Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] Nl5 Sh Qq

• Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      No-Limit Hold'em, $0.05 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

UTG ($17.96)
      MP ($6.01)
      Button ($1.46)
      SB ($10)
      Hero (BB) ($13.74)

Preflop: Hero is BB with Q, Q
      UTG bets $0.20, 2 folds, SB raises $0.58, Hero raises $13.69 (All-In), 1 fold, SB calls $9.40 (All-In)

Flop: ($20.20) 8, 6, 7 (2 players, 2 all-in)

Turn: ($20.20) 3 (2 players, 2 all-in)

River: ($20.20) 10 (2 players, 2 all-in)

Total pot: $20.20

utg fish, SB szikla

amúgy benéztem a limitet játék közben.
  • 4 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      call

NL10re is rossz az all in
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      na, ilyen egyenes választ vártam eddíg is! :D

nem lenne rossz ha 3an néznénk flopot? sb cbetel, mi raiselünk? hogyan tovább? az alábbi turn és river fényében milyennek képzeled/képzelitek a játékot a későbbi utcákon?
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Original von Sharrrky na, ilyen egyenes választ vártam eddíg is! :D

nem lenne rossz ha 3an néznénk flopot? sb cbetel, mi raiselünk? hogyan tovább? az alábbi turn és river fényében milyennek képzeled/képzelitek a játékot a későbbi utcákon?
      csak vártam, hogy rágyere magad...

Ha azt hitted NL10en vagy akkor flop fold vagy call 1 utcát a feszességét figyelembe vételével...

mert ha JJ+ AK+ a range akkor call flop én nem raseilném, ermt úgyis jobb lesz nála ha betesszük...

ha nagyon feszes akkor lehet fold is, mert akkor szettre adtál meg pre... és joggal képzelted hogy biztos KK, AA van nála
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      cold4bet allin utgre 3betelo ellen, ha callt kapsz dominálni fog az tuti, a rosszabbakat meg eldobja.