Regisztrációhoz segítség

• KaraDani
      KaraDani
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.16, Hozzászólások: 73
      Sziasztok!

Öcsém nemrég 18 éves lett. Jól be is toboroztam, meg adok neki ajándékba kicsit nagyobb kezdőtőkét mint amit alapból kapna :D Ide már regelt alám (egyenlőre még nem látom, de gondolom csak idő kérdése), kezdőtőkére nem lesz szüksége inkább FD kellene. Partyra szeretne menni, csak én az ő otthoni gépén, ha hazamegyek néha szoktam játszani. (Én anno Partyra kezdőtőkét, nem FD t kaptam)Kérdés az lenne, hogy uninstall cookiek tölrése után regelhet nyugodtan a gépéről, vagy inkább biztonságosabb lenne egy szűz gépről? Elég maceránk lesz így is azonos bejelentett lakcímmel már látom.
  • 4 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia!

Amennyiben az öcséd nem igényel kezdőtőkét, akkor itt a PS-en nyilván nem lesz olyan "szigorú" az ellenőrzés. Szerintem a Partyn sem lesz gond, de talán érdemes felvenni a Party supporttal a kapcsolatot, hogy ne utólag kelljen a közös lakcím miatt magyarázkodni. Már van magyar nyelvű support a partyn.
    • KaraDani
      KaraDani
      Bronz
      Köszönöm a választ! Azt gondoltam, hogy itt nem lesz így gond. Supportal meg elboldogolunk partyn is remélem (már készenlétben vannak nála is az igazolványok bankszámlakivonat scannelve, felkészítettem :s_thumbsup: ). A technikai részre tudod a választ? Elég ha uninstallálj a party szoftverét, törli a cookiekat, és innen szépen letölti és regel?
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia KaraDani,

Miután letöröltétek a klienst, nézzétek meg a regedit-ben, hogy nem-e ragadtak bent kulcsok itt: HKEY_CURRENT_USER\Software\PartyGaming
      A sikeres regisztráció érdekében törölni kell ezt a mappát, és a benne marad kulcsokat is. Utána jöhet a sütitörlés, a kliens letöltése, majd az installálás. :f_smile:
    • KaraDani
      KaraDani
      Bronz
      Köszi a választ!

Gondoltam, hogy kell majd a regeditből is törölni, csak öcsikém nem egy nagy számtek guru :D , de majd akkor telefonos segítséggel megoldatom vele. A lényeg akkor hogy az IP miatt nem lesz ezek szerint gáz, ez aggasztott kicsit. Mégegyszer köszi, mindkettőtöknek!