50dolcsi

• Ninjah18
      Ninjah18
      Globális
      Regisztrált: 2008.04.17, Hozzászólások: 1
      Heló!Na én sikeresen kitöltöttem a kvízt, de már előtte meg volt a számlám a party pokernél és ugye így regelésnél nem írtam be a bonusz kódot.Be kell vhova írni így utólag vagy elég hogy megadtam a felhasználó nevemet?Köszi
  • 2 válasz
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Original von Ninjah18 Heló!Na én sikeresen kitöltöttem a kvízt, de már előtte meg volt a számlám a party pokernél és ugye így regelésnél nem írtam be a bonusz kódot.Be kell vhova írni így utólag vagy elég hogy megadtam a felhasználó nevemet?Köszi
      Ha már volt korábban Party Poker számlád, akkor sajnos oda nem kaphatod a kezdőtőkét. Választhatsz még a Titan, Mansion, FullTilt és Pokerstars termei közül.
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! A bónusz kód beírása a regisztrációs folyamat egyik fontos lépése. A Party Poker-es számládon volt már valódi pénz, vagy csak Playmoney-val játszottál? Ha az utóbbi a helytálló, akkor írj egy levelet a PP Ügyfélszolgálatnak, hogy zárják be a számládat, és akkor nyithatsz egy újat. Amennyibe már volt pénzes forgalom a számlán (vagy másik bónuszkóddal készítetted), akkor egy másik termet kell választanod.
      Jelenleg eme termek vannak a PP-n kívül, ahová a kezdőtőke kikérhető:
      -Titan Poker
      -Mansion Poker
      -PokerStars
      -FTP

Szerk: lassú voltam. :)