Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL 25 SH A9o

• SzamEE07
      SzamEE07
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.19, Hozzászólások: 2.075
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      SB ($8.25)
      BB ($23.70)
      UTG ($46.40)
      Hero ($27.40)
      BTN ($25.85)

Dealt to Hero 9:diamond: A:heart:

fold, Hero raises to $1, fold, fold, BB calls $0.75

FLOP ($2.10) 6:club: A:club: J:spade:

BB checks, Hero bets $1.50, BB calls $1.50

TURN ($5.10) 6:club: A:club: J:spade: K:spade:

BB checks, Hero bets $3.25, BB calls $3.25

RIVER ($11.60) 6:club: A:club: J:spade: K:spade: 5:spade:

BB checks, Hero checks

BB shows T:club: J:club:
      (Pre 47%, Flop 51.0%, Turn 38.6%)

Hero shows 9:diamond: A:heart:
      (Pre 53%, Flop 49.0%, Turn 61.4%)

Hero wins $11.05

Villain:44/29/44 hand

Turn bet mennyire ok?
  • 6 válasz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      teljsen oké a turn bet... elég drawvy a board.... szóval van mi ellen betelni... kicsit nagyobbra méreteztem volna
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      CO-ról nyitjuk az A9o-t? :) :) ez std move vagy valami fishre játszottál rá? Nekem ez kicsit új, én ennyire azért nem vagyok laza... AT azért kell, hogy játszam... vagy legalább suited legyen...

Ja még annyi, ami kimaradt, hogy turn bet nálam is nagyobb kb. 3/4 pot-pot közötti. És vékonyan valuebetelném azért rivert is valószínűleg, ha fishre játszom rá, egyébként meg az egész pfr-t nem értem A9o-val, ha nem fishre megyünk rá:]
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      mindekinek más a pre stratégiája.... de szerintem sincs értelme A10o alatt nyitni CO

inkább nyitok 8 7 mint A 9 val CO viszont A2s+ simán megy nálam is....
    • SzamEE07
      SzamEE07
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.19, Hozzászólások: 2.075
      Ritkán szoktam lazulgatni.A fishekre szeretek azért rájátszani,de ien marginális helyzeteket okoz...Lehet le kéne róla szoknom. :f_frown:
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      asztaltól függ hogy lehet e nyitni A9o val, ha pl egy nagy fish ül utánam akkor nem szeretek nagyon lazulni, mert sok mindennel megad, és c-betre sem nagyon dobnak általában a magas VPIP es emberek. Szóval sztem oop fish ellen, inkább jó lapokkal
      Turn standard, inkább a river nehéz, nem sok mindent verünk, kb csak blöff catcher-ünk van. Statok alapján lehet ott dönteni
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Ha ilyen laza arc ül az egyik vakon, akkor az A9o-val nem kell feltétlen lopni, mert postflop elég marginális helyzetekbe kerülhetünk.

Ha már így alakult, akkor ok a postflop line, a turn bet viszont lehetne 4$ körül.