetszik, hogy hihetetlenül sokat lehet tanulni és ezt nagyon élvezem.
      Főleg a stratégia, és a hihetetlenül összetett rendszer. Ma csináltam meg a kvízt, és gondolom az online és az élő szuperül ki fogja egyenlíteni egymást.
      Gondolom amit itt meg lehet tanulni, azt az ember sem magától, sem néhány könyv olvasásából nem tudja.
      Az is jó, hogy itt a fórumon lehet kérdezni és tanácsot kapni. A több asztalt még nem próbáltam de biztos eljön annak is az ideje.
      Több helyen láttam már kezdőknél, hogy több asztalon játszanak. Nos én - mint kezdő - eleinte kizárólag egy asztalon játszottam, de úgy is nehéz volt követni a stratégiát. Amikor kicsit belejöttem a szoftver kezelésébe, meg már ment fejből a KKT, akkor megnyitottam kiváncsiságból mégegy asztalt. Mivel teljesen összezavarodtam, bezártam, és megint 1 asztalon játszottam. Kb. 1 hónap telt el, mire 2,3,4 asztalon kezdtem próbálkozni. Most már - úgy közel két hónap után - kezdem megnyitni az 5, 6 asztalt. Szerintem csak így érdemes kicsiben kezdeni, fokozatosan, de lehet, hogy csak én vagyok béna. Olvastam olyat, aki kezdőként 12 asztalon játszik, és szidja az SSS-t. Biztos, hogy azzal vana a probléma? Sok sikert egyébként, légy üdvözölve!