termeváltás

• succesful1
      succesful1
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.04, Hozzászólások: 30
      Sziasztok!

Ma megkaptam a kezdőtőkémet a Party Pókerre.
      A terem nem tetszik.A kezdőtőke megérkezéséig a Pokerstarson játszottam.Ez a terem megjelenésében és tecnikailag,a játékok válsztéka ,a játékosok nagy száma,nagyon tetszik.
      Szeretném kihasználni a pokerstartegy nyújtotta előnyöket (főleg az oktatást) ezért viszont játszanom kell a pokerstrategyn keresztül.A pokerstarhoz viszont már nem kaphatok kezdőtőkét és strategy pontokat.

-Hogyan tudom átregisztrálni a kezdőtőkémet egy másik terembe?
      -Milyen -a pokerstarshoz hasonlóan színvonalas -termet tudtok ajánlani?
      -Van -e arra lehetőség,hogy a pokerstrategy.com-os tagságomat hozzákössem- és tagság előnyeit kihasználjam-a jelenleg meglévő pokerstaros számlámhoz.
      (ez a megoldás lenne számomra a legjobb)

Köszönettel.
  • 9 válasz
    • hawaijoe
      hawaijoe
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.27, Hozzászólások: 995
      Szia!

Tudtommal sajnos bekötni nem lehet egy már meglévő Starsos accountot a PS-hez, valamint ha már megkaptad a kezdőtőkét akkor egyenlőre nem tudod "átregisztrálni" sehova.(Ha még nem kaptad meg, próbálj egy gyors üzit küldeni a supportnak, hátha...)
      Valamint ,javaslom olvass sok cikket sokszor és nézz videókat,tanulj először, és csak utána kezdj játszani az 50$-al.A Party pont megfelelő kezdésnek SSS-hez.Lehet vele BR-t építeni csak türelem és kitartás kell.Aztán ha végképp nem tetszik szerintem ha megvan forgatva az 50$ ki lehet venni és rakd be olyan terembe ami szimpatikus.
      Ajánlom az Ongame hálózatot, azon beül is a Bwin-t mivel az PS-es,persze innen az oldalról kell letölteni.Sok a gyenge játékos rajta.Persze a software közelében nincs a Starshoz, de meglehet szokni és ahogy olvasom fejlesztések folynak e-téren is a Bwinnél.

Üdv és GL
    • succesful1
      succesful1
      Bronz
      Köszi a választ...
      Nagyon tüzetesen végigolvastam a szintemhez tartozó cikkeket,megnéztem a videókat és a stratégiát többnyire követve -saját 2x10usd-ből 50nél járok a pokerstarson (1hete kezdtem,csak 1usds - sng-kat játszom...)
      Ezzel csak az a bajom,hogy a pokerstrategyn nem tudok feljebb lépni a szinteken és így nem tudok tovább tanulni.(nekem ez lenne a legfontosabb- nem a kezdőtőke vonz)
      Van erre megoldás?

Üdv.
    • GrimTheCat
      GrimTheCat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.31, Hozzászólások: 7.327
      ha még nem regelték moneybookerszre , akkor ha beregelsz a strategy-n keresztül, akkor kapsz 100 Strategy Pontot, amivel megkapod az ezüst státuszt 1-2 hónapra :) . Egyébként meg nincs. Keresned kell egy olyan termet amit beköthetsz a Strategyhez. Én a Full Tiltet ajánlom, hasonlít a Pokerstarsra. De ha oda regelsz, akkor érdemes már annyi pénzel befizetni, hogy kihasználd az első befizetéses bónuszt.
    • hawaijoe
      hawaijoe
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.27, Hozzászólások: 995
      Az az út biztos nem járható ami neked a legjobb lenne.Mármint hogy egy már meglévő acc-ot bekötni.
      Továbbra is azt tudom csak mondani, hogy kérd ki a kezdőt egy olyan terembe ahova a Strategy-n keresztül regisztráltál és játsz ott. Hidd el sok jó terem van a starson kívül.

Üdv.

U.i.: Szerintem a Bankroll Management-es részt olvasd át mégegyszer, mert 2x10=20$-al nem éppen szerencsés 1$-os SNG-ket játszani.Egy kisebb downswing is a rollodba kerülhet.

szerk.: Én FT-t csak abból a szempontból nem javaslom mert a mezőny lényegesen erősebb mint más termeknél, bár akad azért ott is elég fish.Valamint a PS-nek köszönhetően 27%-os Rakebacket kapsz.
    • succesful1
      succesful1
      Bronz
      Elovastam..100usd-t szántam indulásnak,de godoltam 10-esével fiztem be-jobban motivál a stratégia betartásár ......és nagyobb akihívás is :-)

Csak az az egy módja van a pokerstrategy.com-on való előrelépésnek(tanulásnak),hogy rajtuk keresztül regisztrálva játszol?

köszi segítséget
    • succesful1
      succesful1
      Bronz
      Szia!

Kezdő vagyok: mi az a moneybookersz?
      Ha most az adataimmal letöltöm valamelyik másik termet és a regisztrációnál beírok egy kódot a pokerstrategytől(milyet?)akkor az ott játszottak után is gyűlnek a startegy pontjaim és ennek megfelelően lépek előre.?

Ha töröltetem a pokerstaros regisztrációmat és a pokerstrategyn keresztül töltöm le programot, így újból létrehozok egy számlát ? (nem tartva így igényt a kezdőtőkére)
      Ez járható út?

köszi,üdv
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia succesful1,

Original von succesful1Csak az az egy módja van a pokerstrategy.com-on való előrelépésnek(tanulásnak),hogy rajtuk keresztül regisztrálva játszol?
      Igen, ez így van. A számláidat a Pókertermek menüpont alatt található útmutatók alapján készítsd el, és akkor járni fognak a Strategy Pontok.

Ha töröltetem a pokerstaros regisztrációmat és a pokerstrategyn keresztül töltöm le programot, így újból létrehozok egy számlát ?
      Sajnos erre nincs lehetőséged, a PokerStars nem törli a számlákat, csak zárolja (az viszont nem jogosít fel új nyitására).

mi az a moneybookersz?
      A Moneybookers egy ingyenes eWallet (elektronikus pénztárca), ami ez egyik leggyorsabb, legbiztonságosabb és legegyszerűbb módszerét kínálja az online pénzutalásnak. Több, mint 8 millió számlatulajdonosával a londoni székhelyű cég világszerte a legnagyobb online fizetési rendszerhez tartozik.
      További információk a Moneybookersel kapcsolatban:
      - Moneybookers útmutató
      - Moneybookers - Kiemelt témák (2009.08.17.)
    • succesful1
      succesful1
      Bronz
      Köszi....

Bereggelek az everestpokerre és ott gyűjtöm a strategy pontokat.(közben meg játszom pokerstarson is-pontok nélkül)
      Tudnál nekem tájékoztatót küldeni a strategy pont gyűjtési szisztémáról és arról,hogy mikor mire lesz ez jó nekem?
      K.b mennyit kell játzsanom,hogy a maximális tananyagot meg tudjam nézni (mitől függ ez?)
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Minden szükséges információt elolvashatsz a Jutalmazási rendszerben.
      A lényeget kiemelve, az utolsó négy hétben szerzett Stategy Pontok fogják meghatározni az aktuális státuszod, ami lehet:
      - Bronz: 1 Strategy pont vagy rögtön a kezdőtőke megkapása után
      - Ezüst: 100 Strategy pont
      - Arany: 800 Strategy pont
      - Platina: 3000 Strategy pont
      - Gyémánt: 7500 Strategy pont

Az Everest Pokeren 1 Summit-Point (ez a terem pontrendszere) 0,5 Strategy Pontnak felel meg.