Tisztességtelen

• 19MR72
      19MR72
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.05, Hozzászólások: 20
      felháborítónak, és tisztességtelennek találom több barátom ismerősöm családtagom nevében, hogy az elküldött adatok igazolvány másolatok elküldése után deaktiválják a számlákat, és még csak válaszra sem méltatják az embereket, hogy megmagyarázzák miért!!!és ne mondja nekem senki, hogy ez free- vagy citromail hiba lenne, hiszen én magam is ezen regisztráltam,,,nem tudom a panaszszervek helyét, de meg fogom találni,,,ha valaki tisztességtelen lenne megértem, de mindent a szabályaiknak megfelelően csináltak, csupán beírták hogy ki a meghívójuk,,, itt lenne a probléma??? hogy össze ne gyülhessen a barátmeghívó bónusz??? és miért az adatok képek elküldése után deaktiválnak,,,kicsalják az emberektöl az adatokat, aztán minden indok nélkül deaktiválnak,,,ez nem hiszem, hogy tisztességes lenne, hiszen megbíztak az oldal korrektségében, és erre jön egy semmilyen válasz,,,deaktiváltuk számláját,,,és kész!!!milyen eljárás ez, és hol lehet panasszal élni ez ellen, mert ez így már csalás,,,ha nincs indokuk a deaktiválásra, akkor miért deaktiválnak???és miért nem még az adatok és igazolványképek elküldése előtt???
      kérdezném ezt : APU1934. MKTNE, kalanhelga, és gubicz, nevü regisztrált, de deaktivált tagjuk nevébe,,,mert őket már hetek, sőt van akit hónapok óta válaszra sem méltatják,,,
      EZ TISZTESSÉGTELEN ÉS FELHÁBORÍTÓ,,,
  • 37 válasz
    • Tammmasss
      Tammmasss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.25, Hozzászólások: 6.107
      Mielőtt nagy felháborodásodban totálisan hülyének állítod be magad közlöm, hogy azon az emailen, ahová a másolatokat küldtetek, reklamációkat kérdéseket nem fogadnak, értsd soha nem is fognak válaszolni. Itt az oldalon van a segítség menüpont, angolul vagy németül tudod elküldeni a problémád (minden felhasználó a saját nevében célszerű), 48 óra a reakcióidő, ha ezen időn belül ismét írsz, a 48 óra újraindul, vagyis várd meg amíg válaszlonak, ne percenkénr írogass.
    • rkc003
      rkc003
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.15, Hozzászólások: 953
      De birom az ilyet, vannak itt több ezren, akiknek érdekes semmi gond nem volt és nem deaktiválták a számlájukat, biztos a ti ( te ) adataidra kiváncsiak, és ellopják, kicsalják...
    • tibi009
      tibi009
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.21, Hozzászólások: 295
      Multiacc?
    • borniex
      borniex
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.24, Hozzászólások: 444
      Bannolni, törölni, deportálni.
    • alicenorbie
      alicenorbie
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.05, Hozzászólások: 8.062
      Azért lássuk be, hogy a regisztrációs folyamat sokkal egyszerűbb is lehetne, de ez a PS baja, engem ugyan nem érdekel. :f_tongue:
      Aki nem olyan okos mint mi, regisztráltak, :f_biggrin: abból bizony ezen az úton nem lesz számunkra fish. :f_grin:
      Nem véletlen, hogy a TAF bónusz nem sok szart ér, mert jó, ha a meghívottak 5-öde befejezi a regisztrációt.
    • Noname234
      Noname234
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.22, Hozzászólások: 493
      Családtag meghívását előre kell közölni a support-al.
      Lassan már csak a Pokerstrategy nem bannolta a magyarokat a no deposit oldalak közül,tiszta szégyen!
      Akinek nem inge...
    • csabesz73
      csabesz73
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.04, Hozzászólások: 334
      Ha jól értem ez a Ps oldalára vonatkozik. Szerintem nem találsz "panaszszervert", mert ha végig gondolod miről is van szó, látni fogod, hogy nincs kinél panaszkodni. Ez az oldal ajándékba ad az embereknek 50 $-t, ha valamiért úgy döntenek, hogy valakinek nem adnak hát az a szivük joga még ha az illetőt bosszantja akkor is. Bepanaszolni valakit azért mert nem akar ajándékba adni 50$-t szerintem necces. Max azért tudnád hogy "lenyúlják" az adataidat, de valszeg az elején be x-eltél egy olyan négyzetet hogy felhasználási feltételek, és abban biztos kitérnek az ilyen esetekre is. Úgyhogy ha nincs magyarázat és szerinted nem akartál csalni akkor próbálkozz a többi hasonló oldalon, van még pár. Bár ez a legjobb.
    • balika74
      balika74
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.18, Hozzászólások: 1.559
      Eredeti hozzászólás 19MR72 felhasználótól:
      EZ TISZTESSÉGTELEN ÉS FELHÁBORÍTÓ,,,
      Azbazzeg!:-) sok tisztességes dollárvadász kinlodik,szenved mire összehoz 3-4 accountot ez a szemét Ps meg csak ugy ukkmukkfukk letíltja!! Igenis tessék öket feljelenteni MINDENHOL!! Apeh,polgári biroság,rendőrség,söt szerintem még az ÁNTSZ-t is érdekelné a kérdés!! Én a helyedben írnék annak a Bill Gates gyereknek is, hátha kidobja őket az internetről. HAJRÁ,ha kell szivesen beszállunk a perköltségedbe fejenként 50-50 dodoval :s_p:

Ja és ha esetleg nem értenéd IRONIZÁLTAM! Nehogy feljelents, :D
    • CsiKeN
      CsiKeN
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.11, Hozzászólások: 409
      Hát nem irigylem a moderátorokat...
    • csibeszke91
      csibeszke91
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.23, Hozzászólások: 1.955
      Azért valamennyire igaza is van a témanyitónak bárki bármit mond. Mert azok a személyek megbíznak a ps-ben és elküldik a személyijük másolatát és mégse történik semmi... Elvileg minden üzletben kell kölcsönös bizalom. Vagy akkor legalább válaszolnának, hogy bocsi ez történt... Tudja, hogy értse az adott személy. Így lenne korrekt nem? Nekem ez a véleményem.
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia 19MR72,

A PokerStrategy fenntartja a jogot a számlák zárolására, és nem köteles indokot megnevezni. Ezúton üdvözlöm a toborzott barátaidat is, számlazárolás esetében vegyék fel a kapcsolatot a Segítség menüponton keresztül az Ügyfélszolgálattal (angol vagy német nyelven). Üzenetküldéshez nem szükséges bejelentkezni. Ha ott minden információt helyesen adnak meg, akkor 2-3 munkanapon belül megszokott érkezni a válasz.
    • 19MR72
      19MR72
      Bronz
      mielőtt túl okosnak gondolnád magad Tamasss, elmondanám,,,pontosan oda lett írva a panasz, ahova kell,,,és képzeld el még angol nyelven is,,,
      csupán annyi a lényege, hogy nem 48 óra 4448 óra múlva sem jön, és jött rá válasz,,,remélhetőleg ezt elég érthetően írtam le,,,írnám ezt Vokrugy-nak is mert ez amit ír csupán hitegetés,,,soha semmilyen válasz nem jön és jött sosem,,,van olyan akinek már 4 hónapja, nem 2-3 napja,,,kb 10 levél ment már, úgyhogy semmi értelme,,,na ez a tisztességtelen,,,a főokosoknak, akik pedig csak a hatalmas élceiket sütögetik üzenném,,,rkc003, én is regisztrált tag vagyok,,,úgyhogy nem gondolnám, hogy a bölcseleteidre lenne itt szükség,,,nagyon sok embert ugyanis semmilyen magyarázat nélkül kitesznek,,,balika74-nek pedig,,,ha csupán értelmetlen zagyvaságokat hordasz össze, mi a frásznak fárasztod magad azzal, hogy beírd őket,,,ne tedd semmi szükség rá,,,keress egy viccfórumot, és ott sütögesd a poénjaidat,,,
    • fszt
      fszt
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.11, Hozzászólások: 4.822
      Hali

Én is regisztráltam az asszonyt, bekérték az adatokat, utána meg válaszra se méltattak, csak az 50$-t küldték :D :D :D érdekes biztos jó volt a kép :s_biggrin:
      GL
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Szia,

Akkor reagálok én a panaszlevélre (erre a bejegyzésre).

1. Miért az adatok képek elküldése után deaktiválnak?

Egyszerű a válasz. Addig nem zárják a számlát amíg le nem ellenőrizték, hogy a regisztrációnál megadott adatok egyeznek-e azokkal az adatokkal amik a személyiben vannak. Azelőtt hogyan lehet megállapítani, hogy helyes adatokkal regisztrált-e a személy vagy sem? Sehogy. Itt semmilyen tisztességtelenséget nem látok.

Viszont itt van olyan eset is ahol a visszaélés egyértelmű és akár azonnal zárják a számlát (nem kérnek személyit).

2. Csupán beírták hogy ki a meghívójuk,,, itt lenne a probléma??? hogy össze ne gyülhessen a barátmeghívó bónusz???

Nem ez a probléma, hiszen köztudott, hogy a felhasználóink száma nagyon nagy %-ban a meghívott barátokból származik és minden meghívott barát a PokerStrategy.com-nak csak előny.

3. Minden indok nélkül deaktiválnak

Indok nélkül nem deaktiválnak senkit, hiszen ebből nem származik senkinek előnye, végképp nem a PokerStrategy.com-nak. Ha azt gondolod, hogy az adatokkal akarunk valamit kezdeni, akkor ez téves elgondolás, hiszen ha több mint 2 500 000 millió felhasználó közül ha csak egy adattal is visszaélnénk, elképzelhetetlen kárt okoznánk magunknak ami rövid időn belül akár az oldal bezárásához is vezethet.

4. ha nincs indokuk a deaktiválásra, akkor miért deaktiválnak???

Ahogy írtam indok nélkül nem deaktiválnak senkit, mert ez csak veszteség az oldal számára

5. És miért nem még az adatok és igazolványképek elküldése előtt???

Lásd 1. pont

6. Miért nem válaszolnak arra, hogy miért deaktiválták a számláját?

Ennek több oka is van.

- Ha a deaktivált számla tulajdonosa az üzenetben nem azt az e-mail címet adta meg amivel itt nálunk regisztrált nem tudják, hogy kinek a számlája lett zárva illetve kinek kell utánanézni.

- Ha a deaktivált számla tulajdonosa a helyes e-mail cím megadásán kívül az üzenetében nem említi meg, hogy melyik az a felhasználónév amit zártak, ebben az esetben sem tudnak válaszolni mert nem tudják kinek a számlája után kell nézni.

Ha ezek az adatok helyes megadása esetén sem érkezett válasz, természetesen nem ideális. Viszont itt azt is meg kell említeni, hogy az esetek 98%-ban "csalás" van a háttérben, azt meg végképp nem kell és nem is szabad a PokerStrategy.com-nak megmagyarázni (mit, miért, hol stb), hiszen minden apró információval vissza lehet élni.

A PokerStrategy.com az érdeke, hogy minden felhasználó aki nálunk regisztrál kapja meg a kezdőtőkét (hogy miért? lásd üzleti modell), viszont egy személynek csak egyszer. Aki pedig több számla készítésével, hamis adatokkal, személyivel (apu, anyu, öcsém, bátyám, húgom, nővérem, nagyanyám, nagyapám stb. személyivel regisztrál stb.) próbál hozzájutni a kezdőtőkéhez, azt azonnal deaktiválják.

És sajnos (tisztelet a kivételnek) azok ordítanak a leghangosabban akiknek elvileg nem is szabadna.

Egy konkrét választ nem fog senki kapni, hogy pontosan miért zárták a számláját hiszen ahogy már írtam ezekkel az információkkal vissza lehet élni.

A fórumban meg végképp nem kell leszólni senkit, hiszen semmi ok nincs rá. Itt azt javaslom, hogy egy fokkal vegyél vissza, mert nem bántott meg senki!!!

Üdv.
    • Taskforce
      Taskforce
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.18, Hozzászólások: 877
      edit by admin 2. szabály: Tilos a spam ;)
    • 19MR72
      19MR72
      Bronz
      szia
      na akkor én is reagálok az általad elmondottakra tisztelt kisike,,,
      1 pontodra,,,minden adat, és igazolvány, és személy, valós,,,
      semmi hiba nincs a személyek, az ő valósságuk, és az általuk beküldött igazolványok, képek adatok megeggyeznek, hiszen mi oka lenne bárkinek is helytelen vagy nem valós adatot megadni,,,hiszen éppen azért regisztrált, mert megszeretné kapni azt amit ígérnek,,,tehát érthetetlen ez a felvetésed,,,hiszen mindenki saját magának szeretné amit kér, mi oka lenne valótlanságokat beírni,,,picit visszább ezekkel a felvetésekkel,,,azért mert mented az oldal mundérát, még ne vádolj meg senkit csalással,,,tisztességes valós emberekröl van szó,,,esetlegesen telefonszámokat vagy személyes beszélgetést akarsz velük???mert mindkettő lehetséges, és akkor elmagyarázhatod e nagyfoku mindenre kiható válaszodat, ami semmire sem válasz, csupán egy ismételgetett semmi,,,
      3 pontod,,,
      az sosem magyarázat, hogy ok nélkül nem zárnak ki senkit,,,
      hiszen ez is csak ismétlése a semmitmondásnak,,,ha van indok, tessék elmondani,,,az nem indok, hogy van indok, de azt nem mondjuk el,,,mert akkor ez szavahihetetlen,,,hiszen ha valaki nem valós, vagy bármilyen hibás dolgot csinál, azzal magának okoz kárt, tehát nincs érdekében,,,akkor miért tenné???
      6.pontodra
      azt hol írják, hogy egy családon belül nem pokerezhet több személy is???
      mi akadálya lehet annak, hogy szereti több ember is egy családbol a pokert, és szeretne hozzájutni a kezdőtőkéhez,,,személyes adatait elküldi, és utánna lehet ellenőrizni, hogy a személy valós vagy sem,,,hiszen még telefonszámot is kérnek,,,fényképeket személyes adatokat meg jelszavakat, vagy akármit is lehet ellenőrizni,,,tehát ne mondd nekem, hogy 98 % -ban csalás,,,mert lehetséges hogy másnál az, de az általam említett személyek valósak,,,,erre meg van a lehetőség,,,ellenőrizzék,,,ne csak azt szajkózd, hogy biztos csalás, mert ez nem a valóságnak megfelő,,,
      sőt,,,már inkább sértés, becsületes emberek részére,,,
      és mivel nincs konkrét válasz, amit akár telefonon, akár személyes e-mail lehetőséggel meg lehetne oldani, addig azt kell higgye az ember, nincs is magyarázat, inkább csak arrol az oldalról van a nagy hangoskodás, alátámasztott érvek nélkül,,,lényegében csalónak neveznek valakit, aki azt sem tudja mit vétett, mert sosem fogják a tudomására hozni,,, lehetségesen nincs is mit ???
      Legvégül: egy fokkal ugyan visszavehet a megnyugvásod érdekében 19MR72, de ugyanezt Te magad is megteheted,,,milyen jogon sorolsz embereket a leghangosabban ordibáló csalók közé???- csak mert elmerik mondani a valóságot,,,és vagy választ sem kapnak, vagy pedig mint most tőled, a csalók kategóriájába sorolják őket,,,azért nézz már magadba egy picit, és gondold meg mit mondasz,,,és előbb járj utánna egy dolognak, ha vádaskodni szeretnél,,,védheted ugyan az oldalad mundérát, ami igaz, az akkor is igaz,,,és nem válasz az, hogy biztosan csaltak, mert ez már személyes sértés,,,ami túl megy már azon a határon, hogy ezt bárki is megtehetné,,,
      tiszetelettel: DR Gubicz Péter regisztrált és deaktivált /gubicz néven/
      aki nem megegyezző személy 19MR72 -vel, csupán itt tudtam elmondani azokat a dolgokat, amiket nem hogy érthetetlennek, már már sértőnek találtam ebben a hangnemben,,,
      röviden szólva azt kell mondjam: TISZTESSÉGTELEN
      nem várom válaszodat, mert én magam már azt hiszem nincs mit mondanom, hiszen úgyis csak ezt fogjátok tudni ismételgetni, amit eddig,,,ha mégis, akkor a gubicz.p@freemail.hu -n várom válaszotokat,,,
      ez a regisztrációm során megadott e-mail címem, amire semmilyen választ nem kaptam, és azt gondolom nem is fogok,,,könnyebb itt vitába szállni 19MR72-vel,és lehurrogni, mint tisztességesen megválaszolni neki,,, aki semmit nem tett, csupán meghívott az oldalra, és ilyen kellemetlen helyzetbe került miattam, és többünk miatt,,,mert felháborodásunk rajta csattant először,,,
    • redskwerl
      redskwerl
      Black
      Regisztrált: 2008.03.03, Hozzászólások: 3.809
      mindenkinek ingyen pénzt most azonnal!! felháborító ami itt megy
    • dokker79
      dokker79
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.30, Hozzászólások: 504
      .
    • dokker79
      dokker79
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.30, Hozzászólások: 504
      Original von redskwerl mindenkinek ingyen pénzt most azonnal!! felháborító ami itt megy
      Ülj le 1-es
    • 1
    • 2