Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[FR] NL10 FR KQs

• Peetie1
      Peetie1
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.16, Hozzászólások: 1.171
      Úgy éreztem ezt itt be kell tolni.

Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $10,80
      Hero:
      $9,85
      MP1:
      $1,24
      CO:
      $10,00

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (8 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with K:club: , Q:club: . CO posts a blind of $0,10.
      UTG2 folds, MP1 raises to $0,40, 2 folds, CO calls $0,30, BU folds, SB calls $0,35, Hero calls $0,30.

Flop: ($1,60) 4:club: , K:heart: , 5:club: (4 players)
      SB bets $1,00, Hero raises to $3,00, MP1 calls $0,84 (All-In), CO folds, SB calls $2,00.

Turn: ($8,44) 4:diamond: (2 players)
      SB checks, Hero bets $4,01, SB raises to $7,40 (All-In), Hero calls $2,44 (All-In).

River: ($22,29) 8:club: (3 players)

Final Pot: $22,29

Results follow (highlight to see):
      Hero shows a flush, king high (Kc Qc)
      SB shows two pairs, kings and fours (Kd Qs)
      MP1 shows two pairs, aces and fours (Ah Ac)

Hero wins with a flush, king high (Kc Qc)
  • 2 válasz
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.06, Hozzászólások: 19.204
      szia

így is jó a lejátszás: )
      gondolom 55 volt nála hogy felkerült ide

ha kicsit belegondolunk flopon nem feltétlen kell amúgy visszaemelni, illetve okés a visszaemelés de csak annyi értelme van, hogy növeljük a potot, gyakran fogunk itt rosszabb lapokat is dobatni a raise-sel.

szóval nem feltétlen kell raiseni, mert igazából nem sok rossz lap jöhet nekünk
      csak 3db A ami nagyon nem lenne jó, de az nem sok

nem tudnám eldobni szerintem

annyira nem is tűnik jó playernek a srác
    • Peetie1
      Peetie1
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.16, Hozzászólások: 1.171
      Neem, most kivételesen nem 55 volt, ahogy láthatod is fent :) Igazából ezt nem tudtam eldönteni hogy rátoljam vagy ne toljam rá. Az SSS-nél gondoltam hogy monster van, a másik ellen szerettem volna minél több pénzt a potban látni, mert ha lejön a flössöm, akkor nem voltam benne biztos hogy kifizeti. A másik ami tetszett benne, hogy elég gyakran néz terítést, és keveset nyer, elől éreztem magam.