Pontok és pontozások

• DigiDee
      DigiDee
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.12, Hozzászólások: 12
      Sziasztok!

Lenne ismételten egy kérdésem ami nem teljesen tiszta számomra.
      Én a titan pokeren játszom és a pontozási rendszert nem értem, gondolom minél nagyobb téten játszok minél több az asztalnál a pot ahol vagyok, úgy kapom a pontjaimat is.
      Az első nap Titanon 10 pontot sikerült elérnem ami itt kb 3 pontnak felelt meg. Másnap 37 pont és tegnap ismét 10-et. De míg tegnap elött alig nyertem összeségében 3 dollárt a tegnapi napot 7 dollár pluszban jártam az elöző napihoz képest. Láttam a PS pontozási rendszerét, de valahogy nekem nem jött át.
      Ha valaki tudna nekem egy kis felvilágosítást adni azt nagyon megköszönném!
      Üdv
      DigiDee
  • 12 válasz
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia!
      A Titan Pontoknak nincs köze az Strategy Pontok alakulásához. Minden megteremelt 1$ Rake felel meg 4 SP-nek. A bónuszt is így kapod meg: 35$ Rake felszabadít 10$ az aktuális bónuszodból.
      Tovább információkat a Jutalmazási rendszerben olvashatsz! ;)
    • DigiDee
      DigiDee
      Bronz
      Bocsánat helyesbítenék.
      Szóval tisztában vagyok vele, hogy 1$ Rake után kapok 4 strategy pontot,e a TITAN-on más pontozás van mint itt. Ott is láttam ezüst fokozatot, mi a külömbség? És mennyi pontot kell elérnem, hogy valóában hozzáférhessek a számlához?
      Válaszokat előre is köszönöm!
    • DigiDee
      DigiDee
      Bronz
      Köszi Vokrugy.
      Egyszerre írtunk, de hogy oda illettek a kérdéseim nem? :)
      Ezekszerint 5*$35 rake szabadítja fel az 50 ollárt amit kaptam a PS-től?
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Igen, ha 50$ van hátra. akkor 5*35$ megtermelt Rake szabadítja fel az 50$-t.
      A Titanon is vannak rangok, amik így alakulnak:
      Bronz - Új játékosok
      Ezüst - 2,000 TP
      Arany - 6,000 TP
      Platinum - 12,500 TP
      Titanium - 25,000 TP
      Gyémánt - 60,000 TP

Ha erről még többet szeretnél olvasni, hogy egy-egy rang milyen plusz jogokat ad (pl.: indulhatsz Vip freerollokon stb.), akkor erről további infót itt találsz: Titan Poker VIP Club
    • DigiDee
      DigiDee
      Bronz
      Nagyon szépen köszönöm a válaszaidat még egy kérdésem lenne, a Rake csak abban az esetben számít ha nyerek vagy elég ha játszok. Vagy mikor számithatok a pontokra?
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Bármelyik leosztásban, ahol lapot kaptál, részesedsz a rake-ből akár tettél be az adott partyban pénzt, akár nem.
      Tehát ha középső pozícióban dobod a lapod egy 10 fős asztalon, de vannak, akik flopot néznek, és ezáltal mondjuk 50 cent rake-et termelnek, az adott leosztás végén 5 cent megtermelt rake kerül a neved mellé. :)
    • DigiDee
      DigiDee
      Bronz
      Nagyon nagyon szépen köszönöm a segítségedet.
      Mostmár tiszta a kép :)
      Köszi
    • Kokko1
      Kokko1
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.17, Hozzászólások: 27
      **Amint összegyűjtöttél 100Base FPP (VPP) pontot, az addig gyűjtött pontjaid mellé további 100 StrategyPontot kapsz, ezenkívül az 500 Base FPP (VPP) pont elérésénél pedig további 500 extra StrategyPonttal leszel gazdagabb! Ez az ajánlat csak április 30-ig érvényes.

Segítsetek mert nem értem hogy mi az a Base FPP(VPP) .
      A partyra kértem az 50 dolcsit és már van 561 pontom szorzokkal standart kb 340 strattegypontom ma kb 480 melyiknek kell 500-nak lenni? Csak nem a standart partypontnak?
      Még 1 kérdés már kérdeztem a +100 dollárt ha elérem a 900partypontot,eddig tiszta,de ezt kell igényelni? Mert nem látom hogy számolna visszafele,meg azt írja ,hogy nincs aktiv bónuszom.Bocs egy
      kicsit hosszúra sikeredett.Előre is köszi.
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Ez az FPP-s dolog ez a PokerStarsra vonatkozik, nem a Partyra. A 100$ automatikusan kerül jóváírásra, nem kell igényelni, vagy ilyesmi.
    • Csalamade
      Csalamade
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.24, Hozzászólások: 1.813
      Original von Kokko1...melyiknek kell 500-nak lenni? Csak nem a standart partypontnak?...
      De bizony annak. De előbb 300 Standard Party Pont kell az 50$-ért majd még 600 Standard Party Pont a +100$-ért.
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Megváltoztak a Party +100$ bonus megszerzésének feltételei. Ezentúl 150 PP megszerzése után 25$ kerül jóváírásra, tehát a teljes bonus kijátszásához 600 PP-t kell szerezni.
    • Kokko1
      Kokko1
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.17, Hozzászólások: 27
      Köszönöm a válaszokat.Remélem megszerzem még azt a párszáz pontot ,még csak most ledülök bele.