Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] Nl5SH KJo deepen

• fureszk
      fureszk
      Globális
      Regisztrált: 2009.06.07, Hozzászólások: 2.565
      BU 14,5/10,5/4.0 400h

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.02/$0.05 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      CO(Hero):
      $10.37
      BU:
      $6.06
      SB:
      $5.62
      BB:
      $10.00
      MP2:
      $3.10
      MP3:
      $5.99

Preflop: Hero is CO with J, K.
      2 folds, Hero raises to $0.20, BU calls $0.20, SB folds, BB calls $0.15.

Flop: ($0.62) 9, K, Q (3 players)
      BB checks, Hero bets $0.40, BU calls $0.40, BB folds.

Turn: ($1.42) 3 (2 players)
      Hero bets $0.90, BU raises to $2.30, Hero calls $1.40.

River: ($6.02) 7 (2 players)
      Hero checks, BU bets $3.16, Hero folds, BU gets uncalled bet back.

Final Pot: $6.02.

Turnön nem figyeltem a kassza méretére és kényelmetlenül nagy lett. Ugye jól sejtem hogy turn fold lett volna a legjobb? :s_mad:
  • 5 válasz
    • gwe
      gwe
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.14, Hozzászólások: 318
      Én blöff szagot érzek. :f_grin: 4.0 az agressziója volt?
      Ha eddig nem nagyon láttál tőle hibát akkor turn bet/fold lett volna jó.
      A flopot egy kicsit jobban megraktam volna. Ha szeret floatolgatni akkor lehet, hogy a hero call a riveren belefért volna.
      (Pl. ha a 4.0 a 3bet-je, akkor el tudom képzelni, hogy egy AcQc igy játszana)
      Mondjuk én elég ritkán kerülök össze TAG-al. Csak a laza fish-eket nyúzom. :s_smile:
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      Eredeti hozzászólás gwe felhasználótól: Én blöff szagot érzek. :f_grin: 4.0 az agressziója volt?
      A flopot egy kicsit jobban megraktam volna. Ha szeret floatolgatni akkor lehet, hogy a hero call a riveren belefért volna.
      Mondjuk én elég ritkán kerülök össze TAG-al. Csak a laza fish-eket nyúzom. :s_smile:
      egy 14/10 nem fog itt neked blöffölgetni csak azért ekkora az agresszió faktora mert szűk rangel indul el és azokat jobban nyomja.
      turn b/f nem verünk kb semmit,a húzókkal meg flopon izmozna.
      + erős a line amit nyom.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Original von kitartas77
      Eredeti hozzászólás gwe felhasználótól: Én blöff szagot érzek. :f_grin: 4.0 az agressziója volt?
      egy 14/10 nem fog itt neked blöffölgetni csak azért ekkora az agresszió faktora mert szűk rangel indul el és azokat jobban nyomja.
      turn b/f nem verünk kb semmit,a húzókkal meg flopon izmozna.
      + erős a line amit nyom.
      +1
    • gwe
      gwe
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.14, Hozzászólások: 318
      OK. Biztos, hogy igazatok van. Én is b/f-ot játszottam volna előzmények nélkül a turn-ön.

Lehet, hogy hiba de néha elég szkeptikusan állok hozzá az ilyen tulajdonképpen semleges turn kártyákhoz. Én pl. ha a nut sort flopolom egy ilyen board-on akkor sem érzem magam biztonságban a flush húzó miatt és elég sokszor poziból is visszajátszok már a flopon.
      Mi a véleményetek erről?

Ne mindig magamból induljak ki? ;)
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Persze ilyen floppon a sorral nyilván már itt kéne törekedni az allinre, viszont azt veszem észre mostanában, hogy szettel pl. sokan csak megadnak floppon, és ha turn-ön nem esik a szín akkor kezdenek el izmozni vele.