Számla deaktiválása ok nélkül

• atyo13
      atyo13
      Bronz
      Regisztrált: 2009.11.05, Hozzászólások: 6
      Szevasztok!
      Azért írok mert a haverom regisztrált a pokerstrategyra!
      Megoldotta a kvízt, meghívott három embert és mikor elküldte a személyes adatainak a másolatát azután egy héttel deaktiválták a számláját. Hiába írt a segítség menüpont alatt mégsem válaszoltak neki. Van arra valami esély, hogy aktiválják a számláját.
  • 20 válasz
    • 19MR72
      19MR72
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.05, Hozzászólások: 20
      szia atyo13
      Nem akarlak elkeseríteni, de az esélye kb egyenlő a 0-val.Sokan járnak így sajnos. Nekem is volt egy felvetésem, lásd Tisztességtelen címmel itt a fórumban. ha kedved tartja olvasd el a hozzászólásokat. Sok okosságot nem találsz benne, de világossá teszi, hogy ne nagyon számítson a barátod csodára. Nem fogják megmagyarázni, ami számomra is érthetetlen.
      Vegye úgy a barátod , hogy csalt. Ha csalt ha nem. Mert így intézik el az ilyen embereket, közöttük sok barátomat is. Sajnos ez van. Sőt lassan már kizárnak érte, mert megengedtem, hogy írjon a nevemben a fórumon. Úgyhogy a nyugodalmad érdekében jobb ha te sem feszegeted a témát, mert teljesen felesleges. Válasz nem volt, nincs, és nem is lesz. Joguk van hozzá és kész! Ettöl többet ne várj. Sajnálom, hogy ezt kell írjam, de tapasztalatból mondhatom neked én is sajnos.
      üdv
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.386
      Szia atyo13!

Mi a barátod számlaneve?
    • Buzogany21
      Buzogany21
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.02, Hozzászólások: 15
      Helló!
      A barátnőmet hívtam meg az oldalra és megcsinálta a lépéseket ahhoz hogy megkapja a kezdőtőkét!
      Mindent úgy csinált ahogy kell és most pedig deaktiválva van a számlája és nem tud hozzáférni!
      Írt egy jegyet is és arra semmiféle választ nem kapott!
      Elküldte a papírjai másolatát is és mégis semmi!
      Szeretném ha segítenétek nekünk!
      Az ő felhasználóneve "lajosmelinda"

Előre is köszönjük!!

Üdv.
    • atyo13
      atyo13
      Bronz
      A barátom számlaneve: Beouwolf

De az egyik ember akit meghívott, annak is deaktiválták a számláját egy pár nappal azelőtt, hogy Beouwolf számláját zárolták. A barátjáét viszont nem olyan régen vissza kinyitották. ezért gondoltam, hogy segítek neki, mert ő nem tu írni a fórumba :s_thumbsup: :s_thumbsup: :s_thumbsup:
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.386
      Original von atyo13 A barátom számlaneve: Beouwolf

De az egyik ember akit meghívott, annak is deaktiválták a számláját egy pár nappal azelőtt, hogy Beouwolf számláját zárolták. A barátjáét viszont nem olyan régen vissza kinyitották. ezért gondoltam, hogy segítek neki, mert ő nem tu írni a fórumba :s_thumbsup: :s_thumbsup: :s_thumbsup:

A barátodat Te hívtad meg a PokerStrategy-re?
    • Tibalc
      Tibalc
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.03, Hozzászólások: 236
      Sziasztok!

Ajaj, javítsatok ki, ha tévedek, de ha jól látom mostanában nagyon sok a deaktivált számla. :( Őszintén sajnálom, azokat, akikkel ilyen történt pedig tisztességesek, ugyanakkor az nagyon aggaszt, hogy én tegnap hívtam meg két kolléganőmet ide, agyondícsértem nekik a PS-t, hogy videók, stratégia, élő edzés, stb. és ennek tetejébe még ingyen 50 dollár is kapható, felhívtam a figyelmüket, hogy személyit is kérhetik, azt mondták oké, és azt is gondolják hogy ez egy jó oldal, én pedig nem szeretném ha csalódás érné őket, mert azzal én is kellemetlen helyzetbe kerülnék előttük, hogy úgymond "átvertem" őket.... Hát ne adja Isten ők is abba a "véletlenül kizárt/deaktivált" alacsony százalékba kerüljenek. Nem mintha bizalmatlan lennék, de én több barátot már nem merek meghívni. :(
    • csabesz73
      csabesz73
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.04, Hozzászólások: 334
      Ez nagyon franko mert én felraktam a honlapomra a PS linkjét, amin keresztül aztán jöhet boldog boldogtalan, az nem zavar ha az ő számlájukat zárolják itt de azt nem szeretném ha az enyémet is zárolnák miattuk. :(
    • csabesz73
      csabesz73
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.04, Hozzászólások: 334
      A csalás itt azt jelenti hogy egyazon ember több név alatt is felveszi az 50$-t? Mást nem nagyon tudok elképzelni.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Eredeti hozzászólás csabesz73 felhasználótól: Ez nagyon franko mert én felraktam a honlapomra a PS linkjét, amin keresztül aztán jöhet boldog boldogtalan, az nem zavar ha az ő számlájukat zárolják itt de azt nem szeretném ha az enyémet is zárolnák miattuk. :(
      A te számládat ez nem fogja érinteni.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Eredeti hozzászólás csabesz73 felhasználótól: A csalás itt azt jelenti hogy egyazon ember több név alatt is felveszi az 50$-t? Mást nem nagyon tudok elképzelni.
      Pontosan.
    • kisike
      kisike
      Bronz

A barátodnak küldtek ma egy e-mailt.

Üdv.
    • Sebhelyes
      Sebhelyes
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.16, Hozzászólások: 1.351
      Original von Tibalc Sziasztok!

Ajaj, javítsatok ki, ha tévedek, de ha jól látom mostanában nagyon sok a deaktivált számla. :( Őszintén sajnálom, azokat, akikkel ilyen történt pedig tisztességesek, ugyanakkor az nagyon aggaszt, hogy én tegnap hívtam meg két kolléganőmet ide, agyondícsértem nekik a PS-t, hogy videók, stratégia, élő edzés, stb. és ennek tetejébe még ingyen 50 dollár is kapható, felhívtam a figyelmüket, hogy személyit is kérhetik, azt mondták oké, és azt is gondolják hogy ez egy jó oldal, én pedig nem szeretném ha csalódás érné őket, mert azzal én is kellemetlen helyzetbe kerülnék előttük, hogy úgymond "átvertem" őket.... Hát ne adja Isten ők is abba a "véletlenül kizárt/deaktivált" alacsony százalékba kerüljenek. Nem mintha bizalmatlan lennék, de én több barátot már nem merek meghívni. :(
      +1... sajnos
      Nem is a számla deaktiválása zavar a leginkább, hanem az, hogy utána (az eddigi panaszok alapján) hiába fordultak segítséghez, mert nem válaszoltak nekik. Elképzelhető, hogy közülük egy-két ember nem a megfelelő helyre, nem a megfelelő módon fordult, de ennyi panasz esetén elgondolkozom, hogy ezek az emberek mért nem kapnak segítséget, vagy legalább miért nem reagálnak az üzeneteikre. (itt most nem a fórumra gondolok)
      Felötlik bennem, hogy ha a jövőben meghívom egy barátom, őt zárolják, akkor teljesen tehetetlen lesz?
      Bízom benne, hogy alaptalanok a félelmeim.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Original von Sebhelyes
      Original von Tibalc Sziasztok!

+1... sajnos
      Nem is a számla deaktiválása zavar a leginkább, hanem az, hogy utána (az eddigi panaszok alapján) hiába fordultak segítséghez, mert nem válaszoltak nekik. Elképzelhető, hogy közülük egy-két ember nem a megfelelő helyre, nem a megfelelő módon fordult, de ennyi panasz esetén elgondolkozom, hogy ezek az emberek mért nem kapnak segítséget, vagy legalább miért nem reagálnak az üzeneteikre. (itt most nem a fórumra gondolok)
      Felötlik bennem, hogy ha a jövőben meghívom egy barátom, őt zárolják, akkor teljesen tehetetlen lesz?
      Bízom benne, hogy alaptalanok a félelmeim.
      Csak azok jeleznek itt vissza akik nem kapnak választ, sajnos azok nem akik kapnak. Így esetleg azt lehetne gondolni, hogy senki nem kap választ ami nem igaz. Természetesen ideális esetben mindenki kellene kapjon egy választ, de ez függ attól is amit te írtál (megfelelő hely, mód stb.) Persze most nem kell pánikba esni, hogy most szinte mindenkinek zárják a számláját. Ha nincs ok, nem kell tartani attól, hogy zárnak. Viszont ahogy már egy pár más topicba is írtam, sajnos előfordul, hogy valakinek a számlája tévesen lett zárva ami elkerülhetetlen a napi több ezer regisztrációnál, de ez szerencsére nem fordul elő gyakran.
    • Buzogany21
      Buzogany21
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.02, Hozzászólások: 15
      Valaki tudna nekem is segíteni fent említett problémában!

Ezt így én is elég igazságtalannak tartom,hogy olyan ember aki mindent szabályosan és a leírtak szerint csinál, annak zárolják a számláját és nem tud élni azzal a lehetőséggel amit a PS kínál :(
      De én bizakodó vagyok és remélem a barátnőm számláját mihamarabb visszaállítják és kezdheti a játékot!! :s_thumbsup:
      Több ismerősömet is meghívtam már és javarészt nem volt ilyen probléma,pont a barátnőm esett bele a szórásba :s_ugly:

Várom a válaszotokat!!

Üdv.
    • atyo13
      atyo13
      Bronz
      Igen a barátom kapott egy emailt, amiben azt írták, hogy :

Sajnos a személyazonosságod ellenőrzése azt az eredményt hozta, hogy
      nagy valószínűséggel több számlád van.

Kérjük a megértésedet, főleg abban az esetben, ha a személyazonosságod
      ellenőrzése esetedben téves eredményt hozott.

De biztos, hogy csak egy számlája van. Nem lehetne, hogy még egyszer ellenőrizzék az adatait
    • gaspartoth
      gaspartoth
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.15, Hozzászólások: 145
      Eredeti hozzászólás atyo13 felhasználótól: A barátom számlaneve: Beouwolf

Most akkor ki kivel van jóban? :D
    • atyo13
      atyo13
      Bronz
      nem ő hívott meg engem, de én azután regisztráltam, hogy letiltották a számláját és beírtam hogy ő hívott meg ebből nem lesz gond?
    • atyo13
      atyo13
      Bronz
      egy faluban lakunk mindannyian a meghívottak is és ő is
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Original von atyo13 Igen a barátom kapott egy emailt, amiben azt írták, hogy :

Sajnos a személyazonosságod ellenőrzése azt az eredményt hozta, hogy
      nagy valószínűséggel több számlád van.

Kérjük a megértésedet, főleg abban az esetben, ha a személyazonosságod
      ellenőrzése esetedben téves eredményt hozott.

De biztos, hogy csak egy számlája van. Nem lehetne, hogy még egyszer ellenőrizzék az adatait
      Ezt az e-mailt azután kapta miután ellenőrizték az adatait. Tehát sajnos kezdőtőkét nem fogunk tudni utalni neki. Amennyiben saját pénzt szeretne befizetni, ezt megteheti bármikor és a számlát is meg fogják nyitni (lásd e-mail)

Viszont van egy dolog ami nem tiszta és magyarázatot igényel. Ki mindak, atyo13 vagy Beouwolf, vagy egy és ugyanaz a személy vagytok, kinek van két vagy több számlája? Lásd a két idézetet itt alul, "tőled" és "mindak"-tól:

Original von mindak

Egyik ismerősömnek problémája van a számla deaktiválással, mivel őt is deaktiválták. Tudsz e nekünk ebben segíteni? Azért írok én az ő nevében, mivel ő nem tud belépni a fórumba és mivel már írt a segítség menüpont alatt levelet, de semmi válasz már két hete. És végül iső hívott meg erre az oldalra én is szeretnék segíteni neki. Megköszönném, ha megfogalmaznád angol nyelven, hogy mit írjon az ügyfélszolgálatnak amire válaszolnának is.
      Különben a barátom neve Beouwolf.
      Még egyszer köszi. :s_thumbsup: :s_thumbsup: :s_thumbsup:
    • 1
    • 2