már semmit sem értek

• grafitceruza
      grafitceruza
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.20, Hozzászólások: 25
      Sziasztok!

Isten tudja miért, de 200 pp után megkaptam véglegesre a kezdeti 50 dolcsit. Lehet más van a dologban, mert láttam, hogy a veszteségeket össze-vissza vonogatta le belőle. A kérdésem az, hogy a 100 dolláros bonusz nem jelent meg. Ez azért van, mert nem értem el a megfelelő pp-t az aktiváláshoz?
  • 9 válasz
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Original von grafitceruza Sziasztok!

Isten tudja miért, de 200 pp után megkaptam véglegesre a kezdeti 50 dolcsit. Lehet más van a dologban, mert láttam, hogy a veszteségeket össze-vissza vonogatta le belőle. A kérdésem az, hogy a 100 dolláros bonusz nem jelent meg. Ez azért van, mert nem értem el a megfelelő pp-t az aktiváláshoz?
      Az van, hogyha úgymond "eljátszottad" az 50$-t (pl. felmentél 120$-ra, majd visszabuktál 70$-ra), akkor elesel a 100$ bonustól. Anno én is ezzel szívtam meg...
    • grafitceruza
      grafitceruza
      Bronz
      remek, ez volt a tippem! Köszi a segítséget, egyébként majdnem összegszerűen telibetrafáltad :)
    • homar
      homar
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.24, Hozzászólások: 2.505
      Hmm...hát lássuk meg...ez azért elég trágya dolog a PP-től...
    • HFfan
      HFfan
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.10, Hozzászólások: 1.804
      Csatlakozom homárhoz. Ez nem elég trágya dolog, hanem nagyon görény dolog...
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.21, Hozzászólások: 1.195
      a bónuszt így csak akkor veszted el, ha egy session-ben egyszerre vesztesz 50$-vagy többet.
      Pl:
      össze szedtél összesen 400$-t. Le ülsz egy vagy több asztalhoz 50$-al (ez a szabály a veresenyekre is érvényes). Ha több mint 50$-vesztesz (pl. 70$-t, mert kértél további 20$- játszani), akkor elbuktad a bónuszt. Elvileg maradt 330$, de ez nem érdekes.

Ezt mi természetesen jelentettük a PP-nek, mert ez a szabály nekünk nem jó. Egy ilyen szabállyal fékezük a saját játékosainkat a limit fellépésében. Ez a szabály meglesz változtatva. Sajnos mindazok akik ilyen módon elvesztették a 100$-os bónuszt, azoknak sajnos nem tudunk utólag segíteni.
    • grafitceruza
      grafitceruza
      Bronz
      Így viszont más a helyzet. Én szép lassan buktam el azt az 50-et, emlékeim szerint egy hét alatt. Egyébként érdekes volt, hogy a bukásokat levonta a függő 50-ből, de ha nyertem, azt ahhoz adta hozzá, és így vissza is töltötte. No mindegy, amikor a topic címét írtam, nem gondoltam volna, hogy délutánra hatványozottan igaz lesz :)
    • tib2
      tib2
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.14, Hozzászólások: 1.494
      Jaj de nagyon-nagyon elegáns dolog ez a PP-tőll!
      Addig is amíg meg lesz változtatva, fontos, hogy megfelelően kommunikáljuk a kezdő játékosok felé.

Ideiglenesen javaslom a rendszeres fórumozóknak az alábbi lábléc használatát:

Kezdők figyelmébe: A Party Pokernél ha a bonus időszakon belül egy session alatt 50$-t vagy még többet veszítesz, elesel a +100$ bonustól !!!

Csak vki árulja el, hogyan kell láblécet készíteni.

.
    • homar
      homar
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.24, Hozzászólások: 2.505
      Baloldalon felül: Profilod
      Azon belöl pedig: Szignatúrát editál.
    • tib2
      tib2
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.14, Hozzászólások: 1.494
      Köszönöm.