[FR] NL2 FR AQ+tiltes fazon

• DjTibu
      DjTibu
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.07, Hozzászólások: 4.524
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (10 handed)

Known players:
      MP2:
      $4.71
      MP3:
      $3.52
      CO:
      $3.61
      BU:
      $3.94
      SB:
      $4.75
      BB(Hero):
      $2.46
      UTG:
      $1.25
      UTG1:
      $4.00
      UTG2:
      $0.64
      MP1:
      $2.73

Preflop: Hero is BB with Q, A.
      3 folds, MP1 raises to $2.73(All-In), 6 folds, MP1 gets uncalled bet back.

Final Pot: $0.03.

Egymás után ez volt a 3. insta allinje, ami egyben a 3. leosztása is volt...
      Ezzel meg lehetett volna adni? Ha nem akkor mivel adnátok?
      Főképp azért féltem mert deepebb voltam...
  • 8 válasz
    • stratibass
      stratibass
      Globális
      Regisztrált: 2007.10.24, Hozzászólások: 422
      elkezdem én is a belepofázást :f_ugly:

attól függ mennyire van megőrülve, és te mennyire tudsz megőrülni, ha lemákol :)

én az ilyenekből szeretek egyelőre kimaradni, talán pont azért, mert nem tudom a jó választ. pp, Ax, talán sc
      125bb deepen talán csak AK, TT+szal adnám, de az AK-hoz talán megint deep
    • Feraaj
      Feraaj
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.29, Hozzászólások: 324
      Szerintem jön Senna és kimatekozza, hogy easy call. Hosszútávon biztos +EV ilyen ellenfél ellen, aki 3. all injét jelenti be.

Csatlakozom Stratibasshoz!!! Kérdés Te hogy viselnéd, ha lever 72o-val???
    • stratibass
      stratibass
      Globális
      Regisztrált: 2007.10.24, Hozzászólások: 422
      igen, szerintem is kb. vágni kell, milyen odds-ot van, hátha valamit azért leszűrsz belőle
      egyszer ültem egy olyan arccal, akinél az volt a taktika, hogy amint van egy figurás lapja, allin
      akkor bezzeg nem jöttek a lapok, de jött végül az AK, adtam, de lemákolt.
      csak sidepotot vitt, mert beszállt egy félstack KK-val, de azóta kicsit tartok az ilyen helyzetektől.

asszem ehhez kell párszor tíz/száz k hand, és nem éled meg katasztrófának ha mákol, mert az elmúlt hét hónapban már úgyis behúztál négy ilyet.
      amíg viszont nl2-n pici bankrollod próbálod feltornázgatni alapvető hibáid ellenére, fájdalmas lehet :s_frown:
    • Peetie1
      Peetie1
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.16, Hozzászólások: 1.171
      Deepen AA alatt nem adnám meg semmivel. Inkább elmegyek az ilyen asztalról. 100BBvel megadom KKval is.
    • Feraaj
      Feraaj
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.29, Hozzászólások: 324
      Én meg 199 BB-vel is megadnám KK-val!!! (250-nel is :f_biggrin: )
    • DjTibu
      DjTibu
      Bronz
      Nos igen a session kissé mínuszban indult ezért is volt nagy dilemma. Ha plusszba lettem volna szerintem bevállalom, bár deepen zavart volna... Tiltre nem akartam kerülni, így dobtam :f_smile:
      Végülis ami a call mellett szól, hogy BB-ben utánnam már biztos nem calloz más és valószínű jobb vagyok egy flippnél...
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Szigorúan csak BB-ből én ezt megadnám. Egy random hand ellen előnyben vagyunk kb 65/35 arányban. Bár ahogy Feraaj is mondja mennyire viselnéd el ha egy gyengébb kéztől kikapnál.
      Ez most jó lehetőség egy duplázásra és hogy elnyerd a fish pénzét, ha ezt így folytatja akkor ettől jobb lehetőség nem nagyon lesz.
    • DjTibu
      DjTibu
      Bronz
      Igazad van, sajna nem is volt több lehetőség. Kb még 7 allin után elhagyta az asztalt. Csodák csodájára senki nem adta meg neki az allineket, de volt aki b/f-olt :f_biggrin: