Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL100 SH AKs sess#5

• Lackoogcb
      Lackoogcb
      Black
      Regisztrált: 2008.04.16, Hozzászólások: 1.648
      ez a sess#szam jeloles csak annyi, h most egy feloras sessionbol valo az osszes hand amit postoltam, de abba kellett hagynom mert -7 BI 25 perc alatt kezd idegesiteni :D az osszes AK-m jobb lapba futott, es meg a postolt handeken kivul 3 coinflipet is buktam :)

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $1(BB) Replayer
      SB ($809) 18/15 3bet: 9.3 hands: 273
      Hero ($100)
      UTG ($81.95)
      CO ($67.55)
      BTN ($127)

kb 4. 3betje volt, 10kor alatt

Dealt to Hero A:club: K:club:

UTG raises to $3, fold, fold, SB raises to $12, Hero raises to $30, fold, SB raises to $809 (AI), Hero calls $70 (AI)

FLOP ($203) 8:spade: 3:heart: 5:spade:

TURN ($203) 8:spade: 3:heart: 5:spade: 7:club:

RIVER ($203) 8:spade: 3:heart: 5:spade: 7:club: 6:heart:

SB shows K:spade: K:diamond:
      (Pre 66%, Flop 86.7%, Turn 93.2%)

Hero shows A:club: K:club:
      (Pre 34%, Flop 13.3%, Turn 6.8%)

SB wins $200
  • 4 válasz
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Tudom, hogy ez nem vigasztal, de én is hasonló cipőben járok ezekkel a PF AI-ekkel :( . Az a durva, hogy én is ilyen 10%+ 3bettel rendelkező csókák ellen bukom folyamat a QQ, AK-t és mindkettő durva mínuszba került az ilyenek miatt. Ennél már csak az idegesít jobban, amikor még ezek után a fishek is bemákolják a szarukat ezek ellen a lapok ellen.
      De ugye ez van, ezzel nincs mit tenni, csak várni, hogy forduljon a kocka...

Most nézem bakker, hogy a csóka 8BI-vel ült már bent :f_eek:
    • Eke88
      Eke88
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.25, Hozzászólások: 1.713
      Sztem hibának nem hiba a 4bet/call viszont én itt elgondolkodnék egy coldcallon.
      1. ellenfél alapjában nem tűnik túl aggrónak 18/15
      2. pozícióban leszel
      3. openraise 3bet majd 4bet? naon erős itt a 4bet kb elárulod mi van nálad -> QQ+ AK és itt cak kb ugyan ezzel a range-el fog tovább játszani, ha nem feszesebbel -> KK,AA
      Sztem ez tipikusan az a helyzet amikor nem kell tönkremenni AKval pre hanem call és pozból postflop lejátszani.

u.i.: utg-ről nincs infó ugye de nem tűnik nagy játékossal 80bb-vel szóval nem sok vizet zavar sztem
    • MegaLevi
      MegaLevi
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.11, Hozzászólások: 1.279
      Nem rossz ötlet a CC, de kb más lehetőséget nem tudok elképzelni, mint ez,amikor talán jobb a megadás mint a cold 4bet. Poziciókra gondolok. Nyílván elég ritká fog utg-t sb-ből light 3betelni, ez valószínűleg value3bet lesz.
      Viszont ha Bu, vagy Co jön a 3bet, biztos jobb a 4bet/broke.
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      5 handed game-ben ez teljesen standard. cooler.