NL100SH TT in SB

• bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.394
      Mindkét ellenfél ismeretlen. Ami gyanús volt: egy minBet-re BU miért pusholna valódi vaule hand-el? Ami nyugtalanított: UTG miatt nem 30BB-s, hanem kb 60BB-s döntés előtt állunk.

Push? Call? Fold (ezt az utóbbit azért elég nitnek találom)

No-Limit Hold'em, $1.00 BB (6 handed) - Hold'em Manager Hand Converter from HandHistoryConverter.com

BB ($38)
      UTG ($59.75)
      MP ($108.60)
      CO ($104.20)
      Button ($31.65)
      Hero (SB) ($109.20)

Preflop: Hero is SB with 10:diamond: , 10:spade:
      UTG bets $2, 2 folds, Button raises $31.65 (All-In), Hero???

off: könyörögve kérek mindenkit, valakit, adjon egy olyan konverterhez linket, ami úgy hozza ki a handet, hogy RAISES TO
  • 3 válasz
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás bogec84 felhasználótól:
      off: könyörögve kérek mindenkit, valakit, adjon egy olyan konverterhez linket, ami úgy hozza ki a handet, hogy RAISES TO
      Ha a HM-ből csinálod, akkor úgy jelenik meg ;) Én mindig onnan konvertálok.

BU miatt nem aggódnék, ellene nagy valószínűséggel jók vagyunk. A gondot jelen esetben valóban inkább UTG okozza. Itt két döntést hozhatunk, de ezek nem egyeznek meg azzal, amit Te megadsz. A call szvsz itt szóba sem jöhet, mert ha UTG-nek véletlenül az jutna eszébe, hogy ő is azt a gombot nyomja meg, akkor elég nagy bajba sodrod magad.

Vagyis push, vagy fold. Mivel totál ismeretlen, ezért én azt mondom nem hiba itt a fold sem, de én valószínűleg betolnám ;)
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      nem hiszem, hogy ez akkora +ev call/push lenne ebben a szituban. valszeg kicsit +ev, viszont a varianciat iszonyatra noveli. en inkabb dobnek. van eleg edge-ed ilyen 'nem-full-beulos' fishek ellen postflop. nem feltetlen itt kell eldonteni. foleg, hogy sok ilyen fish csak azert ul be, hogy duplazzanak vagy elbukjak a penzuket... siman lehet elmennek, ha felduplazod oket egy flipben.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      lejátszod a handet HMbe... ---> rányomsz a hand historyra----> és a "2+2"-re ami a vágólapra tolja a témát.... ;)