Cápák & halak

• szalay1111
      szalay1111
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.21, Hozzászólások: 274
      Most van, hogy kicsit lazítok mert kicsit tiltre kerültem. Jó, hogy egy hete játszom és jól is ment, az 50$-ból csináltam 75-öt. Amivel viszont nem számoltam, hogy egy idő után már van egy-két ismerős nick a játékban. Először az tünt fel, hogy 02 limiten elfogy az asztal mikor játszom. Tegnap NL10 jól ment délelőtt, aztán alig találtam asztalt és elég sok jó játékos lett (Everest)
      Ma eleinte még jó volt, aztán későn vettem észre, hogy rengeteg többasztalos játszik és stratégia ide vagy oda lopták a vakjaimat, nagyon agresszíven rámhívtak és még pechem is volt. Buktam drillt sor ellen, a pokeremre dobott mindenki és nem hiszem el, gyakorlatilag 10-12 handem amit eldobtam azonnal a flopon feljavult mindenre amire csak lehet. Értem én a "halastavat" akkor sem panaszkodom ha nem én vagyok a hal, ez rendben is van igy. De napközben vagy nem is tudom mikor nem igen tudok játszani (munka) de ha hétvégén meg lekaszabolnak, na akkor mit csináljon egy kezdő. Már a beülőn is látszik 2-5$-on, hogy olyan feszes leszek mint a vitorla. Az Everesten ezeken a téteken viszonylag kevés aszal van feltünés nélkül nem lehet beülni. És legyünk öszinték, hol vagyok én még a tudástól. :f_cry:
  • 3 válasz
    • Diavolo73
      Diavolo73
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.25, Hozzászólások: 105
      Ismerős helyzet. :)
      Szerintem 1-2 napot hagyj ki. Hátha elfelejtenek. És ha jól tom van egy cikk a lejtőről a bronz cikkek között. Érdemes átolvasni...

Én egyébként, ha nem érzem jól magam vagy bosszant ha rámszállnak, akkor benevezek valai freerollra és kitombolom magam.. Persze nem feltétlenül követendő, de jólesik másokat tét nélkül mákolni néha. :)
    • dudus18
      dudus18
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.22, Hozzászólások: 1.666
      hali! nállami most az a helyzet hogy mákolnak orba szájba multkor 2 nap alatt nl10en 30 dodot összeszedtem aztán jöttek még szépen a balekok de ez a november ez szörnyü amit akkor nyertem már elbuktam novemberben és nem tiltelek ugyhogy most én is hanyagolni fogom ma volt hogy majdnem tiltre tett a party de gyorsan kiléptem pl 45s volt nállam flop 678 szivárvány huha mondom ilyen se volt mostanában pasz 2 játékos volt még velem pasz pasz
      turn A nah emeltek emelek a 3. játékos is emel én allin allin allin és river j

nállam ugye sor
      2. emberkénél 9T
      3 emberkénél a turn és river hozta a flust
      ugyhogy 2 szeresen vertek meg nem igazán tetszett

egyébként annyiban igazad van ha nagyon feszes az ember és kevés az asztal akkor egy idő után megjegyeznek irnak notokat rollad és nem fognak játszani veled ez sajnos ilyen de nem tudsz vele mit csinálni ha meg játszanak veled akkor szinte biztos hogy verve vagy pl setre vár és megkapja a floppon akkor ha pl kk van nállad ugy is mész ellene és veszted szépen el a pénzed remélem nem sokáig tart már ez a downswing mert már kezdem unni.
    • enve
      enve
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.17, Hozzászólások: 451
      Sziasztok! Az első dolog amit elszeretnék mondani, hogy minden teremben van egy olyan napszak, amikor érdemesebb játszani, és van amikor kevésbé. Én nem játszottam még everesten, így fogalmam sincs ott mikor jók az asztalok, szóval kérdezzétek itt az everest forumon, valamint próbáljátok meg kitapasztalni. Ezen kívül használjátok a kézelemző részleget, rendkívül hasznos, és nagyon könnyen lehet vele tanulni! További sok sikert srácok, és ne csüggedjetek, ha jön 1-2 rossz széria!