Everestpoker vírusos

• Szuszi1
      Szuszi1
      Bronz
      Regisztrált: 2009.11.05, Hozzászólások: 1
      Sziasztok!

Az Everestpokert akartam letölteni de a vírusírtom nem engedi,mert a file kártevőt tartalmaz.
      Mit tegyek ha ezt akarom letölteni?
      Van arra lehetőség,hogy megnézhessem a ps által ajánlott termeket annélkül,hogy az 50usd kezdőtőke tekintetében elkötelezzem magamat?

köszi
  • 3 válasz
    • bubiheni
      bubiheni
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.31, Hozzászólások: 200
      hali.Ha NOD-od van,ne csodálkozz,az nincs kibékülve az Everestel... ;)
    • 00stranger00
      00stranger00
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.01.12, Hozzászólások: 2.449
      Minden híresztelés, és a roppant okos vírusírtók üzenetei ellenére azt kell mondjam, az Everestpoker nem vírusos.
      Annyit kell csinálnod, hogy amíg felteszed a gépre, kikapcsolod a vírusírtót. Telepítés után már nem hiszi vírusnak, és nem problémázik.
      A második kérdésedet nem igazán értem, de majd jön egy okos moderátor, és válaszol arra is. :f_cool:
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.385
      Szia Szuszi1!

Én is meg tudom erősíteni, hogy az Everest Poker nem vírusos :) csak ki kell kapcsolni a vírusirtót, amikor telepíted.

Amit pedig kérdeztél, hogy van-e lehetőség megnézni a termeket. Én inkább azt ajánlom, hogy a leírásokból próbálj meg választani.

Ha mégis a letöltést (esetleg regisztrálással egybekötve) választod, akkor nagyon ügyelj arra, hogy mindent az útmutató szerint csinálj! Elég egy apró rontás, és nem fog működni a dolog.