Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[FR] Nl2 Fr QQ vs tiltes fish 2.

• DjTibu
      DjTibu
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.07, Hozzászólások: 4.524
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      MP1:
      $3.02
      MP2:
      $1.07
      MP3:
      $7.49
      CO:
      $2.50
      BU:
      $5.49
      SB:
      $2.75
      BB:
      $11.21
      UTG1:
      $1.95
      UTG2(Hero):
      $1.94

Preflop: Hero is UTG2 with Q, Q.
      UTG1 folds, Hero raises to $0.08, 2 folds, MP3 calls $0.08, 2 folds, SB calls $0.07, BB calls $0.06.

Flop: ($0.32) 3, 5, J (4 players)
      SB checks, BB checks, Hero bets $0.20, MP3 folds, SB calls $0.20, BB calls $0.20.

Turn: ($0.92) 4 (3 players)
      SB checks, BB bets $0.06, Hero raises to $0.60, SB calls $0.60, BB calls $0.54.

River: ($2.72) A (3 players)
      SB bets $1.87(All-In), BB folds, Hero folds, SB gets uncalled bet back.

Final Pot: $2.72.

BB(tiltes fish): 98/62/2,8 wtsd: 41 w$sd: 26 (93hand)

Egyéb readek: gyakori insta push, illetve open-overbet logika nélkül. 1-1 esetben simpla limp...
      Láttam már lap nélkül is tönkremenni...

SB(szintén fish): 54/5/1,1 wtsd:30 w$sd: 22 (61hand)

Turn bet, illetve a mérete jó? Többi?
  • 6 válasz
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.06, Hozzászólások: 19.204
      hát érdekes szituáció

ha tényleg ilyen statjai vannak, meg a readjeid is ilyenek,akkor meg lehet adni riveren szerintem, de a fold sem rossz

a megadás mellett szól, hogy kb 4:1 hez oddsokat kapsz a river callra

báár jobban végiggondolva inkább, dobd el, ne növeld így a varianciát, de a call sem lesz olyan minuszos
      akkor sem ha tudod, hogy itt ritkán leszel elől

turnön mehet 0.9 ig is akár
    • DjTibu
      DjTibu
      Bronz
      Talán a lehető legrosszabb lap jött a riverre. Kiegészült a sor és megver az AX is ha netán esetleg arra keménykedett...
      BB-től annyira nem is, inkább SB-től ilyedtem meg, ezért dobtam végül.
    • 666ggg
      666ggg
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.20, Hozzászólások: 1.602
      Original von ingyenfrag hát érdekes szituáció

ha tényleg ilyen statjai vannak, meg a readjeid is ilyenek,akkor meg lehet adni riveren szerintem, de a fold sem rossz

a megadás mellett szól, hogy kb 4:1 hez oddsokat kapsz a river callra

báár jobban végiggondolva inkább, dobd el, ne növeld így a varianciát, de a call sem lesz olyan minuszos
      akkor sem ha tudod, hogy itt ritkán leszel elől

turnön mehet 0.9 ig is akár

Tipikusan pot-commited lesz ANY turn raise-zel.
      Ilyenkor turn-ön all-in kellene menni szerintem.
      Tudom, hogy ez felsőbb limiten minuszos, meg minden,
      viszont itt megvannak a read-ek.

Szerintem a turn c/f jön még szóba, mert a három közül legalább egy könnyedén betalálhatott legalább két párt vagy jobbat;
      de erre meg azt mondjátok Mesterek, hogy túl weak,
      és ezzel nem is akarok most vitatkozni,
      mert a fejlődésünk szempontjából nincsen jelentősége,
      mert felsőbb limiten úgyse kapsz egy UTG2 regular bet-re 3-4-5 db cold call-t.

Szóval ez turn break down, mert riveren SOHA nem tudjuk már majd elengedni. Tibor? Mit szólsz?
      Ezek ellen annyira lényegtelenek szerintem a hátsó gondolatok, mint
      "blöfföt kellene indukálni/hagyni kell blöffölni", meg "csak a jobb kéz adja meg";
      és itt a példa, hogy miért is kell akkor tolni, amikor még előnyben vagyunk.
      Mini a turn-ön vagy felhívás emelésre, vagy gyengeség. Itt lehetett az előbbi, Tibu?

Túl sokat beszélek...
      Jó szerencsét!

Gergely
    • DjTibu
      DjTibu
      Bronz
      Nem vagyok benne biztos, hogy jó a turn push. Lehetne a mini emelése célja, hogy emelésre késztessen, de mint itt is látható ő végül eldobta riveren... Szerintem ez töbnyire gyengeség.
      Egyébként meg eddig 28c-et tettünk a potba, most 98c. Ebbe pusholni 1,66$-t eléggé favágó. Max abban lehet bízni, hogy ezek a fishek úgy gondolják, hogy blöff... 2ből pedig legalább az egyiknél tényleg jó lap lehet, fishnek is lehet jó lapja.
      Szóval nagyon jobbat nem tudok, mint amit ingyenfrag tanácsolt, illetve amit tettem, mert 0,9$ hívás után már aztán tényleg nem tudtam volna dobni...
      Akkor megvárjuk mit szólnak az edzők a pushra :s_thumbsup:
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.06, Hozzászólások: 19.204
      nekem a push azért nem tetszik mert az sb lapjának erősségéről semmi infonk
      így hogy hidegen megadott turnön tuti, hogy valami monster van nála kb, így a river easy fold,

szóval azért nem jó a push mert ismeretlen lapba nem szeretünk csak így belepusholni, és mivel dry board kb mindig kész lap lesz nála
    • 666ggg
      666ggg
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.20, Hozzászólások: 1.602
      won $ at show-down: 22

Ilyen player NINCS!
      SOHA.
      SEHOL.

Ez tilten van. Csak általános megérzés volt a push, de ezt itt én tolni fogom, az tuti-fix.