Deaktivácio

• dofho
      dofho
      Globális
      Regisztrált: 2009.10.25, Hozzászólások: 4
      Sziasztok!

Egyik barátom regisztrált az oldalra, sikeresen vette a kvízt, ezután az oldal kérésére elküldte a személyadatait e-mailben a megadott helyre. Másnap ismeretlen okokból kifolyólag Deaktiválták a számláját, bármi figyelmeztetés vagy indok nélkül.
      Mivel az elküldött üzenetekre nem érkezett válasz a számlájára, egy ilyen dinamikusabb felületen talán kiderül a hiba.

üdv.
  • 7 válasz
    • 00stranger00
      00stranger00
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.01.12, Hozzászólások: 2.449
      Szia dofho!

A barátodnak csak az ügyfélszolgálat adhat felvilágosítást erről. Írjon nekik, és kérdezze meg, hogy miért deaktiválták. Ezt akkor is megteheti, ha nem tud bejelentkezni.
    • dofho
      dofho
      Globális
      Ezt már megtette, de választ nem kapott.
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia dofho,

Mikor írt a barátod üzenetet? A válasz általában 2-3 munkanap alatt szokott megérkezni.
    • dofho
      dofho
      Globális
      Bőven több mint 2-3 munkanapja, de semmi válasz, és mivel semmit nem csinált azonkívül hogy kitöltötte a kvízt és elküldte a személyazonosságát, nem értjük hogy ilyen miért történhet meg.

mobb662 a számlanév, ha esetleg tudtok az ügyben mondani valamit.

üdv
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Szia dofho,

Kérdezd meg a "barátod", hogy milyen adatokat adott meg nálunk és egyezik-e azzal ami a személyiben van? Szerintem nem! Ez hogyan történhet meg?

Vagy esetleg kérdezd meg azt, hogy hány számlát nyitott eddig nálunk, illetve próbált. Miért? És most megint egy újat...(utoljára 2009 október 25-én)

Ilyen esetekben nem is kell várni arra, hogy válaszoljon az ügyfélszolgálat, hiszen egy feltételezett csalást nem fognak megmagyarázni. Nem egyeznek az adatok + több számla = hamis regisztráció = azonnali deaktiválás = magyarázat felesleges.

Üdv.
      kisike
    • dofho
      dofho
      Globális
      Köszi a gyors reagálást.

Ugylátom fölösleges tovább barátozni magamat =)

Remélem ezért nem rótok fel valami plusz büntetést, hogy csináltam egy fórum account-ot, ha már a "csalók" leveleire nem válaszoltok. (másképp hogy bizonyítsam be hogy nem csalok?)

Kérdezd meg a "barátod", hogy milyen adatokat adott meg nálunk és egyezik-e azzal ami a személyiben van? Szerintem nem! Ez hogyan történhet meg?

A megadott adatok biztos vagyok hogy egyeznek.

Vagy esetleg kérdezd meg azt, hogy hány számlát nyitott eddig nálunk, illetve próbált. Miért? És most megint egy újat...(utoljára 2009 október 25-én)

Pontosan 2-t. Miért? Mert a leveleimre nem válaszoltok. Nem töltöttem ki új quizt, nem igényeltem új bonus pénzt ezzel a számlával ha ez a kérdésed.

Az adatokat már nem tudom mikor kellett megadni, de valószínűleg helyesek.

Üdv!
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Original von dofho
      Ugylátom fölösleges tovább barátozni magamat =)
      Üdv!
      Igen, fölösleges.

Original von dofho
      Remélem ezért nem rótok fel valami plusz büntetést, hogy csináltam egy fórum account-ot, ha már a "csalók" leveleire nem válaszoltok. (másképp hogy bizonyítsam be hogy nem csalok?)
      Egy személynek csak egy számlája lehet. Amennyiben az egyiket zárták, szigorúan tilos újat nyitni. Lásd általános üzleti feltételek.

Original von dofho
      A megadott adatok biztos vagyok hogy egyeznek.
      Az adatok lehet, de a személyit amit beküldtél azzal már nem.

Original von dofho

Pontosan 2-t. Miért? Mert a leveleimre nem válaszoltok. Nem töltöttem ki új quizt, nem igényeltem új bonus pénzt ezzel a számlával ha ez a kérdésed.
      Nem. Minimum ez már a 4-ik számla!!!

Üdv.