[bet365] Kérdések

• 461 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló!

Nem, a kezdőtőkével csak pókerezni lehet. Gyakorlatilag elképzelhető, hogy tudsz vele fogadást kötni, de ebben az esetben a kezdőtőkét vissza is vehetik, mivel azt te pókerezésre kaptad.
    • GrizzlyBear1
      GrizzlyBear1
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.14, Hozzászólások: 4
      Sziasztok!

Ha a Pokerstrategy.com -on keresztül regisztrálok a terembe, és befizetés után megkapom a bónuszt, akkor ezzel az összeggel fogadhatok, vagy játszhatok minden megkötés nélkül (lásd.: kezdőtőkével nem lehet) a terem kaszinójában?

Köszönöm a válaszokat!
      Üdv.:
      GrizzlyBear1
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Hello!

A saját pénzeddel természetesen azt csinálsz amit akarsz, nincs semmi megkötés... :f_cool:
    • Arwyl79
      Arwyl79
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.24, Hozzászólások: 216
      Az összes ipoker teremből ugyanazok az asztalok az elérhetőek? Vagy hogy működik ez? (Ahhoz képest eléggé keveslem az asztalszámot és a játékosokat, hogy fene tudja hány pókerterem játékosai vannak összeeresztve.)
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Hát a játékosszámot tekintve 4. helyen áll az iPoker hálózat. Amúgy igen, minden asztal elérhető mindenhonnét, kivéve a versenyeket. Talán egyedül a Titannak vannak saját asztalai, de ebben nem vagyok biztos.
    • Kramkamp
      Kramkamp
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.01, Hozzászólások: 3
      Sziasztok!

Megkaptam a pokerstrategy-től a bet365 promócióját.

Letöltöttem, regisztráltam, de az ott választott nick-nevemet nemtudom beírni a pokerstrategy oldalán.../nem engedi/

Ugyanígy jártam a CakePoker-el is...

Így nem sok értelmét látom...
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia!

Második kezdőtőkéről van szó ugye ? A Segítség menüben kellene megírni a felhasználó nevedet az ügyfélszolgálatnak. Írd meg, hogy kaptál emailt a 2. kezdőtőkéhez, és írd meg hogy már túl vagy a regisztráción, és add meg a felhasználó nevedet. Ezután megpróbálják kiutalni a kezdőtőkét. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, így az üzeneteket angol vagy német nyelven tudjuk fogadni.
    • BalaskaTunde
      BalaskaTunde
      Bronz
      Regisztrált: 2010.02.08, Hozzászólások: 3
      Sziasztok!

Megkaptam az 50 dolcsit a pokerstrategyn.. de!.. nem tudok 0,5$-árnál nagyobb versenyekre regizni.. és!.. ha rákattintok arra hogy "bank" ott azt írja hogy nincs is pénzem.. szal akkor most hogy is van ez?
    • action9
      action9
      Bronz
      Regisztrált: 2009.11.25, Hozzászólások: 1.152
      Az első hónapban NL10 a max. amin játszhatsz. De miért akarsz kezdőként(?) magasbb téten játszani?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Üdv!

Idézet az útmutatóból:

Tudnivaló kezdőknek: automatikus bankrollvédelem

A PokerStrategy.com oldallal együttműködve a bet356 egy automatikus bankrollvédelmet is kínál kezdő játékosok számára. 1000 jutalékkal terhelt leosztásig vagy legfeljebb 30 napig csak a kezdő limiteken játszhatsz.

* Fixed Limit: $0.10/$0.20 limitig
      * No-Limit: $0.05/$0.10 limitig
      * Sit and Go: 1$ nevezési díjig (jutalék nélkül)

Ezek a szabályok és az általunk ajánlott bankroll menedzsment jól kiegészítik egymást és segíteni fognak abban, hogy nyereséggel zárd a kezdeti időszakot. Az első 1000 jutalékkal terhelt leosztás (raked hands) vagy az első 30 nap után, valamint az első befizetésed esetén (kérjük, hogy ezután vedd fel a kapcsolatot a bet365 ügyfélszolgálatával) megszűnik az automatikus bankrollvédelem.
    • BalaskaTunde
      BalaskaTunde
      Bronz
      Aham értem köszönöm.. nem akarok nagyobb téttel játszani amúgy csak érdekelt hogy mért van ez .. azt hidtem nálam van valami baj.. ami még érdekelne hogy sportfogadásra meg a többire mért nem lehet átrakni?.. és mikortól lehet kivenni a pénzt?.. nem akarnám kivenni csak hogy mennyi az az idő limit.. vagy mennyi kell játszani ahhoz.. nem tudom mitől függ.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia!

Itt mindenre megtalálod a választ, de ha maradnak kérdéseid, akkor szívesen válaszolok. ;)

http://hu.pokerstrategy.com/bet365/free50
    • BalaskaTunde
      BalaskaTunde
      Bronz
      Köszönöm megtaláltam majdnem minden kérdésre a választ! De akkor most sportfogadni is akarnák akkor az 1hónapnak kell eltelni vagy az 5000MP pontnak kell összejönnie?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia!

Szerintem az 5000 pontról lesz szó, mivel azzal játszod ki a kezdőtőkét, és addig csak pókerezésre használhatod.
    • action9
      action9
      Bronz
      Regisztrált: 2009.11.25, Hozzászólások: 1.152
      Hi!

Szeretnék egy kis segítséget kérni, mert ebben aztán nincs gyakorlatom. Beültem volna egy asztalra, de nem engedtek és egy angol szöveget kaptam. Ugyan nagyon gyenge az angolom, de nagyjából értem, valaki az én IP címemmel ül az asztalnál. Hogy lehetséges ez és mi a teendőm?

Az angol szöveg:
      sorry, you cannot join table. another player, using same IP address, is already accupying a seat at the table

Kösz!

GL!
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia!

Teendőd nem nagyon van, mert ezzel nem tudsz mit kezdeni sajnos. Közös Ip cím általában egy közös háztartást jelent, ezért nem engednek egy asztalhoz ülni (hogy kizárják az összejátszás lehetőségét), de már hallottam olyanról is, hogy valahol úgy volt kiépítve a rendszer, hogy az egész falu ugyanarról az ip címről internetezett. Hogy valaki hogy használhatja ugyanazt az ip címet a hálózatban, arról kérhetsz felvilágosítást az internetszolgáltatódtól.
    • Bloodyth
      Bloodyth
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.07, Hozzászólások: 2.826
      Hello, a regisztrációt követően, meddig kell befizetni, ahhoz hogy ne ússzon el a bónusz?
      Arra gondolok itt, hogy regelek most a free miatt, de mondjuk csak 1-2 hónap múlva fizetnék amúgy be.
    • simplyGood
      simplyGood
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.20, Hozzászólások: 77
      Original von action9 Hi!

Szeretnék egy kis segítséget kérni, mert ebben aztán nincs gyakorlatom. Beültem volna egy asztalra, de nem engedtek és egy angol szöveget kaptam. Ugyan nagyon gyenge az angolom, de nagyjából értem, valaki az én IP címemmel ül az asztalnál. Hogy lehetséges ez és mi a teendőm?

Az angol szöveg:
      sorry, you cannot join table. another player, using same IP address, is already accupying a seat at the table

Kösz!

GL!
      Dettó!

Bp 13.ker, upc, kábellel használom, egyedül, szal közös ht, falu ötlet kilőve. már gondoltam rá, irok a supportnak, de most éppen az everesten tolom. Egyébként csak mtt asztaloknál jelentkezett. most pedig nevetek magamon, mert ennyi erővel a bet365 supprtnak is irhattunk volna. :s_cool:
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia!

Hát igen, sajnos mi innen a fórumról maximum csak találgathatunk.
      Pontos információért mindenképp a terem supportját kellene felkeresni.