50$+100$

• djhady
      djhady
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.25, Hozzászólások: 1.529
      Hello
      Amikor regiztem regebb akkor volt egy olyan, hogy ha elerem a 300 pontot akkor kapok meg 100$ vagy kijatszhatom, mar nem emlexem.
      Azt irta valamelyik admin, hogy ha elveszted a kezdotoket de elered a 300 pontot akkor is igenyelheted a pokerstrategytol, hatha jovairjak.
      Van ilyen?
  • 13 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló!

Leírnád kicsit bővebben mire gondolsz pontosan, és legfőképp melyik teremről lenne szó?
    • djhady
      djhady
      Bronz
      A Party Pokerrol lenne szo.
      Szoval az 50$+100$-os akcio. Tehat megkapjuk az 50$-t, elerjuk a 300 pontot es kapunk meg 100$-t ha el nem bukjuk a kezdotoket. De viszont irtatok, hogyha elbukod is meg lehet probalni kerni a 100$-t. :)
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Régebben volt az, hogy +100$ bónuszt lehetett kapni a 300 pont után, most már csak 50$ kezdőtőke és 100% bónusz az első befizetésre 100$-ig. Akkor lehetett újra igényelni, ha pl. 3 hónapon belül nem sikerült elérned a 300 pontot akkor ez a bónusz eltűnt. Amikor viszont végül sikerült elérni a 300 pontot, lehetett szólni a supportnak és a 100$ bónuszt újra jóváírták. De ahogy írtam, most már másképp van.
    • djhady
      djhady
      Bronz
      Ertem, koszi! :diamond:
    • justaguru
      justaguru
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.20, Hozzászólások: 453
      Szia!

Ha jól értem, akkor megkapom(tam) a kezdő 50$-os tőkét, és ha befizetek 100$-ig, akkor ez utóbbihoz hozzátesznek még ugyanakkora pénzösszeget, mit amekkorát befizettem. Jól értem? Ha igen, bármi más feltétele van a jóváírásnak (pl. az általam befizetett összeget a számlán is kell tartani)?
      Köszönöm a segítséget!
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia!

Az összeget bónuszként kapod, és ki kell játszani. Idézet az útmutatóból:

"Miután 300 PartyPointot összegyűjtöttél és az 50$ bónuszt teljesen kijátszottad, még elérhető számodra egy 100%-os bónusz 100$-ig.

Aktiválás: Miután először befizettél, kapsz egy a befizetés összegével megegyező bónuszt maximum 100$-ig.
      Például, ha 25$-t fizetsz be, akkor 25$ kerül bónuszként jóváírásra. A bónusz teljes összegéért 100$-t kell befizetned.

Kifizetés: A bónuszt teljesen automatikusan kapod meg négy részletben. Minden 150 játékkal szerzett PartyPoint után 25$-t kapsz. Összesen 600 PartyPoint összegyűjtésével tehát a teljes 100$-t kijátszottad.

A bónusz aktiválása után 120 napod van a kijátszására."

Egyébként annak szerintem nincs akadálya, hogy a befizetett 100$-t utána kivedd, és a már bent lévő összegből folytasd a bónusz kijátszását.
    • justaguru
      justaguru
      Bronz
      Szia!

Bocs, "kicsit" benéztem, mert én nem PartyPokeren, hanem a PokerStars-on játszom. Ott mi a feltétel? Köszönöm a válaszod.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Ok, akkor megint csak idézet következik:

"90 nap áll rendelkezésedre ahhoz, hogy 500 VPP-t (a PokerStars pontrendszere) tudj megszerezni, különben a kezdőtőkét levonják a számládról. Ha kijátszottad ezt magadnak, ki is tudod utalni.

Ezután használhatod a 100%-os első befizetéses bónuszt 600$-ig. Mit jelent ez: Ahhoz, hogy a 100%-os bónuszt ki tudd használni 600$-t kell befizetned. A bónuszt akár három befizetésben is eloszthatod. Például befizethetsz háromszor 200$-t és ezzel összesen 3 bónuszod lesz, mindig 200$-onként egy. Ezeknek a befizetéseknek az első befizetés után legkésőbb 60 nappal kell megtörténniük.

Fontos: Minden befizetésednél, amelyet a bónuszra szánsz, használnod kell a STARS600 bónuszkódot. A bónuszt manuálisan írják jóvá. Ez több mint 24 órába is kerülhet. Miután jóvá írták ezt, a bónusz áttekintőben lesz látható és a bónuszkód aktív. Csak, akkor tudod használni a bónuszt ha jóváírták.

A bónusz felszabadításához egy meghatározott VPP mennyiséget kell elérned. (VPP = a PokerStars saját pontrendszere). A szükséges pontmennyiség a bónuszösszeg tizenhétszerese VPP-ben. Tehát ha ki akarod használni a teljes bónuszt, akkor 600$ befizetése után 10 200 VPP-t kell szerezned, hogy a teljes 600$-os bónuszösszeghez hozzájuthass. "

További infót találsz a fórumon itt: PokerStars - kiemelt témák (2009.07.22.)
    • justaguru
      justaguru
      Bronz
      Köszönöm.
    • claubaby
      claubaby
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.19, Hozzászólások: 2
      Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy az 50 dodot megkaptam, a másik 100-at hogy tudom kijátszani, vagy bekell fizetnem, hogy megkaphassam? Köszi
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia!

Melyik teremről lenne szó?
    • claubaby
      claubaby
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.19, Hozzászólások: 2
      Szia! Poker Stars
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia!

Épp egy korábbi hozzászólásomban írtam le, olvasd el az utolsó hozzászólásom ezen a lapon (alulról az 5.). :s_wink:

Most nézem, és az a hozzászólás egy kis kiegészítésre szorul. Tehát a starson nem 50+100$ kezdőtőke van, hanem 50$ kezdőtőke, +100% első befizetéses bónusz 600$-ig.