Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

nl 25 SH AQo

• trickstyle24
      trickstyle24
      Arany
      Regisztrált: 2008.01.19, Hozzászólások: 3.067
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      SB ($15.80)
      BB ($16.20)
      UTG ($27.85)
      Hero ($25)
      CO ($61.15)
      BTN ($13.45)

CO: 21/0/1af/24hand

Dealt to Hero Q:diamond: A:spade:

fold, Hero raises to $1, CO calls $1, fold, fold, fold

FLOP ($2.35) J:heart: A:diamond: T:club:

Hero bets $1.50, CO calls $1.50

TURN ($5.35) J:heart: A:diamond: T:club: 5:diamond:

Hero bets $3.50, CO calls $3.50

RIVER ($12.35) J:heart: A:diamond: T:club: 5:diamond: Q:club:

Hero checks, CO bets $8.25, Hero folds

CO wins $10.80

riveren van értelme blockbetelni?
  • 3 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      jó lehet a blokbet.
      nem tudom milyen K lehet nála, csak nem calloz lyuk sorral, bár nincs infó róla
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.131
      AK, KQ (ezzel talán már visszaemelne turnön), esetleg 98 lehet itt nála reálisan, ami ellen hátul vagyunk, viszont minden két párt (nyilván top párt is) verünk -> így ezt én value betelem riveren. Busted draw nem nagyon van kint (csak a Q9, de az is SD képes lett riverre), és sok gyengébb handet fog mögénk checkelni ezen a boardon, így én nem játszanék check/callra, check/foldra meg pláne nem.
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      Eredeti hozzászólás ALCU01 felhasználótól: AK, KQ (ezzel talán már visszaemelne turnön), esetleg 98 lehet itt nála reálisan, ami ellen hátul vagyunk, viszont minden két párt (nyilván top párt is) verünk -> így ezt én value betelem riveren. Busted draw nem nagyon van kint (csak a Q9, de az is SD képes lett riverre), és sok gyengébb handet fog mögénk checkelni ezen a boardon, így én nem játszanék check/callra, check/foldra meg pláne nem.
      +1 azér a vbet az hm, szal bet/fold river.