Nl100 Sh Ja

• Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $1(BB) Replayer
      SB ($59.30)
      BB ($138)
      CO ($481)
      Hero ($98.35)

Dealt to Hero A:spade: J:spade:

CO raises to $3.50, Hero calls $3.50, fold, fold

FLOP ($8.50) 5:spade: K:heart: J:diamond:

CO checks, Hero checks

TURN ($8.50) 5:spade: K:heart: J:diamond: 2:diamond:

CO bets $6.50, Hero calls $6.50

RIVER ($21.50) 5:spade: K:heart: J:diamond: 2:diamond: 3:diamond:

CO bets $39, Hero calls $39

CO shows 4:club: A:heart:
      (Pre 28%, Flop 2.9%, Turn 9.1%)

Hero shows A:spade: J:spade:
      (Pre 72%, Flop 97.1%, Turn 90.9%)

CO wins $97.50

Tuti blöffre vettem riveren, mi a fenéért hivott ekkorát, egy vicc. Értékért ekkorát.. Nem hinném, hogy annyival előttem járna, hogy ha nagyot hiv akkor blöffre venném. Főleg hogy vele volt egy olyan historym hogy 3betet OOP callozott A4o-val, onnantól már nem vettem komolyan....
      Statok: 47/31/ 5,3 AF
      Én ott ezt nem láttam, de érzékeltem, hogy nagyon agressziv ezért is hagytam teret a blöffnek...
  • 4 válasz
    • Lackoogcb
      Lackoogcb
      Black
      Regisztrált: 2008.04.16, Hozzászólások: 1.648
      river overbet nagyon ritkan bloff egy ilyen line utan. Ha lattal tole ilyen bloffot akkor ok, de sztem egyebkent fold
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.395
      Nem tudom hány hand volt róla, de ha több mint 70, akkor vaule 3Bet PF.
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      Original von Lackoogcb river overbet nagyon ritkan bloff egy ilyen line utan. Ha lattal tole ilyen bloffot akkor ok, de sztem egyebkent fold
      igen elég sok blöfföt láttam már tőle, konkrétan amikor egyszer... A4el jött be 3bet potba és őrült meg utána, mikor leesett egy szem 4-es.... Ja 3bet nem rossz, csak még nem vettem tuti fishre, és ugye 3betelni az AJ-t azzal az a rossz hogy blöffbe forditom ami nem tetszene egy ilyen jó lappal pozból suited, tönkre meg nem akarok menni vele, köszi a kommenteket...
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      Original von bogec84 Nem tudom hány hand volt róla, de ha több mint 70, akkor vaule 3Bet PF.
      azaz 4betre allin mesz? :) (ugyebar ez lenne a value 3bet)

--

river termeszetesen easy fold. en inkabb tennem backdoor flushre, mint sorra. kicsit meg is lepodtem. nagyon ritkan (szinte sose) fognak overbet bloffolni riveren smallstakes-en. ez olyna, mint hogy river c/r is iszony ritkan lesz bloff.