Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[FR] NL 2 FR - AA két cold call-t kapott

• 666ggg
      666ggg
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.20, Hozzászólások: 1.602
      Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $2,61
      Hero:
      $1,98
      MP3:
      $7,18

0,01/0,02 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP1 with A:spade: , A:heart:
      2 folds, Hero raises to $0,08, MP2 folds, MP3 calls $0,08, 2 folds, SB calls $0,07, BB folds.

Flop: ($0,26) T:diamond: , 4:heart: , 2:diamond: (3 players)
      SB checks, Hero bets $0,20, MP3 calls $0,20, SB raises to $0,40, Hero raises to $0,76, MP3 raises to $4,30, SB calls $2,13 (All-In), Hero calls $1,14 (All-In), MP3 gets uncalled bet back.

Turn: ($7,22) J:diamond:
      River: ($7,22) Q:heart: (3 players)

Final Pot: $7,22

Results follow (highlight to see):
      Hero shows a pair of aces (As Ah)
      MP3 shows a flush, ace high (Ad 3d)
      SB shows three of a kind, tens (Tc Th)

MP3 wins with a flush, ace high (Ad 3d)

Nem tudtam eldobni :f_frown:
      Azt hiszem, a flop min-nél lehetett volna. Kellett volna?
  • 1 válasz
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.06, Hozzászólások: 19.204
      szia

hát nincs sok info az ellenfelekről, valószínűleg az egyik tuti, hogy flöshúzón van, az első raiset, nem tartom rossznak pont emiatt, bár elképzelhető, hogy itt pusholnék inkább, mert túl jó oddsokat adsz a callra

mp3 viszont eddig nagyon passzívnak tűnt, de viszonyt nincs nagy minta róla, és így hogy ennyi pénzt betettél már így nem tudnám eldobni ellene sem

olyan széles range, lehet, hogy nem tudom mennyire lehet eldobni, sztem többször leszel verve mint nem, de oddsod van már itt a callra szerintem
      ez a szendvics közepén helyzet nagy szívás, ha mind2 akciózik