NL100 SH deep - AQ 3bet pot

• pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Ellenfél ismeretlen, mindössze 30 hand volt talán róla, de ezalatt sokat lopott a CO ill. BU-ról ezért 3beteltem.

A flop emelésre még gondolom nem lehet dobni, de mitévők legyünk ezután a turnön?

bet/call gondolom szóba sem jöhet
      bet/fold? Ennek nem sok értelmét látnám.
      check/call? Na ja, de ha már csak fél potot emel, akkor is hatalmas lesz a kassza.
      check/fold? Nem túl gyenge ez? Bár őszintén szólva a J nem tetszik a boardon, mert így már csak az AT-et verjük, azzal meg nem hiszem, hogy nagyon erőlködne...

Tegyük fel check/check lesz a tunrön. Hogyan tovább a riveren?
      check/call?
      bet/fold?

Mondjuk ebben az esetben (főleg a mai játék után) én már a bet/fold-ra szavaznék.

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $1(BB) Replayer
      SB ($102)
      Hero ($240)
      UTG ($237)
      UTG+1 ($100)
      CO ($180)
      BTN ($238)

BTN antes $0.20
      SB antes $0.20
      Hero antes $0.20
      UTG antes $0.20
      UTG+1 antes $0.20
      CO antes $0.20

Dealt to Hero A:diamond: Q:club:

fold, fold, CO raises to $4, fold, fold, Hero raises to $15, CO calls $11

FLOP ($31.70) A:club: J:diamond: 4:diamond:

Hero bets $19, CO raises to $38, Hero calls $19

TURN ($107) A:club: J:diamond: 4:diamond: 8:heart:

Hero ?
  • 2 válasz
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      nem 3betelnem preflop. deepen pont olyan handed van, amivel iszony szar szitukba kerulhetsz, mint pl ez is. deepen mindig az implied oddson van a hangsuly. azaz a nagy lapok leertekelodnek, a suited connector jellegu handek pedig fel. inkabb azokat eroltessuk.

en c/f turn. mit versz?
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Original von waki nem 3betelnem preflop. deepen pont olyan handed van, amivel iszony szar szitukba kerulhetsz, mint pl ez is. deepen mindig az implied oddson van a hangsuly. azaz a nagy lapok leertekelodnek, a suited connector jellegu handek pedig fel. inkabb azokat eroltessuk.

en c/f turn. mit versz?
      Közben már én is rájöttem, hogy nem volt jó ötlet a 3bet.

c/f-ot játszottam én is (fél potot betelt), de utólag kiderült, hogy jó döntés volt, vagyis nem az a blöffölős fajta. Volt még néhány 3bet parti vele és ott passzív maradt.