nl25 99 5max

• bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      Hero ($40.71)
      BB ($14.53)
      UTG ($32.59)
      CO ($32.46)
      BTN ($25)

Dealt to Hero 9:diamond: 9:club:

fold, fold, BTN calls $0.25, Hero raises to $1, fold, BTN calls $0.75

FLOP ($2.25) 5:club: 4:diamond: 4:spade:

Hero bets $1.50, BTN calls $1.50

TURN ($5.25) 5:club: 4:diamond: 4:spade: J:heart:

Hero bets $3.50, BTN calls $3.50

RIVER ($12.25) 5:club: 4:diamond: 4:spade: J:heart: 9:spade:

Hero checks, BTN bets $12.25, Hero raises to $34.71 (AI), BTN calls $6.75 (AI)

Hero shows 9:diamond: 9:club:

Hero wins $47.75

river játék?

ellen 33 hand fish szerű de nem calling stationek nézett ki.... bár kitudja

láttam benne valami agresszivitást vagyis az AqFje 33 ahnd alatt 45% volt....

riveren mire számítunk? c/r vagy a vbet a jobb?

kösz
  • 6 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      ha olyan readod volt h aggró akkor jó, passziv ellen inkább v-bet
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      nagyon tetszik ez a river játék, ha semmivel jött ide úgy is feladja, végig betelve 3 utcát, lehet jobb belátásra térve dob még ha volt is valami kis pár.
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      Ez vagy 4x akár 45, vagy AJ max 55:] , én nem hiszem, hogy végig calloz két utcát a semmivel, vagy ekkora maniac imidzsed van?:Đ Szóval sztem szépen lemákoltad riveren:] És kb. airt vagy sd-t leszámítva, mindegy volt hogy mit játszol, úgyis bekerülnek stackek... tiszta air ellen jó amit csináltál, de még mindig nem hiszem hogy airrel jön 2 utcát, max 67, vagy nagyon neccesen AK, AQ de csak nem...

Úgyhogy vanyas +1 megintcsak:] calling ellen valuebet all time, agro meg blöffölhet a 67jével vagy airjével avagy bármivel:]
      Megkérdezted mije volt?
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Original von Csengele Ez vagy 4x akár 45, vagy AJ max 55:] , én nem hiszem, hogy végig calloz két utcát a semmivel, vagy ekkora maniac imidzsed van?:Đ Szóval sztem szépen lemákoltad riveren:] És kb. airt vagy sd-t leszámítva, mindegy volt hogy mit játszol, úgyis bekerülnek stackek... tiszta air ellen jó amit csináltál, de még mindig nem hiszem hogy airrel jön 2 utcát, max 67, vagy nagyon neccesen AK, AQ de csak nem...

Úgyhogy vanyas +1 megintcsak:] calling ellen valuebet all time, agro meg blöffölhet a 67jével vagy airjével avagy bármivel:]
      Megkérdezted mije volt?
      Azt hiszem ennél az asztalánál elég aktív voltam.... az kb ilyen 32/25öt jelent lehet Jxel callolt floppon nemt udom....

nem is tudtam volna megkérdezni.... kilépett :D szóval valószínű mákoltam...
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      :) Mind1 nh!
      egyébként érdekes, hogy gombról csak calloz, nem lehetett valami nagy player:]
      De sztem itt azért jó handje volt flop után...
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      Original von vanyas ha olyan readod volt h aggró akkor jó, passziv ellen inkább v-bet
      +1