Mit csináljak?

• MerchardX
      MerchardX
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.01, Hozzászólások: 18
      Kb 3 hónapja kitöltöttem a kvízt regizem a ps-re és semmi... mondták
      mennyek máshova mert hiba történt mentem a pacific pókerre utána is azt mondták hosszú beszélgetés után hogy hagyjam majd másik terembe átküldök... átmentem az everestre és végül a titánra hogy félreértés ne legyen írta a supportnak és a securuty-nek is megírtam mindent elküldtem az igazolvány képet aktiváltam mindent megcsináltam. Nagyon megbántam hogy regisztráltam mert látom mindenki megkapja a pénzt olvashatja a cikkeket én meg nem... és a first dep.bónoszokat se lehet már csinálni azokon a termeken. Kérdem én, mit kéne most csinálnom? Merchard
  • 20 válasz
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia MerchardX,

A Segítség menüpont alatt nincs véletlenül olvasatlan üzeneted? Megírtad az Ügyfélszolgálatnak angol vagy német nyelven, hogy a Titan Pokert választottad?
    • SngEger
      SngEger
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.14, Hozzászólások: 2
      Arról szeretnék olyankor mi a teendő ha kitöltöttem a kvízt utána elküldtem az adatokat ,de véletlenül kihagytam azt amikor én is rajta vagyok a személyigazolvánnyal együtt,de már elküldtem az is és utána kaptam egy e-mail-t hogy máshova kérjem a kezdőtőkét és azt is megtettem és azóta semmi.

itt az e-mail is

Dear SngEger,

The transfer of the starting capital was denied byPokerStars, unfortunately. We apologise for the inconvenience caused toyou and recommend you to choose another poker plattform to which youwill get your starting capital afterwards.

A tutorial about how to register your new account you will find here:
      http://www.pokerstrategy.com/quiz/platform/

Onceyou registered your new account on a different platform, please writeme the account name as well as the prefered platform in this ticket. Wewill then transfer your starting capital as soon as possible.
    • MerchardX
      MerchardX
      Bronz
      a segítség menüpontban a support írt hogy megpróbálják 48 órában átrakni de nem sikerült és válasszak másikat ekkor választottam a titant és nem kaptam meg a pénzt. Amúgy meg tudnád írni angolul hogy mit írjak nekik?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia sngEger!

Miután választottál egy másik termet, utána válaszolni kell erre az üzenetre, hogy melyik termet választottad, illetve mi lett ott a felhasználó neved. Ekkor a support megpróbálja kiutalni az 50$-t az általad másodikra választott terembe.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Original von MerchardX a segítség menüpontban a support írt hogy megpróbálják 48 órában átrakni de nem sikerült és válasszak másikat ekkor választottam a titant és nem kaptam meg a pénzt. Amúgy meg tudnád írni angolul hogy mit írjak nekik?
      Szia!

És a Titanos username-t (TTRxxxxxxx) is megírtad már a supportnak ?
      Ha még nem, akkor angolul elég ennyi:

I registered at the Titan Poker.
      My username is: TTRxxxxxxxxx
      Please try to send the starting money there.

Thank You.
    • SngEger
      SngEger
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.14, Hozzászólások: 2
      Köszönöm a segítséget.
    • Phonix29
      Phonix29
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.19, Hozzászólások: 40
      Sziasztok! megvolt a kviz,Id-chek,aztán volt egy kis probléma a titánnal,Máshová kellett kérnem az 50-est,support irt hogy:
      "Please make sure to send the required photos (see Ticket-ID 656053) for the ID Check, so that we can try to transfer again to your Cake Poker account. Thanks in advance."
      Ez azt jelenti ugye hogy küldjem ujra a papirokat aztán utalják az 50et,ha jol értelmezem. Elküldtem ujra okt.21.-én azota semmi, várjak még,vagy irjak valakinek, vagy ha valami gond lenne akkor szolnának?
      Lehet hogy csak én vok türelmetlen? ;)
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Helló!

Nem újra kell küldeni, hanem pótolni kell, mert ezek szerint van olyan kép, amit még nem küldtél el.
      Általában az a kép szokott lemaradni, ahol az arcod előtt tartod az igazolványt.
      Kb. így kellene kinéznie, persze annyi különbséggel, hogy élesnek kell lennie.
    • Phonix29
      Phonix29
      Bronz
      kösz a gyors reagálást,elküldtem mind az 5 képet,élesen,olvashatoan.Az nem lehet baj hogy Winrar-ban küldtem,ugye? Csak ki tudják bontani :s_biggrin:
      5 nap telt el abbol 2 hétvégi, akkor a 3-ba még beleférhet hogy várok,nem?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Esetleg meg lehet próbálni, hogy írsz a supportnak egy üzit, amiben megkérdezed, hogy rendben megérkeztek-e a képek, illetve lenne-e még egyéb tennivalód a kezdőtőke miatt.
    • MerchardX
      MerchardX
      Bronz
      el sem hiszem hogy ma megjött a titanra a pénz.Köszönöm a segítséget MaxMad.És megkérdezhetem mennyit kell játszanom hogy kivehessek róla pénzt?
    • MerchardX
      MerchardX
      Bronz
      ja és még miért nem vagyok bronz?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Nálam bronz vagy... :f_rolleyes:

A Titannanl kapcsolatban itt találsz infót: [FAQ] TITAN Poker - Kérdések és válaszok (2009.07.11)
      Olvasd el figyelmesen, de amennyiben még így is maradnak kérdéseid, tett fel őket bátran.
    • mindak
      mindak
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.03, Hozzászólások: 45
      Hali mindenkinek
      olyan kérdésem lenne ha tudnátok segiteni az aszonynak is egyre tőbb a kedve játszani és tegyűk hozzá elég jól megy neki az én nevem alatt szokott játszeni.
      Lehet e neki számlát nyitni?
      És mivel hogy én már nem kaphatok kezdő tőkét ő kaphat-e?
      Mit ajállotok lehet-e ilyet csinálni?
      Előre is kőszi.
      űdv:Józsi
      már lasan ebből fogunk megélni :f_biggrin: : :s_biggrin: :f_biggrin:
    • Phonix29
      Phonix29
      Bronz
      Original von Phonix29 Sziasztok! megvolt a kviz,Id-chek,aztán volt egy kis probléma a titánnal,Máshová kellett kérnem az 50-est,support irt hogy:
      "Please make sure to send the required photos (see Ticket-ID 656053) for the ID Check, so that we can try to transfer again to your Cake Poker account. Thanks in advance."
      Ez azt jelenti ugye hogy küldjem ujra a papirokat aztán utalják az 50et,ha jol értelmezem. Elküldtem ujra okt.21.-én azota semmi, várjak még,vagy irjak valakinek, vagy ha valami gond lenne akkor szolnának?
      Elküldtem mindent, még egyszer is.azota sem történt semmi. lassan egy hete.
      Megfogalmazná valaki angolul,hogy mit irjak a supportnak,hogy tudom megkérdezni mi van a kezdőtőkémmel? Segitsetek légyszi. Köszönöm
    • MerchardX
      MerchardX
      Bronz
      jee frissítődött!
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Eredeti hozzászólás Phonix29 felhasználótól:
      Original von Phonix29 Sziasztok! megvolt a kviz,Id-chek,aztán volt egy kis probléma a titánnal,Máshová kellett kérnem az 50-est,support irt hogy:
      Elküldtem mindent, még egyszer is.azota sem történt semmi. lassan egy hete.
      Megfogalmazná valaki angolul,hogy mit irjak a supportnak,hogy tudom megkérdezni mi van a kezdőtőkémmel? Segitsetek légyszi. Köszönöm
      Szia!

Lássuk mit válaszolnak erre:

"Hello!

I passed the quiz more than a week ago, but unfortunately the starting money didn't come yet.
      Please take a look on my account, and help me, what should I do, to get the money ?

Thank You!"
    • Phonix29
      Phonix29
      Bronz
      [quote][i]Original von MaxMad

Szia!

"Hello!

I passed the quiz more than a week ago, but unfortunately the starting money didn't come yet.
      Please take a look on my account, and help me, what should I do, to get the money ?

Thank You!"[/quote]Ok,elküldtem,meglátjuk mi lesz. Jo lenne már rongyosra olvastam magam, játszani szeretnék:-)
      Köszi a segítséget.
    • Phonix29
      Phonix29
      Bronz
      [quote][i]Original von MaxMad
      Szia!

"Hello!

Thank You!"[/quote]Azt irja hogy nem kapták meg küldjem el ujra. Lehet hogy a tömörités miatt nem kapta meg vagy mi van? 2x elküldtem:-( elküldöm ujra tömörités nélkül aztán meglátjuk.
    • 1
    • 2