nl100 sh JJ

• Lackoogcb
      Lackoogcb
      Black
      Regisztrált: 2008.04.16, Hozzászólások: 1.648
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $1(BB) Replayer
      SB ($139)
      BB ($60.40)
      UTG ($65.35)
      CO ($8.75)
      Hero ($143)

22/19/ 6.0 3bettel, de most eleg sokat 3betelt vakbol az utobbi korokben, tehat ugy dontottem 4bet/brokeot jatszom. (latjatok sracok ezert nem kell flat callozni AA-val 4betet vakharcban, siman betettem volna ellene pre :D ) Flopon cbet vagy ne? River betre fold? Pre a 4betem utan lehet dobni igy deepen? Mert vegulis eleg pici a 3betem 24$ es meg van elottunk 120$, es azert eleg feszes 3bet skalaja van attol fuggetlenul h most eleg aktiv volt.

Dealt to Hero J:diamond: J:heart:

fold, fold, Hero raises to $3, SB raises to $9, fold, Hero raises to $24, SB calls $15

FLOP ($49) 2:spade: 3:diamond: Q:spade:

SB checks, Hero bets $24.50, SB calls $24.50

TURN ($98) 2:spade: 3:diamond: Q:spade: 6:diamond:

SB checks, Hero checks

RIVER ($98) 2:spade: 3:diamond: Q:spade: 6:diamond: 9:spade:

SB bets $20, Hero calls $20

Hero shows J:diamond: J:heart:
      (Pre 19%, Flop 7.6%, Turn 4.5%)

SB shows A:spade: A:diamond:
      (Pre 81%, Flop 92.4%, Turn 95.5%)

SB wins $135
  • 4 válasz
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.395
      Nekem nagyon tetszik amit leírtál, és ahogy lejátszottad. Cbet sztem mindenképp mehet egy 4bet után, ha kíváncsibb típus (értem ezt úgy, hogy pp-kkel, sc-kel, AK-val) egy sor lapot el kell szórnia.

Turn nálam teljesen ok, a flop után megmaradt range-ből már nem sok lap van, ami ellen védekezni kellene, érték meg jóformán alig van egy hívásban.

River: nem tudom, hogy mit akart ezzel a kis nyitással. Lehet indukálni akart Téged egy shove-ra, de az is lehet, hogy valóban blockbetnek szánta. Ha nem ismered annyira a river szokásait, akkor call, és jó vagy egy blöffcatch-re. Másra nagyon nem.

Szerintem jó megjátszás volt, nyertél vele 74,5$-t :f_thumbsup:

szerk.: legközelebb hagyd ki a végét nyugodtan! Úgy izgalmasabb elemezni is, illetve nehezebb helyzetben lesznek akik írnak hozzá, így korrektebb visszajelzéseket kapsz.
    • MegaLevi
      MegaLevi
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.11, Hozzászólások: 1.279
      Sokat 3betelő emberke ellen természetesen vedd is bele a value range-ba a JJ-t. Tehát broke(poziciós állatkodásnál kötelező! CO vs Bu, late pos. vs blinds, és blindfight)
      Azért 140bb deepen nem erőltetném.
      Ez a 4bet call, a mai napig az egyik kedvencem, megvagyok győzödve hogy ez mindig : QQ, AK, és AA, KK-t kizárom mert 4betnél nem néznének meg Axx floppot.
      Én cbehindolnék floppon, turnon is fd miatt már nem slow playelne se QQ-t se AA-t, szal ha ott is csekkel betenném AK-ra és mehet a bet.
      Egyébként dobnám.

Bár már engem is callolt le 75s 4betért pre, aki egy 22/15 REG:D ...
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.395
      Szia Megalevi!

Van egy topic a 4bet calling range-ről, amit annak idején pborisszal csináltunk. Ha gondolod fusd át.
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      nekem nem igazan tetszik a 4bet pre. max akkor, ha ~130 bb deepen mondjuk nagy esely van arra, h 5bet bloffol (stackek jok hozza, ugyebar), vagy arra, hogy tonkremegy 99-TT lapokkal... ami nem annyira jellemzo.

call pre, play postflop poker.