[SH] Nl 4 Sh 99

• Cuttlefish
      Cuttlefish
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.09, Hozzászólások: 1.803
      Absolute Life Poker Moradabad 0.02/0.04, hand converted by the iPoker Converter at Talking-Poker
      Visit Hand HQ to purchase hand histories from a range of sites, game types and levels.

saw flop | [color:#C00000]saw showdown[/color]

Button marthyr99 ($15.53)
      SB Hero ($3.96)
      BB monsieurbu ($4.44)
      UTG Raky777 ($5)
      UTG+1 [color:#C00000]ozze67 ($4.99)[/color]
      CO garantijus ($9.09)

Preflop: Hero is in the SB with 9 :spade: 9 :heart:
      1 fold, ozze67 calls 0.04, 2 folds, Hero raises to 0.20, monsieurbu calls 0.16, ozze67 calls 0.16.

Flop (0.60) 6 :club: 3 :heart: 7 :heart:
      Hero bets 0.40, 1 fold, ozze67 raises to 0.80, 1 fold
  • 4 válasz
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      hmm ez már érdekes szitu TT+ easy stack off
      így necc,főleg h csak minraiselt villain,ha húzon lenne valszeg nagyobbat reraisel-->FE növelés... bár ezeknél nem lehet logikát keresni...
      dinamika/ellenféltől függően call vagy shove
    • Cuttlefish
      Cuttlefish
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.09, Hozzászólások: 1.803
      Szerintem itt nem jö ötlet a call. Nagyon rossz és nagyon sok nagyon rossz lap jöhet. És OOP játszunk, ami még rosszabb.
    • kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      Original von Cuttlefish Szerintem itt nem jö ötlet a call. Nagyon rossz és nagyon sok nagyon rossz lap jöhet. És OOP játszunk, ami még rosszabb.

Igen de itt az egyetlen overpár a 88 amit verünk és esetleg berakja(ezért mondom TT-el már beraknám),egy combo draw is speciel jobb mint te,sima flössel itt nem fogja berakni,ellenben ha drawja van--->turnön nagyon esni fog az equityje,a calling range többi része pedig tönkre ver setek/2párok

de kb ugyanennyi érvet fel lelehetne hozni a pushra is,ezért mondtam h necces a hand.

de mivel OOP vagyunk lehet énis a push felé hajlok,kiváncsi vagyok jamm-re:)
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Itt csak a varianciát növeljük ha pusholunk, mert ha "csak" FD van nála, akkor is minimum az egyik lapja magasabb és akkor a 12 out ellen már nem állunk túl jól. Ha overpár, szet vagy FD + 2 over van nála, akkor nagyon hátul vagyunk. Weak-nek tűnik, de itt a fold a legjobb döntés.

Persze ha már sokadszor minraise-el minket a floppon, akkor opció a push is, bár valószínű inkább várnék egy kicsit jobb alkalomra is.