nl20 sh QT

• vegas2
      vegas2
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.15, Hozzászólások: 1.004
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.20(BB) Replayer
      SB ($39.46)
      BB ($21.88)
      CO ($47.02)
      Hero ($19.70)

Dealt to Hero T:spade: Q:spade:

CO calls $0.20, Hero raises to $1, fold, BB calls $0.80, CO calls $0.80

FLOP ($3.10) 5:heart: 6:club: Q:heart:

BB checks, CO bets $1, Hero raises to $5, BB folds, CO calls $4

TURN ($13.10) 5:heart: 6:club: Q:heart: 7:diamond:

CO checks, Hero bets $13.70 (AI), CO folds

Hero shows T:spade: Q:spade:

Hero wins $12.45

Ez jó volt így?
      Ellenfél fish!
  • 5 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      hiába fish, T kikkerrel nem játszanám ezt allinig, normál betek védelemböl FD ellen
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

vanyas: De a turn-ön már nem tudsz normálisat betelni, mert akkor már nem dobhatsz a pushra sem. Úgyhogy max check behindolni lehetne a turn-ön. Egyébként én azt tettem volna, mert úgy még blöfföt indukálhatunk, így viszont csak jobb kéz fog megadni.
    • vegas2
      vegas2
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.15, Hozzászólások: 1.004
      De ha checkelünk turnön,akkor szabadlapot adunk a húzóknak.Egyébként én se szívesen teszek be mindent egy top pár T kickerrel,de itt jobb megoldásnak tűnt a fish ellen.A szín-és sorhúzókon kívül akár még gyengébb Q-val is adhatja.
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      igazság szerint én nem emeltem volna floppon sem, mert nem mentem volna ott tönkre. raise/foldnak nincs értelme, call és turnon meglátod
      Ha emeltél akkor allinig is kell játszanod sztem, legkésöbb a turnon, ahogy tetted is
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Original von vanyas igazság szerint én nem emeltem volna floppon sem, mert nem mentem volna ott tönkre. raise/foldnak nincs értelme, call és turnon meglátod
      Ha emeltél akkor allinig is kell játszanod sztem, legkésöbb a turnon, ahogy tetted is
      Ez jogos, a floppon is lehetne csak callozni hiszen van showdown value-nk, de all-inre gyenge a kezünk.