[SH] NL2 SH A5s

• Marcipan999
      Marcipan999
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.24, Hozzászólások: 793
      Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $5,01
      Hero:
      $2,07
      CO:
      $2,09
      BU:
      $0,72

0,01/0,02 No-Limit Hold'em (4 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with A:heart: , 5:heart:
      CO calls $0,02, BU raises to $0,09, SB folds, Hero calls $0,07, CO calls $0,07.

Flop: ($0,28) J:heart: , 5:spade: , A:spade: (3 players)
      Hero bets $0,20, CO calls $0,20, BU folds.

Turn: ($0,68) J:club: (2 players)
      Hero checks, CO bets $1,80 (All-In), Hero calls $1,78 (All-In), CO gets uncalled bet back.

River: ($4,24) A:diamond: (2 players)

Final Pot: $4,24

Results follow (highlight to see):
      Hero shows a full-house, aces full of jacks (Ah 5h)
      CO shows a full-house, jacks full of aces (Js 3s)

Hero wins with a full-house, aces full of jacks (Ah 5h)

A J3s az ilyen bentmaradós lap, hogy kell tőle tartani? Én inkább AJ-től féltem, de úgy gondoltam, hogy azzal preflop visszaemelt volna !?
  • 2 válasz
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      -CO egy fish bármilyen Jx {J8,J9,JT,JQ,JK,AJ},benne van a range-ben,ezekszerint a J3 is mehet a note h J3-al limp-callol.
      -tetszik a pre call,de ezzel a lappal nem azért adunk meg h TPNK tönkre menjünk postflop,hanem h nut drawokat/2párokat hozzunk létre.
      -flopon jött is amiért megadtunk preflop,donkbet is tetszik,(bár lehetne nagyobb) ,3way ne h körcheck legyen,mert mondjuk a pre agresszor megijedt a többrésztvevős pottól/board texturától - így meg szedünk value-t olyan lapokból amiket mögénk passzolnának.
      -ezen a turnön nem megyünk tönkre,a J miatt elértéktelenedett a 2párunk,én itt a húzók miatt nyomnék egy b/f-ot, check majd call a pusht volt a lehető legrosszabb line.

-amúgy nice river :f_cool:
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      Original von kitartas77 -CO egy fish bármilyen Jx {J8,J9,JT,JQ,JK,AJ},benne van a range-ben,ezekszerint a J3 is mehet a note h J3-al limp-callol.
      -tetszik a pre call,de ezzel a lappal nem azért adunk meg h TPNK tönkre menjünk postflop,hanem h nut drawokat/2párokat hozzunk létre.
      -flopon jött is amiért megadtunk preflop,donkbet is tetszik,(bár lehetne nagyobb) ,3way ne h körcheck legyen,mert mondjuk a pre agresszor megijedt a többrésztvevős pottól/board texturától - így meg szedünk value-t olyan lapokból amiket mögénk passzolnának.
      -ezen a turnön nem megyünk tönkre,a J miatt elértéktelenedett a 2párunk,én itt a húzók miatt nyomnék egy b/f-ot, check majd call a pusht volt a lehető legrosszabb line.

-amúgy nice river :f_cool:

+1