pénz kivétel gondok

• nerevarine5
      nerevarine5
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.01, Hozzászólások: 8
      sziasztok

először is kérem hogy vki tapasztaltabb válaszoljon mert multkor is 1 bronz válaszolt és oylankor nem tudom hogy az télleg ugy van e ahogy ő mondja:)

a problémám az lenne hogy befizettem partyra 100$ t lejátszottam a bónuszt és mikor ez megtörtént kifizetést kértem a bankkártyámra ugyanúgy ahogy befizettem.A tranzakciok menüpont alatt azt írja hogy sikeres az átutalás és hogy kifizette..ennek megfelelően eltünt a pént a party számlámról....ellenben a bankkártyámra nem érkezett meg.ez másfél hete történt és azota 0ft a bankkártya egyenlegem is és a party számla is. Kérlek segítsetek mert szükségem van arra a pénzre most eléggé(nyilván).

Előre is köszi mindenkinek
  • 3 válasz
    • 00stranger00
      00stranger00
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.01.12, Hozzászólások: 2.449
      Szia nerevarine5!

Akár több, mint két hét is lehet, mire a bankkártyádra megérkezik a pénz.
      Ha pedig valaki bronz, az nem jelenti, hogy tapasztalatlan, csupán csak annyit, hogy nem PS-es teremben tolja;)
      További szép napot!
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.384
      Szia nerevarine5!

A Bankkártyára kiutalás viszonylag lassú folyamat, így egyenlőre nem érdemes bajt sejteni. Vlószínű, hogy ezen a héten meg fogod kapni.

Amiatt, hogy a pénz eltűnik, pedig végképp ne aggódj, mindennek nyoma van, és mivel ez egy zárt kör, így hamar kiderül, hol történt az elakadás, illetve a hiba.

Az pedig ne tévesszen meg, ha valaki bronz, tulajdonképpen megeshet, hogy az illető csiszolatlan gyémánt :) illetve lehet, hogy azon a téren egész sok tapasztalata van, amiben kérdeztél.
    • nerevarine5
      nerevarine5
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.01, Hozzászólások: 8
      köszönöm a válaszokat...és ez úton szeretnék elnézést kérni a bronzoktól:)