strategy pontok

• 8 válasz
    • 00stranger00
      00stranger00
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.01.12, Hozzászólások: 2.449
      Természetesen nevezhetsz. A PS a rake után adja a strategy pontokat, épp úgy, ahogy a Party poker is, ezen kívül nincs közöttük összefüggés.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

Az egyszer már megszerzett strategy pontjaid semmiképp nem vesznek el. Tehát ez sem befolyásolja.
    • Gabcica
      Gabcica
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.25, Hozzászólások: 2
      Nekem az a problémám hogy nem gyűlnek a strategy pontjaim.A fulltilt-re regisztráltam ott már szereztem pontokat.Néztem itt az oldalon hogy mit irnak és ott csak 3 pókerterem volt felsorolva ami után pontokat lehet szerezni.Most emiatt én nem fogom tudni kivenni majd az 50 dollárt?
    • drakenm
      drakenm
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.27, Hozzászólások: 474
      Original von Gabcica Nekem az a problémám hogy nem gyűlnek a strategy pontjaim.A fulltilt-re regisztráltam ott már szereztem pontokat.Néztem itt az oldalon hogy mit irnak és ott csak 3 pókerterem volt felsorolva ami után pontokat lehet szerezni.Most emiatt én nem fogom tudni kivenni majd az 50 dollárt?
      Szia!

Az FT-re kérted, és kaptad is a kezdőt? Ha igen, akkor csak csúszás lehet a pontokkal.
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.384
      Szia Gabcica!

Ki fogod tudni venni az $50-t, emiatt ne aggódj. A pontok nem azonnal frissülnek, hanem általában másnap dél körül jelennek meg a pPokerStrategynn. Tehát, ha ma kaptad meg, és kezdtél el játszani, szereztél sok pontot, akkor az holnap fog megjelenni ;)
    • ciraj
      ciraj
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.15, Hozzászólások: 3
      Sziasztok! Régen regeltem az oldalra az 50 dolláros bónuszért nem is törötem semmivel azonnal elkezdtem játszani...egy barátom segített a kviben, persze nem olvastam semmien stratégiát ugy aghogy kell el is buktam! ezután még számtalanszor kifizettem a tanulópénzt és kb 2-3 hónapja váltam az oldal szerves résztvevőjévé! Először Saját bankroll-tervet és elképzelést kreáltam, türelmesen játszottam és mindent elolvastam amit a bronz státuszig csak lehetett. De viszont a fejlesztéssel jöttek az eredményeim és szépen bővült a bankrollom... Csakhogy itt elakadtam!!! A 3hónap aktív játékkal a bwin PS és FTp termében több ezer hűségpontot szereztem, de vmien oknál fogva nem kapok strategy pontokat és igy nem érem ell a felsőbb státuszokat. Ennek mi az oka??? szeretném elolvasni az ezüst és arany cikkeket is, a videókról nem is beszélve. Mért nem kapok pntokat??! Segítsetek!
    • 00stranger00
      00stranger00
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.01.12, Hozzászólások: 2.449
      Szia ciraj!

Két esetben fordulhat elő, hogy nem kapsz strategy pontokat:
      1. nem a PS-en található útmutató segítségével készítetted el a számlád (pl.: másik linket használtál, nem törölted a cookiekat stb.)
      2. nem írtad be az adatlapodba a nickedet, amit a teremben használsz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

A legfontosabb, hogy csak akkor tudsz egy teremből strategy pontokat gyűjteni, ha az itteni bónuszkódot, ill. letöltési útmutatót használod. Az nem elég, ha beírod a profilodba a nickedet, ettől még nem lesz bekötve a PS-re a számlád.